Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z gearboxem v3 G36 JG


Recommended Posts

Witam wszystkich :icon_smile: !

Jest to mój pierwszy post na tym forum, a już proszę o pomoc :icon_mrgreen:

O co dokładnie chodzi, jako że nie mam jeszcze własnej repliki kolega dał mi swoją starą giwerę, która nie podaje kulek, zostawił ją taki i kupił sobie WE.Doszedłem do wniosku, że to problem nie cofania się dyszy wiele osób pewnie by powiedziało przesmaruj dyszę ja przesmarowałem dokładnie cały gearbox i pomimo dwukrotnego złożenia w celu upewnienia się nic to nie dało, było jak jest. Naprawić replikę mogę tylko we własnym zakresie, gdyż inaczej nie będzie to po prostu opłacalne. Jak myślicie gdzie może leżeć problem? Listwa dosyłacza, a może zębatki? :icon_question: Już nieco nerwów nad tym straciłem , ale próbuję dalej.

Przepraszam jeśli gdzieś opisano już ten problem, ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.

Edited by Flippyn
Link to post
Share on other sites

Za długa dysza, error w lufie, źle zamontowana dysza z popychaczem, uszkodzony popychacz, złe ułożenie komory, popsuty magazynek, urwany dzyndzel na zębatce tłokowej (jeżeli może się urwać) i nic więcej mi nie przychodzi do głowy :D

Jak masz replikę złożoną to spróbuj wymiglować spustem tak, żeby dysza była w najbardziej cofniętym miejscu i zobacz czy kulka wlatuje do komory - w sensie w miejsce, w kórym dysza ją wepchnie do komory (włóż kulkę w gniazdo trzymając replikę do góry nogami)

Link to post
Share on other sites

Mag na pewno podaje bo na 3 sprawdzałem, replika ma parę lat więc dysza nie może być za długa, zębatki przeglądałem i są raczej ok, propo ułożenia może serwisantem nie jestem, ale coś o tym wiem.

Blackblut myślę, że możesz mieć rację, jutro pojadę po nową listwę i płytkę selektora do sklepu, może się uda. :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Hop siup mimo iż do wymiany nie ma uszkdzonych skrzydeł, a zresztą i tak pewnie pójdzie do wymiany. Jeszcze jedno pytanie mam. Na pojedynczym strzela normalnie, a na ciągłym się ścnina, to może być wina płytki selektora? Czy coś innego?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...