Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK [E&L]


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Z punktu widzenia flaków nie jest źle. Co prawda mojej za długo nie używałem, ale jedyne dwie części jakie wymagają wymiany to głowica cylindra i dysza. Spadki fps mogą się brać przez nadmierny luz tulejki głowicy, i dyszy( w dodatku nieuszczelnionej). Poza tym jest choko.

Link to post
Share on other sites

Witam

Mam zamiar kupić replikę E&L i tutaj moje pytanie warto dopłacą do wersji 2.0 Różnica jest dość spora

Wersja klasyczna kosztuje 1124,25

http://gunfire.pl/pr...c-Version-.html

Natomiast wersja 2.0 1552,17

http://gunfire.pl/pr...-104-PMC-C.html

Jeżeli to kwestia tylko komory to może lepiej dokupić jakąś dobrą komorę do wersji classic.

Przypuszczam że części wewnętrzne są te same (oprócz sprężyny), zresztą i tak będę robił tuning a mianowicie dysza na uszczelnioną, głowica cylindra, mosfet i okablowanie.

Edited by buli313
Link to post
Share on other sites

Ja mam prowina z jakiegoś powodu w mojej replice w wersji 1.0 straciłem 50~60fps po jakimś czasie właśnie na komorze HOPUP wymieniłem na Prowina fpsy natychmiast powróciły do stanu poczatkowego.

Ale zaczęły się problemy z podawaniem kulek , mam 6 midów metalowych od cymy dla ak74 i one zaczęły mi szwankować dwa magi midy plastikowe od LCT były ok.

Jednak po przeteatowaniu kilku gumek znalazłem jedną która działa perfect i to zarówno jeśli chodzi o podkręcanie jaki feedowanie ,i winner is Systema Energy założyłem ją i wszystkie magi mi podają bez problemu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy AK od E&L są najlepszymi replikami AK na rynku? Szczególnie modele AK 104 PMC D/E ? Czy inne firmy robią lepsze modele? Podobają mi się bardzo w E&L szyny RIS, oraz to, że robią swoje repliki w prawdziwej fabryce broni ostrej i wykorzystują nie które części, są świetnie wyważone i oksydowane. AK od E&L to najlepszy wybór? Nie planuje na razie tuningu, zależy mi na bezawaryjności.

Link to post
Share on other sites

Czy AK od E&L są najlepszymi replikami AK na rynku? Szczególnie modele AK 104 PMC D/E ? Czy inne firmy robią lepsze modele? Podobają mi się bardzo w E&L szyny RIS, oraz to, że robią swoje repliki w prawdziwej fabryce broni ostrej i wykorzystują nie które części, są świetnie wyważone i oksydowane. AK od E&L to najlepszy wybór? Nie planuje na razie tuningu, zależy mi na bezawaryjności.

 

e&l nie mają nic wspólnego z fabrykami broni ostrej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...