Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 17 WE i spadajacy kurek


Recommended Posts

Witam

 

Problem polega na tym ze rozebrałem glocka powycierałem brudy itp i nasmarowałem lecz po złożeniu i przeładowaniu kurek spada razem z zamkiem zamiast pozostać napięty nie wiem czym to może być spowodowane ponieważ rozkładając replikę wyjąłem lufę i cylinder a kurka nawet nie ruszałem lecz tylko go psikłem silikonem w sprayu

 

Jest to Glock 17 WE

 

proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites

jak się zepsuło to nie ale jak nie działał juz to wyjąłem tylko ale nic nie rozkładałem i nic nie wypadło

 

wyjecie wyglądało tak ze wybilem pin i odkręciłem śrubkę wysunalem ale sie nie znam i wsadzilem spowrotem i nic nie wypadlo a tak jak nie dzialalo tak i nie dziala

Link to post
Share on other sites

Miałem tak w Glocku army, był zjechany zaczep/kurek i przy byle puknięciu spadał. Więc albo masz za dużo smaru, albo coś do wymiany :icon_razz: Wskazówkę do rozbierania dostałeś - wyskoczyć może tylko sprężynka G26-48, nic więcej.

 

Jak już wyciągniesz zespół kurka, to przy jego rozkładaniu uważaj na tą G26-54, zdejmij ją najpierw ze zbijaka.

Edited by -Otto-
Link to post
Share on other sites

ale jakos róznie z tym bywa czasami jest napiety jak powoli odciagne a czasami tak samo spada jak pisalem

 

a taki zaczep da rade dokupic gdzies? jesli tak prosze o rade bo jestesm zielony w tym temacie :)

 

tak jak napisales ze bylo u ciebie zdjalem zamek i napinam kurek lecz jak pukne w niego to odrazu zwalnia

Link to post
Share on other sites

Ano musisz.

 

I na przyszłość - nie psikaj tym badziewiem, klamki się nie zalewa smarami.

 

EDIT: Rumak, co niby da Ci większe łożysko (8mm? 8mm to ja miałem w stocku w marujcu, teraz mam 9), jeżeli masz starty sear/kurek? Tu nie jest problem z tym że zamek siedzi za wysoko.

Edited by -Otto-
Link to post
Share on other sites

wiec tak juz pomyłem i poskładałem lecz po rozebraniu wyglądało ze zaczep jest ok ale zaczep ten co jest na kurku jak by starty ale po złożeniu nabilem gazem i po zrzuceniu zamka walnął seria lecz potem już strzela ok wiec może to chwilowa naprawa bo zaczep łapie

 

i jak narazie nawet na sucho jak przeladuje i dam suchy strzał kurek działa :)

 

dzieki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...