Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M14 [G&G]


Recommended Posts

Minęło już sporo czasu od kiedy model ten ukazał się w ofercie polskich sklepów, dlatego wnoszę, że już zapewne kilka osób stało się jego szczęśliwymi lub nieszczęśliwymi posiadaczami. Prosiłbym o konkretne wypowiedzi tych osób. Chciałbym dowiedzieć się, jak do tej pory radzi sobie ten model. I tak cała litania pytań:

1. Czy zdarzały się w nim już jakieś usterki?

2. Na ile strzałów wystarcza stockowa bateria?

3. Czy w trybie pojedynczym, w przypadku oddania kilku szybkich, następujących po sobie strzałów mechanika pracuje tak płynnie jak w TM czy też raczej z lekkim opóźnieniem jak w przypadku CA?

4. Jaka jest jakość wykonania elementów (chodzi oczywiście o spasowanie części oraz dokładność montażu).

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Czy coś mnie irytuje?

Aktualnie jest na gwarancji - wystarczył tydzień i 100 kulek na pojedynczym.

Co tutaj dużo mówić. Osiągi - rewelacyjne na cięższych kulach niż 0,2g.

Siła uderzeniowa rewelacja. Łoże wykonane rewelacyjnie (u mnie coś lekko się rusza) Orzech to może nie jest, ale technologii drzewa to ja nie studiuje, ale szwagier mówi, że dobry materiał. Jeżeli chodzi o gwarancję, to raczej mój wieczny pech do replik ASG i jej fabryczna wada. Jeszcze nie miałem repliki która by się nie rozpadła po kilku dniach.

Zobaczymy czy coś zrobią.

Jak ją znowu dostanę to zrobię jej testy na skupienie strzału i na zasięg.

Teraz nic więcej nie mogę powiedzieć

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Przetestowany w terenie leśnym.

Zatem krótko... Strzelanie na kulka GOLD FIRE 0,20g

Strzał zawsze znosiło w lewo na odległości 30m. Zasięg niemożliwy do zmierzenia, ponieważ kule są za lekkie.

Waga broni robiła swoje i czuć było ją jak się gdzieś chciało szybko przemknąć.

Generalnie broń rewelacyjnie sprawdza się w terenie otwartym. Nic nie przeszkadza, a nawet jej długość pomaga. Co do zamkniętych sprawdzę ją za 2 tygodnie. Polecam wszystkim miłośnikom broni drewnianych powiązanych z historią. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja zamontowałem teraz kumplowi ten http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1299 , lecz trzeba było rozwiercić otwór i uzupełnić poxiliną żeby lepiej trzymało i jak na razie daje rade, Poxilina rządzi :) , a konwersje to taką http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1867 i tylko taka pasuje, jak chcesz mogę ci wysłać fotkę jak to wygląda.

Edited by Tomasz_GS
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam!

Chciałem do swojego arsenału dołączyć m14 jednak kurcze nie wiem które tm czy G&G

Problem taki że nie wiem jaki gb siedzi w G&G i skąd u licha ciężkiego wytrzasnąć części takie by wyciągnąć jak najwięcej efpiesów...

Mogę prosić o jakieś propo co do części i info co w tym G&G siedzi?

Gdzieś czytałem że do G&G wchodzą zębatki od v.2 i v.3 co mnie zbiło z tropu bo jakim cudem skoro tam powinien siedzieć gb v.7 ?!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Odświeżę temat - Od niedawna (sierpień) mam M14 SOC 16 z G&G. Jestem z niej bardzo zadowolony. W przyszłości mam zamiar zaopatrzyć się w low lub real capy. No i tu jest problem - jedyne low capy jakie widziałem mają 80 kulek, a real capów nie widziałem wcale. Najbardziej odpowiadały by mi low capy TM - 70 BB i dosyć niska cena. Ale czy będą kompatybilne ?

 

No i drugie pytanie : Czy gdybym chciał zamocować ACOG na emce, to potrzebuję RAS ? Ta szyna na lufie wydaje się trochę daleko, ale widziałem na internecie kolimatory na niej.

 

 

Pozdrawiam !

 

 

PS Ja jestem szturmowcem, a jadę z M14 na Semi ;)

Link to post
Share on other sites

Odświeżę temat - Od niedawna (sierpień) mam M14 SOC 16 z G&G. Jestem z niej bardzo zadowolony. W przyszłości mam zamiar zaopatrzyć się w low lub real capy. No i tu jest problem - jedyne low capy jakie widziałem mają 80 kulek, a real capów nie widziałem wcale. Najbardziej odpowiadały by mi low capy TM - 70 BB i dosyć niska cena. Ale czy będą kompatybilne ?

 

Niestety nie będą pasować, G&G ma takie śmieszne wycięcie na magu, a wszystkie firmy które robią magi do M14 tego nie maja. Jest jeszcze możliwość spróbować z magiem od CA też ma wycięcie sklepy podają ze pasuje do M14 G&G a jak rozmawiałem z ludźmi to nie pasuje za chiny. No i nie ma low w CA.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...