Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Wstawiłem to żeby można było zobaczyć "jak to jest zrobione".

Przyznam szczerze, myślałem że ten proces wygląda zupełnie inaczej.

Zastanawia mnie jak rozkładają na wodzie taką fakturę - czy robią to aerografem czy mają na to jakiś inny magiczny sposób.

Link to post
Share on other sites

Nie jest to takie proste jak wygląda, sam się tym interesowałem i mogę powiedzieć że żeby zrobić to w miarę sensownie to trzeba najpierw zmarnować xxx zł na "naukę" . Co nie zmienia faktu że efekt końcowy jest bardzo dobry, za jakiś czas jak się rozwinie ta za nieduże pieniądze będzie można malować repliki w dowolne kamuflaże.

Link to post
Share on other sites

o hydrografice możecie poczytać na http://www.hydroflok.pl jest bardzo dużo wzorów moro i róznych innych kamuflaży. Ceny usług na pistolet asg są w granicach 90-150zł w zależności od kształtów elementu i ich rozmarów. Folia hydrograficzna nie jest to folia typu "przyklejasz i odklejasz" Folia jest biodegradalna pod wpływem wody się rozpuszcza a wzór nadrukowany na niej wcześniej przenosi się bezpośrednio na element powlekany. Plus tej technlogi jest taki że można nałożyć wzór na dowolny kształt. Warstwa nie jest usówalna no chyba że ktoś ją zdrapie. Wytrzymałość porównywalna do lakierów samochodowych.

Link to post
Share on other sites

Niestety to co piszesz jest nieprawdą. Jest wiele filmów które pokazują, ze po wyjęciu z wody utrwala sie powierzchnię lakierem i daje przedmiotowi wyschnąć. I nic nie odpada po 5 minutach.

 

Bardzo logiczne pytać się o zdanie kogoś kto na tym zarabia, czy warto zrobić to samemu i nie dać mu zarobić.

Przecież zawsze powie, że nie i że koniecznie trzeba zrobić to u niego. 20x drożej.

Edited by x54
Link to post
Share on other sites

Bardzo logiczne pytać się o zdanie kogoś kto na tym zarabia, czy warto zrobić to samemu i nie dać mu zarobić.

Przecież zawsze powie, że nie i że koniecznie trzeba zrobić to u niego. 20x drożej.

To tak jak z badaniami w których pyta się urzędników starostw powiatowych czy powiaty są potrzebne.

Sorry za offtop.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...