Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK [E&L]


Recommended Posts

Co myslicie o tej replice:

http://gunfire.pl/pr...c-Version-.html

Nie za krotka lufa?

Jak ma sie ta kolba taktyczna? nic nie lata , wszystko dobrze spasowane?

Lufa niestety nie jest tak długa jakby tego chciał GF, ponieważ ma ~360mm długości. Przy deklarowanych ~385mm wystawałaby z tłumika płomienia. Kilka rzeczy lata i to dość konkretnie, np. pokrywa komory zamkowej ma spore luzy. Kolba nie siedzi zbyt ciasno i też trochę lata. W moim przypadku replika miała mieć 450 fps, a na chrono w porywach osiągała 420 fps, ale dopiero po naprawie instalacji elektrycznej, która była fabrycznie uszkodzona w kilku miejscach. Nie wiem, może jakiś taki egzemplarz mi się trafił.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cena, bo cena czyni cuda. :hahaha:

Tak na marginesie, jak ktoś się uprze i przeszuka internety to bez problemu znajdzie oryginalne szyny Fab Defense za 1.299 zł. Montując je na Classicu za 950 zł uzyskujemy edycję limitowaną przy której propozycja E&L wypada, moim zdaniem, dosyć przeciętnie.

Edited by xxx768
Link to post
Share on other sites

Ale po co to robić? Chyba, że to ma być dla wyglądu i to będzie taki kołek jak ma vfc/boyi/cyma co go młoteczkiem wybijesz.

Tak dla przypomnienia EL ma podstawę szczerbiny grubości takiej jak ak47 i podstawa od akm będzie mieć luz w obsadzie na boki.

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ktoś z Was wymieniał lufę w 104ce E&L? Jaką dokładnie ma długość?

Chcę zamówić lufę dokładnie na wymiar, a moja replika trafiła na serwis do GF.

Podobno dane przez nich podawane na stronie nieco mijają się z prawdą...

Edited by Lukaz999
Link to post
Share on other sites

Podziękował

Posiadam E&L-a I gen na gb CA, i mam kilka spostrzeżeń:

GB CA pasuje i ładnie się zgrywa, ALE kolba się nie składa (AK74M)

Dysza od CA pasuje.

Składanie repliki to mordęga- pier***one śruby...

... ale przynajmniej jest sztywno

Mimo to polecam każdemu, full sztil robi swoje. Teraz tylko dopasować bagnecik i granatnik. Montował ktoś GP25 boyia? Jak ze spasowaniem? U znajomego na RK03 lata trochę...

Link to post
Share on other sites

Kumpel zakładał GP-25 Boyia i zero problemów siedzi jak przyspawany. Na Stalkerze widziałem jeszcze gościa z GP-30 CA też zamontował bez problemów.

 

Co do bagnetu, to musisz koniecznie wymienić tłumik, wystarczy na jakiś stockowy gwizdek od cymy czy boja.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...