Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzięki na koniec przyszłego tygodnia się wezmę za teamowego msk i swojego scara. Wiecie może czy części zespołu spustowego są wymienne pomiędzy msk, a m4/scar?

 

A tak btw. Jak ktoś chce zamienić swojego msk na mojego scara to tu link z komisu :icon_smile: http://wmasg.pl/pl/c...ent/show/717271

 

Większość w mojej opinii nie jest wymienna.MSK to nowa bestia. M4/HK416/SCAR/PDW są bliźniacze i mogą pasować :)

 

Zawsze jednak mogę się mylić bo nie rozbierałem układu, nigdy nie potrzebowałem, oceniam optycznie ;) (Miałem PDW, MSK i aktualnie leży u mnie też HK416).

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Dla potomnych z moim problemem - wyrobiony sear i hammer. Zamówione z http://www.kyairsoft.com/page/homepage zapłaciłem za dwa sety chyba 130 zł z przesyłką, więc jak za free :) Z ciekawostek sear od m4 mimo, że ma krótszy ogon to i tak działa :)

 

P.S. Chciałby ktoś zamienić swoją masadę za scara L z npasem (szukam drugiej dla kumpla :)) Jak coś to priv :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Siema, odkopię trochę temat. Przeleciałem wątek od początku, w mojej MSK tak jak u wszystkich ciężko chodzi selektor ale to mały problem, spasowanie ok, nic się nie rusza. Ale problem jest tego rodzaju, że co kilka strzałów zdaje się, że podaje po dwie kulki do komory. Jedna leci w miarę, druga spada metr od lufy. Do tego na kulkach 0,28 ma 288-300 fps, to wydaje mi się trochę skromnie.

Pytanie 1: czy problem z podawaniem dwóch kulek wynika z tych niepełnych cykli, o których pisaliście?

Pytanie 2: jak w gbb można zwiększyć fps? Aluminiowa dysza z npasem od ra-tech jest dostępna gdzieś w PL czy trzeba ją sprowadzać? 

IMG_20190526_203049.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Myślę ze olali temat GBBRów , znaczy WE :)

Patrząc na ilość replik na rynku. Były drogie, zawodne i mało w magu.

Jakby zrobili coś HPA to pewnie bym się skusił bo nie chce mi się modować a do odrzutu bym z chęcią wrócił ;) 

Niestety leniwy jestem ;)

Jeśli mam obstawiać to to MSK pochodzi z dawnych rzutów i leży w Gunfire bo bo ktoś je zwrócił ze względu na problemy. No ewentualnie nikt ich nie chce ze względu na negatywne opinie. Tak czy inaczej odradzam :)

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, _Czarny_ napisał:

Myślę ze olali temat GBBRów , znaczy WE :)

Patrząc na ilość replik na rynku. Były drogie, zawodne i mało w magu.

Jakby zrobili coś HPA to pewnie bym się skusił bo nie chce mi się modować a do odrzutu bym z chęcią wrócił ;) 

Niestety leniwy jestem ;)

Jeśli mam obstawiać to to MSK pochodzi z dawnych rzutów i leży w Gunfire bo bo ktoś je zwrócił ze względu na problemy. No ewentualnie nikt ich nie chce ze względu na negatywne opinie. Tak czy inaczej odradzam :)

 

To pozostaje zbierać na PTSa GBBR, o ile jeszcze będzie dostępny... ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...