Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki Dum-Dum


Recommended Posts

Kupiłem kulki DD 0,25 i przetestowałem na tarczy jak i w walce. Dobrze latają, nie widzę różnicy między G&G.

Po przecięciu losowo wybranych kulek nie widać pęcherzyków powietrza. Powierzchnia dobrze wypolerowana.

Replika: G36k od JG, lufa Madbull 6,03, gumka przezroczysty Guarder, magazynki low-cap m4 boyi.

Polecam kuleczki :icon_wink:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja po wystrzeleniu jednej paczki z kawałkiem natrafiłem na parę problemów.

Tną się w midach (wszystkich jakie posiadam) gdzie ani G&G ani Guardery się nie tną, o dziwo nawet PJty podaje ładnie. W jednej paczce znalazłem dość sporo wadliwych kulek. Obecnie jest ich koło 30szt. Nie wiem ile takich wystrzeliłem, ale nie świadczy to dobrze o tej amunicji. Pewnie one odpowiadają na pojawiające się w magach zacinki. Co się tyczy natomiast trajektorii lotu, to tutaj jest dobrze, porównywalnie do G&G.

Edited by relativy
Link to post
Share on other sites

Witam.

Czytajac komentarze zachecilem sie i kupilem z kolega 3 paczki 0,28 aby wysylka byla darmowa. Szybka wysylka, kontakt ok ale niestety tu + sie koncza. Posiadamy oboje repliki G&P i poprostu pluja one kulkami na 10 metrow i to z obojetnie jakim ustawieniem hopa. Problemu tego nie ma z innymi kulasami czy to G&G, 5.95, Madbullami czy nawet PJ. Nie wiem jaka moze byc tego przyczyna ale niestety u nas Dum-Dumy sie nie sprawdzily

Link to post
Share on other sites

Niemożliwością chyba jest, żeby kulki były na tyle źle zrobione, żeby giwery pluły nimi tak słabo. Podejrzewam, że nawet kulki z granatu za 5 zł ze szwem poleciały by dalej, jeśli wcześniej nie rozpadły by się w komorze oczywiście. Może kulki, które zamówiliście były za ciężkie, ale na 99% jestem przekonany, że to wina jakiejś części.

Link to post
Share on other sites

Jest to replika g&p magpull moe. Jest to stock, zostala tylko wymieniona w niej gumka na zielona g&g, kable na niskooporowe i mosfet. Nie mam pojecia czemu ona pluje kulami DD a na wszystkich innych smiga az milo.

Natomiast zauwazylem, ze DD sa znacznie bardziej gladkie i sliskie od np 5,95 i moze to jest przyczyna.

Dodam, ze predkosc wylotowa mojej repliki to 400fps a na kulkach DD spadla ona do .... ok 100fps

Edited by Tłinton90
Link to post
Share on other sites

Wziąłem ostatnio 1000 kulek 0.28 do testów. Z 0.25 byłem bardzo zadowolony, o czym napisałem powyżej. Niestety, 0.28 okazały się o klasę gorsze, słabo reagują na HU (komora G&P+ guma G&G), ich tor lotu jest czasami dość...ciekawy, mniej stabilny od 0.25 DD i G&G. Szczerze mówiąc, jest to dziwny problem ponieważ nie występuje tylko u mnie, jak widać po postach przedmówców, także na pewno nie jest to wina repliki.

Link to post
Share on other sites

440 FPS, lufa G&P,komora G&P, gumka G&G M4 CQBR. Kupiłem 0.25 DD równocześnie z 0.25 Madbulla. Stwierdzam że DD nie są takie różowe, latają jak chcą, raz bliżej, raz dalej, raz prosto, raz na boki gdzie na tym samym ustawieniu HU madbule lecą jak trzeba. Strzelałem także z G&G, DD się nie do nich nie umywają. Jak przedmówcy pisali, kulki zacinają się losowo w midcapach G&P. Cóż, jedyny plus to fajna cena i opakowanie, sprawdzi się do jakiegoś SAWa/M60 i wszędzie tam gdzie precyzja nie jest wymagana. Człowiek uczy się całe życie ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

U mnie w ak i gaziakach kulki śmigają bez problemów. Ale w masadzie a&k mam pewien problem; występują notoryczne zacięcia.

Zacznę od specyfikacji - dysza wii tech metalowa, lufa pdi 6.01, gumka guarder przezroczysta, - wszystkie kulki mają wyraźny ślad po uderzeniu dyszy, który aż odkształca kulkę i to bardzo, kulka już nie jest po uderzeniu dyszy idealnie równa, i blokuje się w lufie, na innych kulkach na szczęście nie mam tego problemu, wniosek jest taki że kulki może są troszkę za miękkie?

Link to post
Share on other sites

Kupiłem 3 paczki.

AKM (420fps, kulki 0,25g) - lot kulki świetny

AK Beta specnaz (~310fps, kulki 0,23g) - lot kulki cudowny!

RPK (490fps, kulki 0,28g) - jeszcze nie sprawdzony

 

Widzę że latają świetnie, zobaczymy jak G&G 0,28g mi się skończą i zacznę używać ich do RPK, to będzie ich prawdziwy test :D

 

Jak na razie mocne 4/5

 

Wybaczcie, coś z moją przeglądarką nie tak i wyświetla brak strony gdy chcę edytować.

 

Daję też dużego plusa za "dizajn" na opakowanie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Witam.

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że w tym tygodniu uda się dodać do oferty Dum - Dum o wadze 0.3 0.36 0.40 i 0.43g

Pakowane po 1000 szt w ekstra pudełeczkach,

 

STAY TUNED!

 

Mógłbyś zapodać przekrój kulki + jej foto z bliska.

 

Jak będą cacy to chętnie zakupię. Wystarczy, że będą lepsze od reszty w kraju.. więc poprzeczka nie stoi wysoko.

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Kule już są, zapraszam do obejrzenia zdjęć pudełka:

 

Tak pakujemy teraz snajperskie, a ofertę dla reszty wag w paczkach po 1000 dodamy na dniach.

 

Kulki były ostatnio na Zombie Larp 3 w Wodzisławiu Śląskim, zostały przyjęte bardzo pozytywnie, przetestowane na promyku 6,03 z mancraftem i aż micha się uśmiechnęła strzelcowi :)

 

Niedługo krótki filmik z opinią.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...