Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36C Boyi ( nie strzela)


Recommended Posts

Witam.

Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka z moim G36C Boyi. Niestety nie obeszło się bez problemów. Otóż po wyjęciu broni i podłączenia baterii, blowback nie działał ( próbowałem na stockowej i Lipowej). Dodatkowo, gdy przechylałem broń w lewo bądź w prawo to słyszałem jakby jakaś część się przesuwała. Podładowałem baterie stockową i ją podpiąłem. O dziwo blowback działał jak i szelest przesuwającej się części znikł. Oddałem parę strzałów w semi, a potem krótkie strzały z auto. Nagle broń przestała strzelać. W lufie nie było żadnej kulki. A po naciśnięciu spustu słychać jedynie lekki pstryk. Nie wiem co się dzieje. Dodatkowo zaczęła ponownie szumieć część po przechylaniu broni. A dokładnie jest to blaszka, która znajduje się nad sprężyną główną. Z tego co widziałem to blokuje ona blowback żeby nie cofał się całkowicie podczas strzału.. Nie wiem czy ona ma tak latać swobodnie.

 

Dodam jeszcze, iż od razu w mojej G36C przy zakupie serwis sklepu zmienił części:

- na tłok z 15 stalowymi ząbkami od SHS

- wzmocnione żebatki 13:1 od SHS

- polimerowa głowica tłoka SHS

- uszczelniona dysza do g36 od SHS

 

Zamieszczam filmik z dźwiękiem, gdy naciskam spust. ( przepraszam za jakość, ale przynajmniej słychać ten dźwięk.

 

http://www.youtube.com/watch?v=qUoNjBkquGM&feature=youtu.be

 

Ktoś ma pomysły co mogło się stać?

Link to post
Share on other sites

Tak stockowa jak i LiPowa były ładowane. Dzisiaj dostałem telefon z serwisu i zasugerowali, iż tłok mógł się zablokować i akumulator 11,4 v powinienem użyć i raz strzelić. Spowodowało by to powrót tłoka na swoje miejsce. Niestety nie mam owego i serwis zasugerował, że na swój koszt wyślą kuriera po replikę i ją sprawdzą u siebie. Zobaczymy co to wyjdzie i ze strzelaniem i tą częścią, która się przesuwa swobodnie.

Link to post
Share on other sites

Dognijcie sobie lekko blaszki styku, sprawdzić czy przerywacz za wcześnie nie odłącza kostki, sprawdzić płytkę selektora jak i czy podnosi przerywacz.

W tym modelu nie ma styków, tylko mikrostyk. Jedynie to przerywacz się nie podnosi wystarczająco. Możliwe, że coś jest narąbane z selektorami ognia

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...