Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK [E&L]


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Paczka z AKSU od E&L doszła. w komentarzu poprosiłem o przegląd zerowy + sprawdzenie, czy wszystko jest spasowane. zerowy podobno miał miejsce (bo wpisane mam fpsiki), ale spasowanie na pewno nie zostalo sprawdzone, bo rura gazowa lata na lewo i prawo, a pokrywa jest lekko skrzywiona i bez kombinerek do wyciągnięcia guzika zamka nie da się jej zamknąć..

 

ogółem replika jak na coś kosztującego tysiaka wykonana średnio, choć trochę lepiej niż pierwszy wypust (chyba, że to placebo).

 

czy w zestawie mieliście hi capy? u mnie jest mid/low o kolorze sraczki.

Link to post
Share on other sites

Ja dostałem mid cup, też sraczkowany. Rure gazową możesz sobie "spasować" kawałkiem papierka, też mi tak latała ale skutecznie to poprawiłem.

Jak bedziesz miał okazję to sobie tą replikę daj do schronowania. Moje AKS74UN, miało na tej "instrukcji, karcie gwarancyjnej" wpisane ok 440-445 fps (135 m/s), a w rzeczywistości replika miała wsadzony spring M90/100 i ok 340-350 fps.

Link to post
Share on other sites

Cholera, z tymi E&L'ami to chyba jak z boyi czy cymą. Wy macie chwiejące się rury gazowe, zbyt luźną pokrywę. A ja muszę przyznać, że na prawdę jestem niesamowicie zadowolony ze spasowania elementów oraz ogólnej jakości wykonania. Co do fps to dosłownie identyczne co w książeczce (max. różnica to 5 fps), a sama replika sprawuje się znakomicie. Jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenia to jakość oksydy. Replika po delikatnym postarzaniu (szorowane zwykłą gąbką) potrafi zardzewieć stojąc w pokoju. Ale to tylko kwestia odpowiedniej konserwacji :) Być może to różnica w modelu? Bo w sumie PMC-C kosztuje 1500zł, więc może trochę bardziej się postarali?

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że nie można porównywać jakości E&L i Cymy czy Boyi, jednak chodzi mi o fakt, że można trafić na bardzo dobre wypusty e&l, ale też i na słabe, tak samo jak ma to miejsce w replikach firmy boyi czy cymy.

Edited by qbin
Link to post
Share on other sites

mój 104 PMC-C jedzie w niedziele na strzelanke, ale na razie po sprawdzeniu na tarczy i ogólnej sprawności jest bardzo dobrze, luzów też brak, cóż u mnie fpsy też raczej się zgadzają, biorąc pod uwagę, ze na dystans 50m gumka praktycznie nastawiona na 1/6 przy kulkach 0,25 leci jak najbardziej prawidłowo, niesttey na dalszy dystans chwilowo brakło mi terenu,a w lasku obok na razie za dużo spacerowiczów :D

Link to post
Share on other sites

no żesz *****. Dziś dorwałem batkę na tamiyach, bo posiadam same t connecty, a przejściówki pożyczone. i co? I replika nie strzela. Znajomy Przywiózł ze sobą trochę wtyczek, więc ulepiliśmy przejściówkę. I co? NA ŻADNEJ BATERII NIE DZIAŁA. Silnik w ogóle nie rusza. Pieprzony 'przegląd zerowy' - DRUGA REPLIKA-ODPAD od GFa, na dwa zakupy. Odsyłam to gówno i mam nadzieję, że oddadzą mi kasę i za odesłanie bizona, który był używany, i za odesłanie tego padła. I niestety, najpewniej już nigdy u nich nic nie kupię, bo dwa takie numery z rzędu to przesada.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...