Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci Polecam


Recommended Posts

Wątek stanowi kontynuację tematu "Serwisanci" na zasadach opisanych poniżej.

 

1. Portal Wmasg.pl ani załoga nie bierze odpowiedzialności za osoby reklamujące się/polecane w tym temacie. Wysyłając komuś replikę robisz to na własną odpowiedzialność.

 

2. Jeden serwisant - jeden post według podanego niżej schematu:

Login Wmasg/ksywa:

Miasto:

Zakres działalności: np. repliki elektryczne

Kontakt:

 

3. Temat nie służy dyskusjom na temat usług oferowanych przez serwisanów. Sprawom spornym poświęcony jest osobny dział na forum.

 

Jeżeli na liście znajduje się ktoś, kto Twoim zdaniem nie powinien się na niej znaleźć zgłoś to moderacji.

Link to post
Share on other sites
 • 3 weeks later...

Ksywa: Urban

Miasto: Nysa

Zakres działalności: GB v3. Jestem poczatkujący i dopiero się ucze więc cudów proszę nie wymagać :icon_smile:. Mogę zamontować dostarczone częśći, wyczyścić, wypodkładkować, przesmarować, zmienić przewody itp drobne "przeróbki". W montowanie mosfetów narazie bawić się nie mam zamiaru, może jak nabiore doświadczenia.

Kontakt: tel. 663 024 256 (najlepiej pisać sms'a przed telefonowaniem podając godzinę kiedy można sie spodziewać kontaktu), gg. 16123500, możecie też pisać tutaj.

Edited by Urban47
Link to post
Share on other sites

Ksywa:

Rogal, Rogaś.

 

Miasto:

Sosnowiec i okolice (woj. śląskie)

 

Zakres Działalności:

Wszystkie repliki AEG (szturm, wsparcie, SMG) Bogate zaplecze techniczne. Nie ma dla mnie rzeczy nie możliwych :teeth: Przeglądy, tuning, naprawy, chronowanie, doradztwo.

 

Kontakt:

PW

Link to post
Share on other sites

Login Wmasg/ksywa: Maciu

 

Miasto:Bierutów/Oleśnica/Namysłów i okolice.

 

Zakres działalności: Wszystkie repliki elektryczne, dopasowywanie części zewnętrznych/wewnętrznych. Posiadam chrono. Zawsze chętnie doradzę w wyborze części/repliki.

 

Kontakt: PW

Link to post
Share on other sites

Login Wmasg/ksywa: Seger/ Seger

Miasto:Świdnik/ Lublin i okolice (oczywiście tez wysyłkowo)

Zakres działalności: repliki elektryczne - m4/m16/ hk416, g36, mp5 (wszystkie), ak, wsparcia, sr25 i takie tam inne. Naprawy, modyfikacje instalacji elektrycznych, modyfikacje replik, tuning, Używam wysokiej jakości smarów, topników do lutowania, narzędzi. Nie używam "zestawu śrubokrętów z castoramy, zawalonych wujkowi stefanowi". Posiadam dostęp do tokarki i frezarki CNC.

Duże doświadczenie, chrono, i inne przyrządy pomiarowe (wattmeter, ampmetter i takie tam), duże zaplecze w części wewnętrzne jak i kabelki, wtyki, baterie i inne bajery.. dodatkowo: sprawdzanie baterii, ożywianie starych, np. ni-cd z efektem pamięci, formowanie ogniw na ładowarce wysokiej klasy (dołączam wykresy ładowania wraz z tabelami). Budowa baterii z ogniw ni-cd, ni-mh, li-fe, modyfikacje, poprawianie, lutowanie pakietów na życzenie wg wzoru lub innych fantazji użytkownika.

 

Naprawa, modyfikacje ptt, słuchawek, bowmanów, swimmerów, wzmacniacze do działania np. sordinów z baofengiem i inne wynalazki.

 

 

Kontakt: PW, GG: 4955092, fb: https://www.facebook.com/SegerAirsoftService/

 

 

Nie robię: Augów, sprężynowych i gazowych.

