Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Stałem sie szczęśliwym posiadaczem owej cymy :) Wszystko działa wyśmienicie ale mam 3 zastrzeżenia co do body i lufy. Po pierwsze, spory luz na kolbie M4. Może macie pomysł jak go zlikwidować ? ;) Po drugie delikatny luz na lufie. Lufę da się delikatnie obracać w lewo i w prawo (nie więcej niż o 1mm), przy czym nie ma żadnego luzu w pionie więc nie wiem czy to może stwarzać jakiś problem w użytkowaniu. No i 3 problem to to że na łączeniu tej osłony gearboxa z plastikowym przodem broni (słychać trzeszczenie ale luzu praktycznie żadnego nie wyczuwam). Słyszałem że repliki chińskie tak mają ale jestem nowy i osobiście najbardziej mnie zaniepokoiła ta lufa :D Proszę o odpowiedź. Mam nadzieję że post umieszczony w dobrym temacie ponieważ bardziej odpowiedniego nie mogłem znaleźć.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kolb od eMek nigdy nie ruszałem - nie pomogę.

Problem z lufą - spróbuj dać na lufę w miejscu w którym wchodzi w korpus odrobinę taśmy teflonowej - pewny nie jestem, ale może pomoże.

Problem z trzeszczeniem - jeśli dobrze zrozumiałem to powinieneś dać trochę taśmy klejącej między obie części korpusu (przód i tył) -usztywni konstrukcje i może pomoże. Tak jak tu. Jeśli nie wiesz jak rozkładać to poczytaj to.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...