Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr Aug z CA


Recommended Posts

Dobra jest już wszystko OK poprostu w gumka była w góre ukierunkowana

w dystanterze :D :mrgreen: :mrgreen: :D

 

Aha i takie pytanie które ma nic wspólnego

jak się sprężyne wstawia w stan nie naciągnięty,

czy to ten guzik na dzwigni przeładowania :?:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
A jak z tuningiem?

Próbował już ktoś wsadzić coś ok M130? Zżera tyle prądu co G36 czy batka NiMH 12V 1400mAh KAN jakoś sobie poradzi?

 

8O

Ja uzywam, co prawda w AUGu TM, sprezyny KM 120M - 393 fps wg tabeli:

http://www.arniesairsoft.co.uk/?filnavn=/a...pring_guide.htm

wiec minimalnie mocniejszej, niz M120 i nieco slabszej(ok 30 fps) niz M130, na akku NiCD9.6V 1700mah(ogniwa Sanyo) i osiagam szybkostrzelnosc ok 30-40% lepsza, niz stockowy AEG TM na baterii small 8.4V.

Nie rozumiem zupelnie po co do M130 akku 12V.

10.8V w zupelnosci by wystarczylo.

No chyba, ze masz zle wyosiowane zebatki 8)

Link to post
Share on other sites

Prądożerność wyleczyli ... łożyska kulkowe więc straty mechaniczne poniżej przecietnej....

 

A 12v to morderca dla tłoka... potrafi ci kilka razy zębatka po tłoku rzeskoczyć... Miałem M130 i 12V w karabinku i Tłok Guardera się wysypał w 4k kulek :?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest Carmack

Witam wszystkich.

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem tego cacka. Jest tylko mały problem. Magazynek lubi się zacinać. A jego ulubionym sposobem zacinania się jest pozostanie kulki (TM 0,25g) na spodzie komina magazynka. Nie pomaga kręcenie kółkiem. Trzeba ją nakłaniać czymś długim, żeby się wydostała. Albo czasami po prostu karabin mając pełny magazynek - nie wydmuchuje kulek. Trochę to irytujące. Co prawda niezbyt często organizujemy z ekipą wypady na strzelanki, ale takie nagłe zacięcie się spluwy i jestem bezsilny.

 

Jakieś rady?

Link to post
Share on other sites

Na zacinanie się kulek w hicapie TM do AUG jest rada. Trzeba go rozkręcić i podpiłować letko krawędzie tej dziury która jest w kanale kulek na samym dole. Chodzi o to aby te krawędzie były jaknajbardziej ostre a więc kulki po złożeniu do kupy maga, będą sobie tamtędy przemykać bez zbędnego schodka. Dno maga robi za ściankę do tej dziury i standardowo plastik tam nie jest przypiłowany na ostro, co stanowi pewien opór w przetaczaniu się tamtędy kulek.

Link to post
Share on other sites
Guest Carmack
Na zacinanie się kulek w hicapie TM do AUG jest rada. Trzeba go rozkręcić i podpiłować letko krawędzie tej dziury która jest w kanale kulek na samym dole. Chodzi o to aby te krawędzie były jaknajbardziej ostre a więc kulki po złożeniu do kupy maga, będą sobie tamtędy przemykać bez zbędnego schodka. Dno maga robi za ściankę do tej dziury i standardowo plastik tam nie jest przypiłowany na ostro, co stanowi pewien opór w przetaczaniu się tamtędy kulek.

Dzięki za wytłumaczenie na czym polega problem. Będę musiał wziąść się za ten magazynek.

 

Ciekawe ile ten A2 będzie kosztował. Z 2000PLN?

Link to post
Share on other sites
Guest Carmack

Niby masz rację. I zapewne ją masz. Ale z drugiej strony - jest to nowość, więc już z samego faktu - cena może skoczyć.

 

Szukam specyfikacji tej spluwy i nigdzie nie mogę znaleźć. Ciekawe jaką moc będzie miała.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...