Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK [E&L]


Recommended Posts

Dużo wymian jak na nową replikę :icon_biggrin:

A co do dodatków zewnętrznych, wygląda to obiecująco.

 

No niestety, myślałem że w środku wymienię tylko sławny tłok, a tutaj niestety dochodzą, koszta, małe to małe, ale zawsze :(

Z zewnątrz zawsze trzeba replikę pod siebie zrobić ;)

 

Teraz już wiem, kto wykupił mi przed nose. ostatnią sztukę Krinkova na TG. :icon_biggrin:

Jak zamierzasz tę kolbę zamontować?

 

Z kolbą na razie jest plan żeby dopasować jakiś kątownik do kolby, a potem go przykręcić / przyspawać do korpusu repliki.

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

>Kup AKMSU z kolbą składaną w dół

>Spawaj kolbę zamiast kupić replikę z odpowiednim do tych kolb korpusem

 

No nie wierzę w was ludzie...

 

Daj link do AKSU z korpusem do którego pasuje ta kolba lub do samego korpusu.

 

Kilka pierwszych kulek lecących w glebe może być winą za mocno nabitego maga.

 

CM045 + jeszcze mocniej naładowany, ten sam magazynek i nie ma problemu. CM045 takie same fps w temperaturze pokojowej, jak przy -5. Wykluczam magazynek i kulki.

Edited by Huba_lbn
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Daj link do AKSU z korpusem do którego pasuje ta kolba lub do samego korpusu.

 

 

Zdajesz sobie sprawę, że do korpusów AKMSów, w przeciwieństwie do korpusów z kolbą ramową, nie ma żadnych adapterów na inne "tacticool kolby"?

 

EDIT: Jak patrzę na tę kolbę, to nie wiem, czy czasem nie montuje się jej na obsadę kolby w korpusie z kolbą stałą.

Edited by Hudy01
Link to post
Share on other sites

Zdajesz sobie sprawę, że do korpusów AKMSów, w przeciwieństwie do korpusów z kolbą ramową, nie ma żadnych adapterów na inne "tacticool kolby"?

 

EDIT: Jak patrzę na tę kolbę, to nie wiem, czy czasem nie montuje się jej na obsadę kolby w korpusie z kolbą stałą.

 

Niestety ta kolba ma swoje własne mocowanie, nie ma na razie samego body lub mocowania w sprzedaży. Ta kolba jest składana, co innego podobna do tej tylko nie składana, która pasuje na zwykłe body ze stałą kolbą.

Pewnie body z mocowaniem na stałą kolbę byłoby łatwiej przerobić, ale stwierdziłem że taniej mnie wyjdzie przerobienie AKMSowego body niż kupienie dodatkowego i potem bujanie się ze sprzedażą.

 

W moim E&L przy midach cymy naładowanych do pełna też pierwsze 2-3 kulki wypluwało na ziemię.

Z lowamicapami nie ma problemu.

 

Midy cymy beta projekt są na 150 kulek, ja ładowałem 100-110. W wolnej chwili będę to testował dokładniej, na razie nie mam niestety czasu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ufffffffff...

 

Dziś, po ponad 6 godzinach walki mój E&L wygląda tak:

2d7573b39cb4e.jpg

 

Tak, z chwytu wystaje wężyk od Polarstara :D

 

Gdyby nie to, że wymyśliłem sobie pełne suwadło, to wrzuciłbym FCU i bateryjkę pod pokrywę i z głowy. Uwinąłbym się w 2godziny max. Ale nieee, pełne suwadło z tłokiem... Kolba jest od palnego i jest zablokowana, mieści się w niej bez problemu FCU z zasilaniem.

Wynikła konieczność modyfikacji jednego z "wąsów" frontu, do którego przykręcana jest komora HU - jest za długi i miażdży mi kabel FCU. Jak nie pojawią się żadne niespodzianki po drodze, to jutro kałach będzie gotowy :D

Link to post
Share on other sites

Dokładnie to samo było u mnie po wystrzeleniu 500 kulek na 7,4

https://naforum.zapo...0302f6.jpg.html

 

Kupując te repliki po prostu trzeba z góry przy zamówieniu decydować się na wymianę tych tłoków aby potem nie bawić się z serwisem itp.

 

Przy okazji się zapytam jaki model batki udało ci się tam dać pod pokrywę ?

Edited by Filipt15
Link to post
Share on other sites

A moje stockowe tłoki wytrzymały 60k+ w AKSU, a w AKMie tłok o wieeele więcej, grubo ponad 100k. I nadal latają. W 74M miałem wymieniony, (bo miał się zepsuć, tak jak wszyscy gadali, więc profilaktycznie wymieniony). Przestrzelał jakieś 10k zanim został zmieniony. Nic mu się nie stało.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...