Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Delta Strike 6.20


Recommended Posts

A jaką masz replike? Ja w mojej giecie musiałem przyciąć dystanser do tego stopnia że na dobrą sprawę zostało może 0,5 mm gumki po obu stronach "uchwytu" do ramienia.

Nie zauważyłem żadnej różnicy ani w celności, ani w zasięgu, jedyną różnicą jest bardziej płaski tor lotu kulki. Albo pechowy egzemplarz albo przereklamowiliścię tą lufę.

Zobaczymy czy coś się zmieni po zwiększeniu mocy repliki

Edited by Giermen
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tyłu opakowania lufy znajduje się tabelka wypełniona "krzaczkami" w której producent informuje o replikach standardu TM w których trzeba dokonać modyfikacji. Na Google można bez trudu znaleźć jej angielską wersję. W AK i pokrewnych na szczęście nie trzeba dokonywać żadnych modyfikacji.

 

Mam taką lufę o długości 509mm w swoim AK o mocy ok. 530 fps. Na kulkach 0.28g Rockets Platinum, gumce Systema i płaskim dystanserze Promyka skuteczny zasięg to 85m. Kulka leci znacznie bardziej płaskim torem niż na zwykłej lufie 6.03mm tego samego producenta. Skupienie też jest zauważalnie lepsze na korzyść Delty. Nie wiem jak będzie z żywotnością tej lufy, ale po wywaleniu ponad 8.000 kulasów na chwilę obecną nie zauważyłem spadku osiągów.

Link to post
Share on other sites

Ja za to włożyłem lufę 6,03 promyka z tym że 460 (delte mam 363)

Zasięg się zwiększył, fpsy wzrosły, wreszcie zrozumiałem co znaczy "leci jak po sznurku" zakładając do niej flathopa mam tak samo płaski tor lotu jak na delcie, muszę tylko zmienić cylinder na typ 1 (z 0 które delta ponoć wymaga) by pozbyć się kulek dezerterów co parę strzałów

Z ciekawości jak już wymienię cylinder to sprawdzę jak na nim będzie spisywać się delta.

 

To jak do ciebie znalezienie tłumaczenia jest bez trudu to podrzuć link, ja nie wiem nawet co wpisać w google by to znaleźć.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Czy testowało te lufy więcej osób? Mało jest opinii, a lufa jest dosyć ciekawa.

 

Pytałem lokalnie ludzi o te promyki, ale niestety nie spotkałem nikogo, kto by miał styczność z delta strike.

 

Do repliki z 490FPS jest sens montować deltę? Czy może lepiej wziąć klasycznego promyka 6.03?

Link to post
Share on other sites

Wide bore odkryje przed Tobą inny świat skupienia jeśli przenadmiarujesz ilość powietrza... Czyli wg teorii lokalnych szamanów powinieneś dać cylinder większy niźli długość lufy na to wskazuje... Ten nadmiar powietrza ma pójść na poduszkę powietrzną, która niesie kulkę w lufie bez obijania nią o ścianki. Tyle teoria. Ale sprawdza się świetnie na HP, bo tam o więcej powietrza raczej nietrudno....

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Użytkownicy Delty Strike, jak wam się one sprawują już po jakimś czasie?

 

Czy w replice ~480FPS po montażu faktycznie osiągnę te 80m zasięgu, tak jak wspominacie? Potrzebuję do tego jakiegoś konkretnego dystansera lub gumki hu?

 

Wystarczy, jak rozumiem, po prostu wrzucić lufę i dystanser flat hop?

Edited by Hudy01
Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę na Jarmix, nie ma gumki w zestawie.

 

Ogółem bardzo mało jest informacji o wide bore tutaj na forum. Planuję zakup tej lufy oraz montażu flat hopa do niej - podobno w AK nie trzeba ciąć tych dystanserów.

https://jarmix-militaria.pl/gumki-komory-hop-up/prometheus-zestaw-plaskich-dystanserow?from=listing&campaign-id=14

z takimi dystanserami cena wychodzi jak za "zwykłego" promyka 6.03.

 

Z tego co się dowiedziałem, to cylinder tylko typ 0 do tych luf.

Edited by Hudy01
Link to post
Share on other sites

Zapytałem się obsługi Jar-Mix o te lufy, oraz czy do 480fps polecają deltę strike czy zwykłego promyka.

