Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BEZŚNIEŻNA ZIMA X 01-03-2014


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po stronie separatystów ma tylko nie występować strój w kamuflażu. Resztę pozostawiam inwencji twórczej.

Do zobaczenia jutro i apeluję o zachowanie wymaganego wyposażenia i zapoznanie się z zasadami medyków!

 

Proszę żeby nie było na odprawie "nieuświadomionych", bo wszystko od A do Z jest opisane w temacie.

Edited by Muryn
Link to post
Share on other sites

To i ja podziekuje, przede wszystkim ogrom za impreze a takze graczom po obydwuch stronach konfliktu, bylo na prawde super.

Chcialem zapytac, co to byly za na3,14Rdalajace petardy seriami walace i czy oby napewno miescily sie w limicie, bo wybuchajac w pomieszczeniu obok od podmuchu helm mi podrywalo :)

I malutka propozycja do pewnych osob. Jak wystawiacie za winkiel sama replike trzymajac ja jedna reka i nie mozecie nic trafic ani nie widzicie w co strzelacie, to darujcie sobie smutne fandzolenie o terminatorach.

Dzieki jeszcze raz, pozdrowienia

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj stwierdziłem, że lepiej mi wychodzi funkcja medyka niż szturmowca :icon_smile: 3 może ustrzeliłem ale za to ilu uratowałem. Śmieszne kwestie wyszły z samymi medykami bo raz we dwóch leżeliśmy i kwiczeliśmy żeby przyszedł 3-ci :icon_razz2:. Muszę przyznać że NATO-wcy w 1 wszej rundzie spięli się maksymalnie i raz dwa nas zepchnęli do naszej strefy początkowej. Ogólnie pogoda dopisała grochówka wyśmienita. Pozdrawiam wszystkich

Edited by szuja3
Link to post
Share on other sites

Również wielkie dzięki wszystkim za udaną imprezę i czołobitne pokłony dla orgów! Scenariusz przyjemny, a pomysł ze strzelnicą to już całkiem strzał w dziesiątkę. Szkoda tylko, że musieliśmy się wcześniej zwinąć bo kawałek do przejechania mieliśmy, ale i tak wszyscy zadowoleni. No i czekamy na lans fotki! :D

Link to post
Share on other sites

4 lata z rzedu byłem na BZ, ta edycja była najbardziej udana. równo podzielone teamy, fajna zabawa się od razu zrobiła. z medykami dobry pomysł. dużo było fajnego role play. a strzelnica to fajne uzupełnienie naprawdę udanego dnia.

grochówka rewelacja.

a teraz do rzeczy.

Maciek pewnie chciałby sam to wstawić ale skoro tego nie zrobił to ja wstawię te jego galerie.

https://plus.google....914268683973921

zdjęć mało trochę bo 4/5 czasu było strzelane a dopiero na koniec troche fotek poszło.

 

ps. mały edit, nie bez znaczenia dla mojej fajnej zabawy był fakt że w końcu po 3 latach sromotnych porażek w końcu kurna wygrałem. czyli widać że w poprzednich edycjach allach nie do końca był z nami.

Edited by JasDa
Link to post
Share on other sites

Ja również chce podziękować za fajnie zorganizowany zlot i przeprowadzenie scenariusza. Moim zdaniem było lepiej, niż w ubiegłym roku. Obie strony walczyły w miarę uczciwie, a w dodatku nie pojawiły się żadne problemy natury organizacyjnej (tj. jakieś braki scenariusza, nieadekwanta moderacja, czy opóźnienia). Wręcz przeciwnie, wszystko odbyło się jak w zegarku. Strzelnica również fajny pomysł, fajnie było uczcić z "hukiem" jublieuszową edycję Bezśnieżnej. Może trochę za głośno muzyka grała przy ognisku i nie można było poplotkować, ale pewnie dlatego, że wcześniej petki leciały nieco mocniejsze niż K203. Mi to nie przeszkadzało, bo miałem słuchawki, ale niektórzy mogli nieco przygłuchnąć. Bardzo przypadł mi do gustu pomysł z dwoma trupszmatami i owijaniem bandarzem rany z trupszmatą pod spodem. Dziękuje również za fajne foty.

 

Pozdrawiam i do następnego:).

Link to post
Share on other sites

Zawody Strzeleckie „Bezśnieżna Zima - X”

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

Organizator: Sekcja Strzelectwa Sportowego LOK Międzyrzecz

Skwierzyna – 01 marzec 2014r.

OBSADA SĘDZIOWSKA

Kierownik zawodów: Andrzej Chyliński

Sędzia główny zawodów: Bogdan Walczak - s. kl. III

Komisja klasyfikacyjna: Leszek Niedzielin

Obsługa informatyczna: Katarzyna Chylińska

W ramach zawodów rozegrano konkurencje:

1) Karabin centralnego zapłonu - odległość 50m, 5 strzałów ocenianych, dozwolone przyrządy celownicze mechaniczne, postawa leżąca z podpórką, czas nieograniczony. Cel – tarcza pierścieniowa TS – 4

 

 

574682_603291253096611_1079425834_n.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...