Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 months later...

Dzień dobry, cześć i czołem.

Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Przeczytałem ten temat od początku i mam pytanie. Czy jest tu mowa wyłącznie o CM 702? Bo z opisu np. na tajwangun wynika że są wersje 700, 702A, 702B, 702C i teoretycznie różnią się od siebie.

Link to post
Share on other sites

A czy któryś z szanownych kolegów miał do czynienia z CM 702 i SWD A&K lub GFC? Interesują mnie opinie na temat ich osiągów, wytrzymałości itp. Czytam o jednej i drugiej replice ale to tematy rzeka. SWD strasznie mi się podoba (ale to kwestia mojego gustu bo podoba mi się też Pałac Kultury). CM 702 wydaje się być poręczniejszy (brzydki też nie jest). A jaki przekład (na osiągi nawet w stocku) ma znacząca różnica w długości lufy tych dwóch modeli?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

Przeczytałem temat o m24snow wolf i ten i zdecydowałem się na zakup cymki (ze względu na wytrzymalszy mechanizm spustowy i magi)

Zakupiłem własnie tą replikę i chciałbym zmienić komorę hopup, wstawić guardera 6,02 509mm, oczywiście cylinder tłok i co się tylko jeszcze da pójdzie do tokarza, myślę o tych 650fps.

Nie ogarniam niczego poza aeg więc proszę o linki do tego jaką dokładnie komorę i lufę wewnętrzną kupić bo nie kumam co to są te standardy vsr itp..?

Dzięki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Siemanko :) Reasumując. Którą replikę byście polecili.

 

CM.700

http://www.taiwangun.com/sprezynowe-2/cm-700-dark-earth-cyma

 

czy

CM.702A

http://www.taiwangun.com/sprezynowe-2/cm-702a-cyma?campaign-id=14

 

Wiem, że w CM.702A będę musiał wydać kasę na komorę hop up na pewno, podobno w cm.700 nie tzeba już tego robić, więc koszta się wyrównają. Pytanie czy częsci będą ogólno dostępne.

 

KTÓRĄ REPLĘ BYŚCIE POLECILI?

 

Pzdr! :)

Link to post
Share on other sites

Siemanko :icon_smile: Reasumując. Którą replikę byście polecili.

 

CM.700

http://www.taiwangun...dark-earth-cyma

 

czy

CM.702A

http://www.taiwangun...?campaign-id=14

 

Wiem, że w CM.702A będę musiał wydać kasę na komorę hop up na pewno, podobno w cm.700 nie tzeba już tego robić, więc koszta się wyrównają. Pytanie czy częsci będą ogólno dostępne.

 

KTÓRĄ REPLĘ BYŚCIE POLECILI?

 

Pzdr! :icon_smile:

 

Posiadam cm 702

 

Ogólnie wrażenie fajne , solidna , dobrze spasowanay i wyosiowana.

Koszt dedykowanej komory od ASP to 150zł.

Zestaw cylindra najlepiej brać od barta_a .

Zespół spustu typowy do m24 , tylko troszke body trzeba przypilować (easy)

 

No i własnie pytanie do jakichś posiadaczy potobnych setupów.

-Czy na lufie 600mm odnotowaliscie duze spadki fps ( ja tak)

 

-Czy stockowy zespół spustu pożyje na m180 ASP ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Czy ktoś z Was próbował modyfikować stockowa komorę hopup w cm702 tak aby smigala na lufie i gumce z aeg i z jakim skutkiem??

 

Mam dylemat jako że komora asp nie jest na razie do zdobycia w Polsce pomyślałem, że spróbuje coś z nudów podłubać -jedynym sensownym rozwiazaniem jest nawiercenie nowego otworu (3-3,5mm) pod dystanser (przesuwając lufe z gumką aeg glebiej w komorę trzeba przesunac dystanser) nie wiem tylko co przykleic do ramienia komory aby dopychało dystanser do gumy hopup? Kropelka słabo radzi sobie z tym tworzywem... Przydało by sie też zmierzyć czy kulka wepchnięta przez dyszę nie zostanie wepchnieta za gleboko - poza element podkręcający.

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 10 months later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...