Link to post
Share on other sites

Login Wmasg/ksywa: luglo / Lucjan Głowacz

 

Miasto: Wrocław

 

Zakres działalności: specjalizuję się w naprawach i tuningu wszelkich replik typu AEG

 

Kontakt: poprzez PW

 

Dysponuję dużym zapleczem technicznym i technologicznym. Posiadam udokumentowane 7,5 roku doświadczenia zawodowego jako serwisant (starszy serwisant, specjalista serwisu, kierownik serwisu) replik. Zajmowałem się także testowaniem replik, poszczególnych elementów wewnętrznych, znajdywaniem ich mocnych i słabych stron oraz przygotowywałem wnioski dla producentów. Współpracowałem (-uje) z producentami i dystrybutorami branży ASG. Do tej pory przez moje ręce przewinęło się przynajmniej 5200 replik podczas napraw, przeglądów, tuningów i testów. I ta liczba z każdym dniem rośnie...

Link to post
Share on other sites

Login Wmasg/ksywa: Szymx1

 

Miasto: Dłużyna Dolna/ Zgorzelec

Zakres działalności: Tuningi, naprawy replik AEG i spring.

Kontakt: poprzez PW

 

Posiadam duży zakreś doświadczenia przyrządy pomiarowe takie jak chrono, multimetr. Oraz dużo części takich jak kable, wtyki, itp. Przez moje ręce przewinęło się już ponad 300replik AEG oraz kilka sprężynowych. Mam możliwość piaskowania elementów replik jaki i spawanie plastiku.

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...

Login Wmasg/ksywa: Poldeck

Miasto: Prudnik

kontakt: PW

gg: 8899894

 

Zakres działalności : AEG, spring

 

Bardzo rzetelny i sumienny serwisant. Perfekcyjna robota , duzy zasób części w swoim kramiku. Szybko i dokladnie. Dobry kontakt z serwisantem . Polecam

Edited by Soklov
Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

Login Wmasg/ksywa: Mendi

 

Miasto: Jarosław, podkarpackie

Zakres działalności: Tuningi, naprawy replik AEG, gas i spring.

Kontakt: poprzez PW

 

Grzebię w replikach, zwykle ze skutkiem pozytywnym, odkąd strzelam czyli niemal 8 lat. Serwisuję aegi, gaziaki oraz springi (zwłaszcza swd). Mam spore doświadczenie w instalacji i regulacji konwersji Mankrafta.

Prowadzę zarówno naprawy, modyfikacje jak i tuning. Nie prowadzę oficjalnej działalności, raczej majsterkuję po pracy, więc mój dotychczasowy przemiał replik na serwisie to ok. 250-300szt. Nie wiem czy ktoś mnie gdzieś polecał, ale ekipa i lokalne środowisko nigdy nie narzekali na moje usługi.

Link to post
Share on other sites
 • 3 weeks later...

Ksywa:

RUD/RUDY (zależy od dialektu)

 

Miasto:

Nysa/Otmuchów/Głuchołazy

 

Zakres Działalności:

AEG-i z GB V2/V3, wszelkiego rodzaju doszczelniania, usztywniania replik,

Gaziaki: Colt1911, beretty m9, konstrukcji glocka nie jestem w stanie zrozumieć, więc się tego nie tykam :P

Karabiny snajperskie wszelkiej maści (nie montuję konwersji gazowych)

Link to post
Share on other sites
 • 3 months later...

Login WMAsg/ksywa: Lukira

Miasto: Bytom

Zakres działalności: Tuning, naprawa, przegląd replik AEG

Kontakt: PW

 

Polecam serwisanta o nick'u Lukira z Bytomia. Od czasu pierwszego kontaktu z nim czułem, że jest to profesjonalista. Użytkownik ten nie tylko poprawnie pisze po Polsku, ale też posiada olbrzymią kulturę osobistą. Na PW odpisuje bardzo szybko i zawiera w nim wyczerpujące odpowiedzi na pytania swoich klientów. Co zauważalne nigdzie mu się nie spieszy jak czasem bywa z serwisami sklepowymi. Replika spokojnie do niego dotarła, on ją otworzył, sprawdził i dopiero wtedy wybrał jakie części będzie najlepiej w nią włożyć. Ja jedynie podałem za początkowy cel 400FPS oraz 20rps, a o całą resztę nie martwiłem się nic.

