Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki Dum-Dum


Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie miałem ich i nie chce ich skreślać, ale napisze, co wydaje mi się podejrzane.

Kulki Dum-Dum zostały wykonane na specjalne zamówienie.

Kulki wykonane na "specjalne zamówienie", a tymczasem są tańsze niż seryjnie robione G&G. Mi się zawsze zdawało, że produkt robiony na specjalne zamówienie jest droższy niż ten robiony seryjnie więc wydaje mi się to podejrzane. Zdaje mi się, że ich mega jakość nie jest wcale mega.

Link to post
Share on other sites

Było już tak z kulkami, które nazywały się bodaj 5,95

 

Pardon, używam 5.95, w replikach o niskiej ilości fps ( do 400 ) sprawują się naprawdę dobrze, na poziomie madbulli nawet. Niemniej im lepsza replika ( precki, więcej mocy, zasięgu ) tym niestety gorzej sprawują się kulki, co jest według mnie fenomenem.

Link to post
Share on other sites

Myślę, że cena jest też niższa niż byśmy oczekiwali z tego powodu, że czymś trzeba zachęcić klienta i jest to najwyraźniej produkt made in poland a nie jak wszystkie inne, sprowadzane z CHRLD czy innego Tajwanu. Najpewniej prosto od producenta więc nie ma pośredników, którzy chcą zarobić ani kosztów transportu.

Opakowanko całkiem fajne, bez kokosów i zbędnych udziwnień, cena jak za PJoty i jeśli "Dum-Dum" będą je przewyższać w jakości (co jest dopiero do sprawdzenia) to mogą się stać popularne.

Pomińmy już to dziwne logo i samą nazwę, nie to ma znaczenie a sama zawartość torby.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich.

Ne chciałem afiszować sprawy zanim strona nie ruszy jednak jak widzę ktoś założył już temat. Ten post to krótka odpowiedź na pytanie co jest w paczce.

Strzelam się od 2006 roku, dużo kulek już wystrzeliłem. Narodził się pomysł na własną amunicję. Trochę pracy i zainwestowanych środków pozwolił zrealizować ten cel. Rozesłałem już trochę próbek, kilka paczek już się sprzedało. Miejscowa ekipa już używa i nie słyszałem negatywnej opinii. Niska cena? Nawet nie wiecie ile marży mają duże sklepy:

Myślę, że cena jest też niższa niż byśmy oczekiwali z tego powodu, że czymś trzeba zachęcić klienta

uzasadnienie w 100% prawdziwe.

 

Nie powiem że te kulki są lepsze od guarderów ale mogę zapewnić, że żadnej repliki nie zepsują. Mają za sobą udane testy w 6,02 lufie guardera.

 

Podsumowując - strona ruszy niedługo, czekam na pytania. Sklepy zainteresowane dystrybucją lokalną zapraszam na kontakt@aimer.pl da się zrobić jakąś hurtową cenę.

Dla mieszkańców Krakowa będzie darmowa dostawa na terenie miasta na telefon, prawie jak pizza ;)

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kulki testowałem osobiście. Testy przebiegły pomyślnie. Przewaliłem około 2 tysiące i nie spotkałem się z żadną zacinką czy dziwnym torem lotu kulki.

Porównałem Dum Dum'y z znanymi wszystkim P&J i Gunfire Rocket i nie zauważyłem żadnego spadku zasięgu ani celności.

Przepuściłem kulki także przez lufę Guardera 6.02 i również nie było żadnych zacinek.

Podsumowując, w/w kulki jak najbardziej nadają się do użytku. :)

Link to post
Share on other sites

Witam,

przedstawiam cytat jednego z pierwszych którzy nam zaufali:

0,28 na M4 CA 430fps z precka 6.03: ladne skupienie, naprawde nie widac roznicy miedzy nimi a g&g 0.25 na M60 500 fps bez precki: skupienie ładne, zasięg też 0.23 na P90 ~300 fps: o wiele lepiej niz PJoty i inne budzetowki

Nie zawiedziecie sie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mnie interesuje, jak zachowują się w mid-ach. O ile z PJ-ami była tragedia, z Rocketami trochę lepiej ale nie idealnie to G&G sprawują się (u mnie) doskonale. A jak jest z Dum-Dum?

I czy można dostać/ kupić próbkę. Nie chodzi mi o to że 30 (około) złotych to dla mnie bariera nie do przejścia za paczkę , ale jak kupie parę tysięcy i nie będą pasować to co ja później z nimi zrobię? :)

Link to post
Share on other sites

Kulki prezentują się ciekawie, ale ze względu na cenę ja nadal będę używać G&G.

Na chwilę obecną amunicję tą mogę zakupić jedynie wysyłkowo, więc wychodzi to

po prostu drożej niż kupno G&G, choć różnica w cenie samych kulek, też wg. mnie

trochę mała by powiedzieć, że są to tanie kulki. 2zł na paczce, to różnica pomijalna.

Nie żebym całkowicie skreślał te kulki, ale na razie poczekam na więcej testów oraz

możliwość odbioru w warszawie lub trójmieście.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Powoli zaczynamy współpracę z różnymi sklepami w całej Polsce. Czekamy jednak jeszcze na recenzję z WMASG.

relativy - weź znajomych z teamu skrzyknijcie się na 4 paczki - wyślę za darmo a cenę dogramy na pw :icon_wink:

GuloGulo kojarzysz sklep commando.pl? wysyłałem do nich próbki, paczka się gdzieś zawieruszyła (poczta), ale powinno coś z tego być tak więc odbiór we Wrocławiu także powinien być dostępny.

Co do midów - midcapy acm łykają te kulki i to smakowicie :icon_smile:

Pozdrawiam www.aimer.pl

www.facebook.com/dumdumasg - konkursy

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...