Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sprawa ma się tak że "przez przypadek" wylicytowało mi się właśnie tą replikę na aukcji Gunfire, w życiu nigdy nie bawiłem się snajperkami, nigdy mnie do nich nie ciągnęło ale mimo to zastanawiam się czy puszczać za parę zlotych więcej w obieg czy może pobawić się nią, sprawdzić czym "to snajperstwo" sie je. Tylko nie wiem czy to właściwa baza żeby się przekonywać do tej roli.

[przypominam, wylicytowałem za 160 zł z wysyłką]

Gloomer

 

 

Widzisz, sprawa jest o tyle problematyczna że w zasadzie jakbym napisał w wątku TM to zarzucili by mi ten sam problem; niezgodność. Myślę że tej cymie 701 zdecydowanie bliżej jednak do tytułowej 702 niż do VSR10 TM :)

Link to post
Share on other sites

Dziećka

 

Jak tylko przesyłka z GF przyjdzie do mnie to poczynie parę zdjęc bo nawet w anglojęzycznym internecie nie ma nic nt tego cuda :icon_smile:

 

Jest to kopia VSR-10, zdgodne umieszczenie Hop-Up'a, taki sam system ładowania kulek itd.

Ze wstępnych oględzin:

-korpus ABS wygląda bardzo stabilnie i wytrzymale, nic nie trzeszczy- części dobrze sprasowane.

-Jedna dziura na śrubkę nienagwintowana

-Przyrządy celownicze średnio wygodne, ale wyląduje w ich miejsce luneta

-Celnośc sprawdzałem tylko na odległości 8 metrów: jest się w stanie trafić w punkt o wielkości 1cm bez problemu

 

W niedziele jak znajdę więcej czasu to porobię i wstawię zdjęcia. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 4 months later...

Witam z racji tego ze nie moge zalozyc tematu wiec napisze to tutaj, chodzi mi wlasnie o ta replike ktora jest w temacie. Zamierzam ja kupic i mysle o tuningu jej i moje prosba jest taka zebyscie powiedzieli czy ma sens to podkrecac i tuningowac bawic sie w to skoro to ma 500fps prawie czy to wgl wytrzyma, mile widziane wlasne sugestie podpowiedzi co by dodac ewentualnie

Elementy ktore chcialbym tam wlozyc/wymienic:

- http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1277 (Tłok do M24 / APS-2 Classic Army)

- http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1279 (Cylinder do M24 Classic Army)

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witajcie, chciałbym nieco rozjaśnić temat o tej replice. Zakupiłem ją nie dawno, jak dla mnie wykonanie jest przyzwoite, w zestawie dostajemy 3 magazynki, ktore w porównaniu do magów SW sa naprawdę solidnie wykonane (nie sypia sie w rekach jak to mówią).

Sporo osób tutaj pisze ze jest ona w standardzie VSR, niestety sie mylą, miałem w rekach sporo części VSR i roznia sie całkowicie, komora przypomina raczej właśnie ta od m24, spust to samo, inaczej wykonany , zresztą zrobię fotki i zobaczymy :)

 

Zapraszam!

https://picasaweb.google.com/112985225408142557959/20Lipca2015?authkey=Gv1sRgCKnGk469nrisSA

 

Jeśli chcecie jeszcze jakieś zdjęcia, pytać śmiało.

Przymierzam sie do kupna komory PDI, wiec dam znac czy pasuje

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Panowie, ja rowniez chce zakupic ten wynalazek. Mam pytanka, moze ktos pomoze.

Chce kupic do niej poczatkowe rzeczy do tuningu:

1.Lufa Promyka EG 650mm 6,03

2.Gumka Prometheus/LayLax Czerwona HARD

3.Spring m160 guardera

Czy to wszystko da sie zlozyc razem to tego wynalazku? Tzn. gumke z komora stock i lufa. Prosze o szybki odzew

Link to post
Share on other sites

To może dajcie foto, zdjęcie i wymiary poszczególnych cześci - będzie odpowiedź.

 

Większość osób z VSR TM/ M24 CA nie zawraca sobie głowy taką cymą. Większość z tych co mają taką cymkę nie wyda sporej sumy na serwisanta. Pewnie dlatego nie ma odpowiedzi.

 

Zdjęcia w temacie są bez wymiarów - można jedynie gdybać, że podobne do "xx".

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Próba zamontowania tej lufy promyka i gumki ustała w momencie wkładania czesci do komory. Stockowa jest przystosowana do lufy z wgłębieniami, gumka ma gruby kołnierz (taki jak falcon do m24). Dystanser w tym momencie jest w kompletnie innym miejscu niż powinien. Zakładam, że zamontowanie http://deltashop.pl/p/233/1437/cnc-komora-m24-sw-airsoftpro-m24-czesci-replik-snajperskich-czesci-i-dodatki-do-replik.html zakończy problemy, bo ta komora jest przystosowana do standardów aegowych.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...