 

Zamówienie części odbyło się za jego pośrednictwem dzięki czemu JA miałem zniżkę (spokojnie wartości wysyłki części ze sklepu). Lukira ani złotówki za to sobie nie doliczył, a nawet kiedy stwierdził, że przydałby się w replice inny dystanser wsadził go z dobroci serca - na swój koszt. Mimo iż coś takiego kosztuje kilka złotych to bardzo miłe z jego strony.

 

Poza samym serwisem repliki, sprawdzeniem jej osiągów (ilość FPS, szybkostrzelność, zasięg skuteczny) serwisant doradził mi jakie mam dobrać zawieszenie oraz (na moją prośbę) oszacował co mógłbym wymienić przy kolejnym serwisie. Jak już o tym wspomniałem dodam, że Lukira dla stałych klientów posiada specjalny program lojalnościowy. Nie jest to jedynie hasło, na którym sztucznie jedzie od serwisu do serwisu, a zniżka dla takich klientów (przy przeglądzie lub tuningu) wynosi aż 50%. Myślę, że mój sprzęt będzie go odwiedzał częściej niż raz na rok.

 

Jest to serwisant hobbystyczny i chyba największym plusem takich ludzi jest właśnie to, że przedkładają jakość serwisów nad ich ilość. Lukira zdecydowanie wykazał się cierpliwością wykonując tuning bez pośpiechu oraz ze świetnym efektem. Zdecydowanie polecam tego serwisanta!

 

Pozdrawiam serdecznie,

Lechu.

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...

Skoro Czajson o mnie wspomniał, sam też się wypowiem.

 

Login Wmasg/ksywa: Bociano/Bocian

Miasto: Tarnowskie Góry(ale repliki chętnie przyjmę zewsząd)

Zakres działalności: Repliki elektryczne

Kontakt: PW/ 533 734 919

 

 

W replikach grzebię bodaj od 2007 roku. Najpierw były to moje własne giwery, później giwery kumpli. Nigdy nie miałem na tyle czasu, żeby zajmować się tym "profesjonalnie", ale jako, że obecnie po operacji kolana nie pracuję na stałe, to mam więcej czasu na robótki w domu.

Do tej pory zajmowałem się giwerami z gb. v.2, v.3 i v.6. Innych gb. w rękach nie miałem, ale pewnie też bez problemu sobie poradzę.

Nigdy też nie czułem się specjalistką od elektryki/elektroniki, ale z prostymi rzeczami sobie radzę.

 

Ogólnie...wielu klientów nigdy nie miałem, ale ci nieliczni zawsze byli zadowoleni.

Edited by Buniek92
Link to post
Share on other sites

Login Wmasg/ksywa: White-pl

Miasto: Łódź

Zakres działalności: pełny

Kontakt: PW, GG 8058107.

 

Robił mi rzeczy, których nie podjął się żaden z serwisów sklepowych. Sam zamawia i sprowadza części, według ustalonego optimum cenowo-jakościowego. Solidność i terminowość świadczonych usług godna polecenia. :maniak_OK:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
 • 3 months later...

Login Wmasg/ksywa:siema84

Miasto:Trzebinia,woj.Małopolskie

Zakres działalności: repliki elektryczne gb v 2,3

Kontakt:602272385

 

Witam.Jeśli potrzebujecie pomocy przy naprawie,tuningu czy pomocy w dobraniu części chętnie pomogę.

Od 10 lat zajmuję się tym sportem jak i replikami.

Obecnie serwisuję sprzęt całej mojej drużynie.Zamiast na gwarancję wolą oddać do mnie.Posiadam chrono jak i niezbędne narzędzia.Robię to hobbistycznie.Jeśli jesteś z okolicy możesz poczekać na miejscu na swoją replikę patrząc mi na ręce a ja ci wszystko wytłumaczę ;-).

Rzeczy niemożliwe robię na miejscu a na cuda trzeba trochę poczekać...

