Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Delta Strike 6.20


Recommended Posts

Wystrugałem dwa różne dystansery z rowkiem w środku z twardego ABSu po czym okazało się że kołnierz Promyka z zestawu (flat bez cycka) jest twardszy od Lewego i przepuszcza mniej kulek niż Pazdan piłek w meczu z niemcami. Jest piątek więc bardzo mało prawdopodobne żeby dziś wieczorem chciało mi się bawić skalpelem i modyfikować to cholerstwo. Szczerze mówiąc tego się nie spodziewałem, gumka dodana razem z lufą sprawia problemy ...

 

Przepraszam za multiposty ale nie mogę edytować, mod może to scalić. Proszę tylko nie usuwać bez powiadomienia jak to czasami ma miejsce ;)

Edited by Spirit_
Link to post
Share on other sites
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zastanawiam się nad kupnem tej lufy i mam pytanie. Moja replika to SCAR H od VFC i siedzi tam cylinder typ 1. Rozumiem, że tam dochodzi do strat powietrza, a kulka potrzebuje kopa. Dlatego repliki gazowe preferują te lufę. Co gdyby zamontować do mojej repliki pełny Bore-up Systemy (tak wiem dysza) + M130? To będzie wystarczający kop dla kulki?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, jest tutaj trochę niewiadomych. Wypadałoby przetestować te lufy z różnymi cylindrami. Zakupiłem miękki silikonowy wężyk i od razu zamontuje R-hop. Wszystko się przesuwa bo jest zbyt ładna pogoda, zbyt dużo alkoholu i zbyt dobrzy znajomi ;). Ciekawe co z tego wyjdzie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Po swoich doświadczeniach uważam, że lepiej będzie, jak zamontujesz "zwykłą", ciasną lufę, a zasięg dowalisz FPSami. Na delcie zasięg wzrasta, ale celność jest taka sobie, więc jest świetna do szturmówek.

 

Zgadzam się. Dla mnie osobiście celność jest ważniejsza niż zasięg. Kulka ma lecieć po sznurku tam, gdzie wskazuje urządzenie celownicze - luneta czy kolimator. Sam przez chwilę rozważałem zakup lufy typu wide bore, ale po przejrzeniu tego tematu i negatywnych opinii na temat celności, zmieniłem zdanie. Wolę trafić przeciwnika jedną kulką idealnie wcelowaną w małe okno między drzewami niż zalać go kompozytem :icon_biggrin:.

Edited by ZłyDuch
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Mam do Was pytanie, na początek specyfikacja repliki:

Silverback SRS A1 w układzie Pull, 610fps, lufa 6.05mm o długości 578mm, cylinder 47 cm3.

 

Chciałbym włożyć tam Deltę o długości 590mm. Cylinder wydaje się mieć wystarczająco powietrza. Co o tym sądzicie? Czy ktoś z Was montował taką lufę w sprężynie?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Cześć

 

Podzielę, się moimi spostrzeżeniami dot. tych luf. W chwili obecnej mam zamontowaną taką o długości 363 mm, wraz z fioletową gumką prometheusa (tą flathopową) oraz z dystanserem Modyfi. Całość wpakowana do komory AirsoftPro do M4. Moc, ok. 450-470 fps. Wrażenia : strzelanie na kulkach lżejszych niż 0,3 praktycznie jest nie możliwe (typowe dla flat hop-a), na samych 0,3 g jest dość ... uciążliwe, ciężko wyregulować precyzyjnie hop-siup-a. Całość dobrze się sprawuje dopiero na kulkach 0.36 g. Celność, moim zdaniem bez rewelacji, natomiast można zauważyć dużą powtarzalność strzałów. W skrócie podsumowując, zauważalny wzrost zasięgu, jednak nie celności.

Edited by Papuaz
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Temat trochę umarł.

 

 

Ogółem, to po dłuższym okresie używania, mogę powiedzieć, iż to fajna lufa do cqbowych replik. Aktualnie mam w AKSU zestaw delta + flathop. Przy ~320fps daje to na 50m celność 7/10 strzałów w cel szeroki na 60cm i wysoki na 140cm. Kulka leci jeszcze dalej i przy full auto można by było ubić kogoś na 60m.

 

 

W "dłuższych replikach" jednak powróciłem do "normalnych" luf. Tym sposobem, jeżeli ktoś chce przetestować lub złożyć sobie jakiś siewnik z zasięgiem, to jak znajdę chwilę czasu to wystawię w komisie deltę 455mm za połowę ceny.

Edited by Hudy01
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Witam, po przeczytaniu tematu wysunąłem 2 wnioski, lufa nadaje się do:

- AEG -> 300-350fps

- GBB/HPA -> bez ograniczeń

 

Modyfikuje właśnie moją HK416 VFC GBB na HPA, przy okazji chcę wymienić lufę stokową 275mm na maks co mi wejdzie czyli 407mm. mając możliwość regulacji będę celował w 450fps na 0,2g, docelowo 0,30g może 0,32g. Jeśli wysunąłem błędne wnioski lub widzicie jakieś inne przeciwwskazania to powstrzymajcie mnie przed zakupem tej delty strike :)

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...