Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładowarka lipo GFC energy


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja mam taki problem z tą ładowarką, ale od redoxa(niebieską) . Podłączam ładowarkę pod zasilanie, mrugają sobie te 3 diody na czerwono-zielono. Następnie podłączam batkę Turnigy nano-tech 2s 2000mah(chcę ją doładować) 1 i 2 cell mrugną na czerwono a 3 cell na zielona następnie wszystko gaśnie. Ładowarka jest nieżywa(nie reaguje na podłączenie) przez jakieś 2-3 min następnie zaczyna działać(święcą się diody) lecz zjawisko się powtarza po podłączeniu batki. Może wie ktoś co jej dolega?

Link to post
Share on other sites

Przegrzewa się po prostu. Otworzyć zobaczyć co to jest i ewentualnie dorzucić jakiś radiator. Jednak polecam po prostu wyrzucić tą 'ładowarkę' do kosza, no chyba, że mam jeszcze czas na zwrot. Dorzucić drugie tyle i kupić coś co można nazwać ładowarką a nie prostownikiem z diodami. Różnica napięć pomiędzy cellami przy ładowaniu w tym ustrojstwie to ok. 0.1V, gdzie mój Shark 10 bez balancera utrzymuje tą różnicę na poziomie 0,03 V

Link to post
Share on other sites

Ja też tak mam przy tej ładowarce. Spróbuj podłączyć baterię najpierw do ładowarki, a później zasilanie do gniazdka od ładowarki, jak też zgaśnie, to podłącz zasilanie do ładowarki, poczekaj z 5 minut, następnie odłącz zasilanie z gniazdka, podłącz baterie, podłącz zasilanie do gniazdka, powinno zadziałać.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Gunfire leci po kosztach z tymi ładowarkami, na 100 ładowarek mniej więcej 45-50% to szajs. Ostatnio dostałem od kolegi tą ładowarę, żeby naładować lipo Redoxa i wiecie co? Ładowarka spaliła się po podłączeniu do akumulatora, aku ocalał, ładowarka poszła w piz** do śmieci, JEDEN WIELKI SZAJS, SZMELC, BUBEL CHIŃSKI

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...