Link to post
Share on other sites
 • 4 weeks later...
 • 2 weeks later...

Login Wmasg/ksywa: Bociano/Bocian

Miasto: Tarnowskie Góry

Zakres działalności: Repliki elektryczne

Kontakt: PW/ 533 734 919

 

Polecam serwis u Bocian'a. Ekspresowa robota, dobry kontakt, mnóstwo przydatnych rad i odpowiedzi na pytania. Replika działa tak jak powinna działać. Jestem zadowolony.

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

Login Wmasg/ksywa: slepy/Cichy

Miasto: Trzebinia

Zakres działalności: AEGi wszelkiej maści.

 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w serwisie replik AEG. Lubuje sobie V.2, ale poradzę sobie z każdym innym GB. Przeglądy, naprawy, tuningi.

Potrzebujesz części, której nie ma dostępnej w Polsce? Mogę pomóc Ci ja sprowadzić.

Posiadam odpowiednie zaplecze, aby zrobić dobrze Twojej replice ;)

 

Kontakt: PW (preferowany) / gg4215197

Link to post
Share on other sites
 • 9 months later...

login wmasg/ksywa : Mariusz559

Miasto Siedlce

Zakres działalności: AEG

 

Posiadam 3 letnie doświadczenie w serwisowaniu replik. W szczególności lubię v3 ale poradzę sobie również z innymi.

 

Pomogę dobrać części do tunningu , zdiagnozuję usterkę , naprawię co popsute, nasmaruję , wyczyszczę.

Bez problemu wszystko uszczelnię , wymienię wtyczki , wyreguluję replikę gearbox i komorę hop up .

Zamontuje wszelkie części łącznie z okablowaniem.

Posiadam szeroką gamę smarów i wszystko co potrzebne do dopieszczania replik .

Link to post
Share on other sites
 • 4 months later...

Login Wmasg/ksywa: You-dash (tylko login, wolę po prostu Adrian)

Miasto: Pabianice pod Łodzią lub wysyłkowo z całej PL

Zakres działalności: AEGi ew. sprężynowe

Kontakt: PW- jestem tu kilka razy dziennie

 

W airsofcie od 2008r, od 2009r zacząłem serwisować repliki kumpli, dwa lata później już cudze poprzez WMASG.

Zajmuję się wszystkim co związane z AEGami, robię także własne mosfety, znacznie mocniejsze niż sklepowe.

Za serwis biorę stałą kwotę i robię wszystko co tylko z AEGiem można zrobić, rozkładam na części pierwsze i składam od nowa z poprawnym podkładkowaniem, uszczelnianiem itd.

Nie bawię się w śmieszne "+5zł za każdą wymienioną część", płacisz raz i robię z repliką wszystko na czym Ci zależy.

Serwisuję repliki z okolicy jak i wysyłkowo z całej PL. Podejmuję się nietypowych zadań.

 

Oferuję także malowanie replik oraz spore zniżki w polskich sklepach na części czy co tam kto potrzebuje :)

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...
 • 1 month later...

Login Wmasg: Trzmiel

Miasto: Gdańsk

Zakres działalności: Wszystkie rodzaje replik, ślusarstwo, przeróbki, modyfikacje.

 

Serwisuję repliki 10 lat, również komercyjnie/profesjonalnie. Obsługuje np. Magnum Arenę w Gdańsku i większość znanych lokalnych ekip. Uwaga na kolejki, możliwości przerobowe ok 10 replik na tydzień. Mam do dyspozycji magazyn części i w pełni wyposażony warsztat.

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

Ksywka: Korbi

Miasto: Stargard (73-110)

Zakres działalności: Generalnie to wszystko, najczęściej dostaję elektryki, jednak z gazem jak i HPA się obyłem.

Repliki serwisuję lokalnie od dawna, z żalem że wcześniej nie budowałem sobie renomy w sieci. Posiadam dobrze wyposażony warsztat, urządzenie pomiarowe XC3200, zaplecze podstawowych części.

Po więcej informacji jak i potencjalnych zainteresowanych zapraszam na PW, jak i Facebook`a.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
 • Create New...