Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Emerson czy Volver (MICH)?


Recommended Posts

Witam, zastanawiam się nad kupnem hełmu MICH. Brałem pod uwagę te dwie firmy i po poszukiwaniach mam możliwość zakupienia używanego Volvera ze standardowymi paskami i gąbkami (wiem że trzeba będzie je wymienić :/) lub nowego Emersona. Wolał bym kupić MICH 2002, ale ten jest tylko u Emersona. Od Volvera (bo jak wiadomo już go nie sprzedają) jest tylko MICH 2000. Planuje wydać do 150 zł (Volvera używanego kupię w tym przedziale), a zastanawiałem się czy Emerson ma w miarę wygodne te paski, które nie musiał bym wymienić, co nie zwiększy kosztów. Czy są może jakieś inne firmy oferujące MICH 2002 w podobnym przedziale cenowym?? Dzięki z góry za info.

Link to post
Share on other sites

Pokaż tego Emersona, ale jeżeli nie ma kopii zawieszenia od OPS-CORE, to nie spodziewałbym się cudów.

Innymi słowy standardowe paski zarówno w Emersonie jak i Volverze są... do wymiany, albo przyzwyczajenia się.

 

Kiedyś, w okolicach ~100zł można było kupić fajne 'garnki' serii TC200x w kilku sklepach airsoftowych w Polsce.

Jakiś czas temu kupiłem ponownie takowy hełm i okazało się, że to już nie to co kiedyś - można trafić na prawdziwe potworki, więc z tym też bym uważał ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...