Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Xazax - kanał Youtube


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obejrzałem pierwszy filmik i jestem mile zaskoczony. Przede wszystkim góruje u Ciebie na filmach klimat i atmosfera która jest po prostu nie zastąpiona. Świetną rzeczą w tym filmie jest też teren - nigdy nie widziałem tak ciekawego CQB. Jest kilka ciekawych akcji. Do minusów można zaliczyć przede wszystkim trochę złe montowanie filmu, dynamikę - za dużo kampienia i po prostu z czasem nudzi się oglądanie, przewaga porażeń niż zabójstw - nie chce się oglądać filmu gdy co drugą akcje dostałeś na filmie, może po prostu nie wstawiaj takich akcji do filmiku. Na filmie dodałbym również powiadomienie kiedy zabijasz jakiegoś wroga, np. napis "HIT" w rogu. To tyle ode mnie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nooo, ten film jest o wiele ciekawszy. O wiele lepiej ogląda się "ciekawszy" film 5-cio minutowy niż "nudny" 20-sto minutowy.

 

Co do dźwięku trafień - ciekawy pomysł, lecz gdy przeciętny widz ogląda film airsoft, w którym cały czas jest jakaś akcja, nawet nie usłyszy takiego dźwięki - przynajmniej ja go nie dostrzegłem przez pierwsze dwa trafienia, dopiero potem gdy przeczytałem opis zauważyłem że jakiś tam jest. Najlepiej jednak byłoby dodanie prostego tekstu w stylu "HIT", wtedy gdy pojawia się coś na ekranie, gdzie nie ma żadnych innych tekstów, każdemu oglądającemu do razu rzuci się to w oczy - sprawdzone.

 

Dodatkowo, możesz dodać jakiś efekt w stylu zooma gdy kogoś już trafiasz, albo jeszcze przed tym. Na przykład może to być mały box w prawym górnym rogu - nie martw się o utratę jakości w tym małym okienku. Gdy nagrywasz w HD nie będzie ona duża, a trafienie będzie odpowiednio widać.

 

Osobiście subskrybuję kanał i czekam na dalsze ciekawe filmiki. Życzę powodzenia w kręceniu i dobrych akcjach! :)

Link to post
Share on other sites

nie dodawaj muzyki to drażni szczególnie ,że różni ludzie to oglądają i nie wszystkim się spodoba muzyka lecąca w tle. To nie koncert :P. A motyw dźwięku w momencie trafień wyciągnięty z Quake 3 uważam za mistrzowskie posunięcie :D od razu przypominają się stare dobre czasy. Możesz w bardziej dynamicznych akcjach gdzie słychać bardziej jazgot elektrycznego szaleństwa pogłośnić dźwięk trafienia.

 

Propsy za skill w rozgrywce bo naprawdę to się fajnie ogląda i jest to główny motor napędowy twoich filmików na dzień dzisiejszy.

Chociaż koledzy z przeciwnej drużyny czasami krążą jak dzieci we mgle xD

 

Przed filmem możesz dodać tekst opisujący krótki opis rozgrywki, kto się strzela, z kim, gdzie, może jakieś tryb macie w trakcie rundy, repliki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wrzuciłem następnego CQBa, trochę już przesyt, ale trzeba korzystać :D Miały być wyliczone killstreaki, ale coś mi się zrąbało z napisami i nie miałem siły już tego poprawiać.

Na las już mam zrobione trójkąty jak w BFie i będę nimi oznaczał wrogów dla lepszej widoczności ^^
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Fajny filmik, widać, że z filmu na film dodajesz coś nowego. Klimat strzelanki też niezły. Ale to chodzenie bez ochrony oczu przy załadowanych replikach to troszkę niezły hardcore!!!

 

P.S. A kiedy filmik z ostatnich Pieszyc?!

Edited by Viader
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...