Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka taktyczna


Recommended Posts

O tym pierwszym nie słyszałem. Ogólnie olive będzie ok, a te nazwy to cóż.. mogą nieznacznie różnić się odcieniami. Sam posiadam kamizelkę w RG i też polecam :icon_razz:

 

Jak coś to możesz poprosić o ścinki tych materiałów, może dostaniesz i sam będziesz mógł wybrać taki, który Tobie najbardziej będzie odpowiadał.

Link to post
Share on other sites

Od siebie dodam, że kamizelka, którą zaproponował HaryWalker jest bardzo interesującą propozycją. Jednak wygodne zapięcie z przodu na klamry troszkę zabiera miejsce na upchanie ładownic. Sam bez problemu zamontowałem z przodu 5 magazynków do M4, ale nie wiem jak duża ma być ta apteczka zespołowa.

 

Powało, mógłbyś troszkę się wstrzymać z pisaniem postów. HaregoWalkera ganisz za to, że polecił kamizelkę w oliwce, a autor chciał kolor czarny lub wz.93. Ale niedługo potem piszesz "Off dobrze prawi, Olive jest najbardziej uniwersalny, w zasadzie nie razi przy żadnym kamuflażu." Dodatkowo uwaga o cenie kamizelki... Co z tego, że ma 400 zł na kamizelkę? HaryWalker nie nakazał kupić mu demobilowej za 70/ 150 zł, a jedynie podsunął ciekawą propozycję. Gdyby polecił mu słabo uszytego chińczyka za 70 zł, wtedy bym się z Tobą zgodził. Jednakże dał link do dobrze uszytej kamizelki, wykonanej z dobrych materiałów.

Natomiast, co się tyczy tego fragmentu: "Idąc takim tokiem myślenia, to można by również zaproponować S95." Kompletna pomyłka. Widać nie złapałeś tego "toku myślenia", ponieważ autor chciał kamizelkę, HaryWalker polecił kamizelkę, a Ty ją porównujesz z oporządzeniem opartym na pasie i szelkach.

Edited by 14100715
Link to post
Share on other sites

Wiesz ja przez Miwo- praszka będę zamawiał i tam możesz spojrzeć na materiały :) A raczej ścinków stamtąd mi nie wyślą za darmow :), a płacić za dostanie ścinek nie zamierzam :), wole zobaczyć na stronie :)

 

A próbowałeś? Nie? To po co siejesz defetyzm?

Dostaniesz próbnik jak ładnie poprosisz.

 

Jedna rada, o ile Cię portfel nie swędzi to pooglądaj komis przez kilka dni. Parę razy widziałem dobrej jakości kamizelki w na prawdę niezłej cenie.

 

To nie jest dobra rada dla kogoś kto kompletnie nie ma pojęcia na temat tego w co się pakuje. Szukanie używek to zabawa dla kogoś kto jest już choć trochę ogarnięty, w innym razie może fenomenalnie wtopić kasę.

 

 

Link to post
Share on other sites

Yahalom, no ok jak to w taki sposób oceniasz to masz pewnie rację. Ja patrzę na swoje doświadczenia, jak mnie naszła ochota na kamizelkę, co by magazynków nie nosić po kieszeniach, to poczytałem i zamówiłem z miwo-military wydając ~500zł.

 

Jest super, ale gdybym chwilę pośledził komis to bardzo podobny sprzęt kupiłbym minimum 100zł taniej. Albo zmieniłbym założenia pod aktualne okazję np. raz była KP-12 w olive, molle, cordura za ~150zł.. choć to już chyba podpada pod paragraf z oszustwami :icon_wink:

Edited by alyjen
Link to post
Share on other sites

KP-12 w olive, molle, cordura za ~150zł.. choć to już chyba podpada pod paragraf z oszustwami :icon_wink:

 

No i wychodzi to o czym mówiłem - KP-12 robiło także BJ System i zdaje się Polskór, a jakość ichsiejszych wersji pozostawiała baaardzo dużo do życzenia.

 

Byłbyś w stanie odróżnić MIWO od podrób? A kolega autor? ;)

Link to post
Share on other sites

No i wychodzi to o czym mówiłem - KP-12 robiło także BJ System i zdaje się Polskór, a jakość ichsiejszych wersji pozostawiała baaardzo dużo do życzenia.

 

Byłbyś w stanie odróżnić MIWO od podrób? A kolega autor? :icon_wink:

Wątpię czy bym odróżnił, ale sprzedający pokazał na zdjęciach, że to BJ System

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...