Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam mam problem z moją repliką. Kulki co jakiś czas (często około 3 razy na minute) zacinają się w lufie. Dodam, że replika była pod tym kontem wysyłana na serwis ale nie pomogło, a jako, że właśnie minęła mi umowa gwarancyjna nie będę jej wysyłał tam z powrotem żeby leżała miesiąc i wróciła nadal nie działająca.

Lufa jest czysta + ( lufa i gumka była zmieniana i nie pomogło)

Próbowałem strzelać różnymi kulkami więc problem nie leży w tym.

Magazynki odpowiednio podają kulki do innych replik (znaczy replik kolegów z gietami)

Komora hop up wydaje się być w porządku.

 

Jakieś pomysły co to może być i jak to zrobić, "żeby było dobrze"...? :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Jedyne co przychodzi mi na myśl to podwijający się kołnierz gumki. Spójrz od strony komory (tam gdzie wchodzi dysza), czy kołnierz gumki nie ma czasem kształtu "jaja" albo jakiegoś innego niepożądanego kształtu niż koło. Możliwe, że w komorze jest jakiś zadzior, nadlewka, itp która to powoduje odkształcenie gumki.

 

Sprawdź też czy lufa z gumką nie są za mocno wciśnięte w komorę i może ktoś przesadził też z teflon-fix.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

SP130 Guardera powinien pociągnąć silnik stockowy, pewnie rof będzie słaby ale raczej da radę.

Nie wypowiem się na temat silnika od TM, TM kojarzy mi się z replikami około 300 fps, nie wiem co dla nich znaczy Hi Torque.

Nigdy nie widziałem tego silnika. Dobry stosunek ceny do jakości miały silniki GFC czy SHS.

 

Jedną sprawą jest to czy silnik naciągnie sprężynę, inną jest to czy inne podzespoły to wytrzymają. Tego to już Ci nie powiem.

Sądzę że stok powinien wytrzymać M120, ale sprężyny Guardera mają zupełnie inne oznaczenia. SP130 Guardara to M140 jak nie więcej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...