 

W odpowiedzi dostałem informację, iż delta strike jest dedykowana do replik o małej mocy (rynek japoński). Jednak dają one równie dobre rezultaty na wyższych eFPeeSach. Wymagają jednak one dedykowanej gumki oraz dystansera (flat hop).

 

 

Za jakiś czas (marzec?) obkupię się w potrzebne rzeczy i zamontuję w swoim AK deltę razem z flat hopem. Mam nadzieję, że również dostanę bonus do zasięgu. Jak już ją zamontuję to oczywiście pochwalę się wynikami.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zasięg sam w sobie wzrósł?

 

Do mnie dotarła właśnie Delta Strike i dystansery do flat hopa. Okno w delcie jest na tyle duże, że dystanser mieści się cały i jeszcze jest sporo miejsca - nie trzeba dystanserów ciąć jak w przypadku innych luf.

 

W następnym tygodniu złożę to wszystko w całość i przetestuję. Aktualnie, mierząc miarą taśmową, mam zasięg skuteczny do 65m (w sylwetkę stojącego człowieka) a maksymalny 70m przy 485fps. Mam nadzieję, iż po montażu lufy FPS nie spadną poniżej 430 a ten zasięg wzrośnie. (teraz nie chcę grzebać, bo w niedzielę większe strzelanie)

Edited by Hudy01
Link to post
Share on other sites

Panowie, czy ktoś kto posiada delta strike, może podac mi wymiary okienka w lufie tzn szerokośc okienka i mniej więcej głębokośc tego otworu ( tutaj potrzebna sówmiarka z mierzeniem otworów ) a jeśli nie to szerokośc tej płaszczyzny wyfrezowanej w najszerszym miejscu - przy zewnętrznej średnicy lufy ).

 

zrobiłem sobie ze stokowej lufy ICS lufę jak ten promyk, tylko nie wiem czy nie muszę jeszcze się bardziej wciąc w głąb lufy aby powiększyc okienko na dystanser...

 

użyłem do tego dremla i imadełka małego..

 

Jakby można prosic o fotki z założoną gumką hu na lufę i już ze zmontowaną komorą - chodzi mi o to aby było widac od wewnątrz lufy jak i ile ma wystawac gumka hu , fotki od strony wlotu i wylotu kulek prosiłbym.

 

ogólnie to działa mi to , (na dystanserach tych promyka) nie tnie się. lecz nie mierzone odległości i fps względem stock systemu hu , bo strzelałem z tego wieczorem , (ciemno było) ale coś mi się wydaje że się polepszyło.

 

Na dniach zdam relację.

 

Ogólnie to już od dawna miałem ,, plana,, to zrobic zanim wyszły delty , lecz jakoś tak wyszło....

jak będzie bardzo dobrze to się przerobi PDI 510 mm i będzie miodnie..(oczywiście to już na frezarkach pewnie sie zrobi.

Edited by Pietia888
Link to post
Share on other sites

Zamontowałem zestaw delta strike + flathop... Przetestuję w środę, bo będę wtedy miał wolny czas i możliwość sprawdzenia zasięgu z miarą.

 

Być może to ja po prostu jestem łamagą, ale w AK E&L montaż był po prostu upierdliwy. Kosztowało mnie to kupę nerwów i czasu. Nie jestem pewny jakości montażu i obawiam się, że mogłem coś sknocić.

 

Delta strike ma fajną, "lanserską" naklejkę na środku. Przez tę naklejkę nie mogłem włożyć lufy wewnętrznej do lufy zewnętrznej... Dodatkowo ciasno było w komorze, gumka wywijała mi się, ten czarny "dzyndzelek" zostawał razem z gumką wewnątrz komory, gumka przez swą długość uniemożliwiała poprawne wpięcie klipsu na lufę, który następnie uniemożliwiał połączenie frontu z korpusem, etc. Łącząc to z budową kałacha E&L, gdzie są "te małe pseudo śrubki imbusowe" otrzymuje się mieszankę wybuchową.

 

No nic, mam nadzieję, że wszystko będzie hulało, bo nie chce mi się znowu rozkładać repliki. Jak wszystko będzie ok - w środę wrzucę wyniki testu.

Edited by Hudy01
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...