Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK [E&L]


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

By dostać się do komory-wyjąć lufę, Wybijamy piny w podstawie szczerbinki jak w zwykłych cymkach?

Lufa zewnętrzna ma takie jakby przedłużenie które tworzy łoże dla komory hop up do którego to łoża komora jest przykręcona a komora jest przykręcona do gearboxa, poza tym lufę zewnętrzną trzymają dwa imbusy pod szczerbinką ogólnie dość stabilne połączenie.

Link to post
Share on other sites

Normalnie wyjmujemy szczerbinkę jak w ostrym? :icon_smile: Ciężko się przestawić po znalach

Można normalnie wyjąć, chociaż jeśli masz zwinne rączki, dobry imbus i odpowiednio dużo cierpliwości, to można te śruby odkręcić bez ściągania szczerbiny i podkładki sprężynującej.

Link to post
Share on other sites

Sprinter:

Ja mam mosfet od jefftrona(0.6) w rurze gazowej i sie wszystko pieknie mieści...

Dzięki właśnie planuje mosfet i też myślałem nad rurą.

Jeszcze jedno pytanko

Razem z repliką kupiłem 2 midcapy od LCT pasowały bez kombinowania ale w obu po kilku-kilkunastu wpięciach wyłamały mi się przednie zaczepy.Co prawda naprawiłem sobie je (wtopiłem na gorąco rusztowanie z drutu i uformowałem z tzw Cold weld zaczepy po stwardnieniu oszlifowałem dremelem i narazie smigają) moje pytanie czy to norma ??

Nauczony tym doświadczeniem reszte midów kupiłem od cymy z metalowym przednim zaczepem sa metalowe w kształcie magów z ak74 ale sa ciężkie w porównaniu z plastikami.

Sama wymiana magazynków jest trochę kłopotliwa bo łatwo je włożyć za głęboko w gniazdo i czy lct magwell spacer bedzie pasował do E&L ? bawił się ktoś tym może?.

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam w swoim LCT magwell spacer jak i taki bajer ;)

 

lct-ak-ext-magwell.JPG

 

Te dwa dodatki to naprawdę niesamowita sprawa. Magwell spacer sprawdza się IDEALNIE, powinno to być montowane w stocku ;) a dzięki patentowi ze zdjęcia można wpinać magi z (dosłownie) zamkniętymi oczami. Jest to coś iście niebywałego w przypadku replik AK i pochodnych ;)

 

edit: odpowiadając na pytanie, EL to kopia LCT więc tak, magwell spacer będzie pasował.

Edited by lech
Link to post
Share on other sites

Montaż jest prostszy niż wpięcie maga, ma delikatny luz (opiera się o rant body za pomocą tych dwóch wąskich elementów, które rozpychając się nie pozwalają mu wypaść. Z uwagi na ten luz, spacer delikatnie lata (bez wpiętego maga, z magiem nic się nie rusza) co mi osobiście kompletnie nie przeszkadza. Każdy kto widział wielkie filmowe produkcje z hollywood wie, że broń powinna wydawać dźwięk kiedy się nią poruszy :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem na jakiejś stronce w UK mieszkam w Irlandii wiec powinien przyjść w nastepnym tygodniu dzięki wielkie miałem zamówić wczesniej ale miałem obawy czy bedzie pasował do E&La.

Już prawie mam wszystko: 9 midcapów 2 lipole 7.4 turningy mam slinga z MONu orginalnego ale go jakoś nie lubie wolę jedno punktowy bungy.

Jeszcze mosfet i zastanawiam sie nad precką ale nie wiem czy to gra warta świeczki 6.04.

Link to post
Share on other sites

Nie pasuje...

Montowałem w 4 rożnych e&l-ach i nie pasował w żadnym, oczywiscie delikatna modyfikacja załatwia sprawę...

 

A jest szansa że zrobisz fotkę i opiszesz gdzie trzeba "zmodyfikować"

Jak wygląda proces wpinania magów przy zamontowanym magwellu?? jest poprawa ?

Mój powinien przyjść jutro .

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Poprawa jest co najmniej zauważalna:)

 

Co do zdjeć to napewno nie w tym tygodniu...

 

A co trzeba to ściąć(dremelkiem) miejsca łączenia które sa zaspawane w magłelu zostawiając ok 1-2mm luzu...

 

Profilaktycznie chodzi o to zeby miejca które przycinał sprężynowały w ten sposób ułożą sie bez problemu na gearboxie...

 

Nie wiem czy jasno ci naswietlilem o co chodzi?:)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...