Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK [E&L]


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak komora ma inny montaż? Są dwa typy komór HU - ta, która wygląda jak ProWin i ta, która jest stokowa w Boyi. Czyli, że tak się wyrażę - krótszym tyłkiem, gdzie w ProWinie masz otwór na śrubkę. Jest to po to, by móc przykręcić HU do gearboxa. ja się nie spotkałem w tych replikach z innym montażem. Owszem, nie ma tam tego L-klocka jak w Boyi, który blokuje HU i nie ma tej kosteczki, do której przykręca się komorę. Komora przykręcana jest do dwóch prowadnic, które są przedłużeniem lufy zewnętrznej. Przynajmniej ja tak mam w swojej replice.

Link to post
Share on other sites

Tłok E&L Gen.2 po wystrzeleniu ok 500 kulek na singlu.

97c0a70302f6.jpg

0f68e370cdd4.jpg

 

Wie ktoś czy coś konkretnego mogło być przyczyną takiego stanu rzeczy i czy warto się z tym pchać na gwarancję czy też może samemu kupić tłok (jaki polecacie?) i wymienić.

Edited by Filipt15
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wiecie może mniej więcej jakiej sprężanie guardera energetycznie odpowiada stockowe "krótkie M130" z drugiej gen e&l?

Pytam bo moja replika na stocku ma 420 fps (sprawdzane w sklepie) i nie wiem jak się do tego odnieść (czy mam duże nieszczelności czy jest ok).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie powiedzcie mi co się dzieje? Byłem w gf z zamiarem zakupu kałasza, wziąłem jednego do ręki i moim oczom ukazał się potworek z ostrymi krawędziami, niedorobionym plastikiem i ruchomymi okładzinami. Pomyślałem, że może wadliwy egzemplarz ale nie! wszystkie trzy które oglądałem były paskudne, a żeby było śmieszniej wziąłem cyme dla porównania i okazało się, że poza lekkim luzem i brzydszym drewnem wygląda o niebo lepiej. Może mi ktoś wydlumaczyc co się dzieję, że replika za ponad tysiąc złotych jakością dorównuje zabawką z marketu?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Panowie powiedzcie mi co się dzieje? Byłem w gf z zamiarem zakupu kałasza, wziąłem jednego do ręki i moim oczom ukazał się potworek z ostrymi krawędziami, niedorobionym plastikiem i ruchomymi okładzinami. Pomyślałem, że może wadliwy egzemplarz ale nie! wszystkie trzy które oglądałem były paskudne, a żeby było śmieszniej wziąłem cyme dla porównania i okazało się, że poza lekkim luzem i brzydszym drewnem wygląda o niebo lepiej. Może mi ktoś wydlumaczyc co się dzieję, że replika za ponad tysiąc złotych jakością dorównuje zabawką z marketu?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

xD

 

----------------------------------------

 

 

Mój Gen 2 właśnie ewoluuje - w drodze jest P* JACK, jak przyjdzie, będzie modowane. Do tego do środka wlatuje pełne suwadło. Zobaczymy, jak z osiowością.

Link to post
Share on other sites

Może zostały im same odpadki? Albo taka nowa generacja...

I tak nawiasem mówiąc, polecam rozejrzeć się, nie robiąc reklamy napisze że mają za gramanicą, wyprzedaże na koniec roku i dolar stoi bardzo dobrze, co sumując się daje opłacalność brania droższych replik.

W sklepach nie liczcie na obniżki, nawet jeśli kupują je teraz o 30% taniej.

Link to post
Share on other sites

Panowie powiedzcie mi co się dzieje? Byłem w gf z zamiarem zakupu kałasza, wziąłem jednego do ręki i moim oczom ukazał się potworek z ostrymi krawędziami, niedorobionym plastikiem i ruchomymi okładzinami. Pomyślałem, że może wadliwy egzemplarz ale nie! wszystkie trzy które oglądałem były paskudne, a żeby było śmieszniej wziąłem cyme dla porównania i okazało się, że poza lekkim luzem i brzydszym drewnem wygląda o niebo lepiej. Może mi ktoś wydlumaczyc co się dzieję, że replika za ponad tysiąc złotych jakością dorównuje zabawką z marketu?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Cóż z E&L jest tak że ich wyższość nad innymi chińczykami polega głównie na użytych materiałach (stal,aluminium itp) i stosunkowo mocnym GB (po za tłokiem bo ten to padaka) a nie wzorowym spasowaniu (chociaż wiadomo są perełki). U mnie w replice latało przednie mocowanie okładzin przez co cały chwyt się lekko gibał ale wystarczyło dać kawałek blaszki z puszki po piwie w miejsce gdzie owy element rygluje się na lufie i wszelkie luzy znikły.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...