Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr AUG [GFC/APS]


Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Dobra panowie porozmawajmy

mam już Auga z 4 lata, szturm mam opanowany. ale teraz drugi będzie parasnajpą. Więc pomyślmy i pogadajmy jako fachwcy. Narazie jest 95m. zasięgu, jakieś 80 m skutecznego. Czyli na tą odległość likwiduje cel.

Edited by falcong700
Link to post
Share on other sites

Dobra panowie porozmawajmy

mam już Auga z 4 lata, szturm mam opanowany. ale teraz drugi będzie parasnajpą. Więc pomyślmy i pogadajmy jako fachwcy. Narazie jest 95m. zasięgu, jakieś 80 m skutecznego. Czyli na tą odległość likwiduje cel.

 

A na jakich częściach masz te 95 m zasięgu i 80 m skutecznego? Ile FPS? Myślę że wielu snajperów z czterotaktami chciało by tak mieć.

 

Z innej beczki:

Wczoraj na strzelance, temperatura około -6, kulki (.30 specna) zacinały mi się w komorze. Z oględzin zewnętrznych hopka wydaje mi się jakby mi się gumka uszkodziła, ale nie jestem pewny. Jak będę miał chwilę to przestrzelam w domu.

 

Projekt AKMSU zajął mi tyle czasu że prawie zapomniałem o moim AUGu, po ponad trzech miesiącach wymieniłem gumkę na Modify flat hop, Czarna systemy mi się uszkodziła przy strzelaniu na mrozie.

Byłem w weekend na strzelance i wszystko działało dobrze. Po strzelance chciałem sobie jeszcze hopka doregulować, bo las był tak zakrzaczony, że kontakty były na 40m, ale po kilku strzałach na parkingu poszedł tłok. Dzisiaj rozebrałem GB i się okazało że oprócz tłoka poszło łożysko na zębatce tłokowej. Stawiam stówę że to przez łożysko poszedł tłok, tak by sobie jeszcze pochodziło tłok full plastik na SP150 :icon_razz:

 

Jakiś tłok mam zawsze na zapasie w domu, ale teraz muszę łożysko wymienić, tylko jeszcze nie wiem na jakie...

 

https://drive.google...TzA1VjJLVFBPNEU

Edited by Huba_lbn
Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Widzę że dawno nikt tu nie pisał także sorki że kopię ale...

Kilka postów dalej ( dawno to było ) pisałem o problemie z aluminiową komorą HU od ProWin'a - gumka i dystanser flat-hop nie chiały za bardzo działać, brakowało zakresu regulacji. Wyglądało to tak jakby ramię było za wysoko i brakowało docisku. Poradziłem sobie już z tym :) między dystanser a ramię wsadziłem kawałek innego dystansera no i teraz wszystko działa dobrze... no prawie, bo mam teraz chyba nieszczelność. Jako że nic innego poza komorą nie wymieniałem to wydaje mi się że dysza źle uszczelnia się z komorą - fps spadły mi o 50.

Ktoś z posiadaczy tej repliki ma może zamontowaną taką komorę?? Jesteście może wstanie podpowiedzieć mi jaką dyszę kupić?? aby działało to dobrze.

Po wymianie komory zauważyłem też ze kulki nie uciekają już na lewo tak jak na stockowej komorze. Poza tym spadkiem fps to same pozytywy

Link to post
Share on other sites

Miałem jakiś czas komorę od Airsoft Pro. Podpasowała od razu, ale po jakimś czasie zacząłem mieć na niej puste strzały choć nic w replice nie zmieniałem. Nigdy nie doszedłem co było nie tak.

Pokrętło było na 90% wymienne ze stockiem, ale nie wiem na pewno bo już ani AUGa, ani tej komory nie mam.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...