Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 months later...

Wie ktoś jakiego standardu jest replika? Lub czy jest kompatybilna z częściami od PDI, APS'a i Silverback?

 

EDIT: Replika ma w stocku stalowy zaczep tłoka i tłok wykonany po części ze stali ( najważniejsze części a reszta aluminium), cylinder z głowicą też jest porządny. Czyżby tuning polegał na samej wymianie springa, gumki i lufy?

Edited by szymon3261
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dzisiaj przyszedł, kupiłem go w ciemno po przeczytaniu paru for i oglądnięciu paru zagranicznych filmików. Łoże jest naprawdę super jakości, polimer nie skrzypi, nie gnie się w rękach. RIS na komorze zamkowej trzyma się solidnie i nie sprawia wrażenia jakby miał zaraz odelcieć, wręcz przeciwnie siedzi sztywno i ani drgnie. Zamek przeładowuje się płynnie, karabinek jest standardu VSR ale magazynki są dedykowane, bardzo podobne do tych stosowanych w modelach MB-01itp. WELL'a, jednak mają one wbudowany zaczep, który blokuje się w gnieździe maga a WARRIOR ma zwalniacz magazynka w gnieździe. Narazie to tyle, replika będzie tuningowana. Mam zamiar na początku dorobić u tokarza Spring Guide Stopper i wymienić Springa ( nie liczę lufy wewnętrznej).

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 9 months later...

Siema

 

Jestem dumnym posiadaczem tej repliki już od 4 miechów. Po kilku modyfikacjach uważam że ta snajperka spokojnie dorównuje zasięgiem i celnością swoją ulepszoną wersje ssg24 novritch.Jedyny problem który się pojawił do tej pory jeżeli to można nazwać problemem to to że farba z cylindra szybko się wytarła wcześniej był czarny a teraz podchodzi pod ciemno-srebrny, ze względu na porę roku i temperature poniżej zera wyrazie ciężniej jest przy naciąganiu. Zmiany jakie dokonałem aby uzyskać doskonałą celność oraz zasięg to:

Modyfikacja rączki która dociska gumkę hop up, po prostu wcisnełem pomiędzy proste zęby dystanser nie pamietam jakiej firmy ale przy naciskaniu robi odwrócone "U" parę kropelek kropelki aby trzymało ważne by był twardy a po zamontowaniu tego trzeba być bardzo ostrożnym przy strzelaniu i ustawianiu hopka ponieważ potrafi podkręcić maksymalnie kulkę już w połowie znacznika jeżeli podkręcisz regulację hopka do końca po wystrzale kulka nawet nie przejdzie przez gumkę. Zrobiłem to ponieważ stokowa rączka dociskająca gumkę nie radzi sobie wystarczająco z podkręcaniem 45 piątek i robi to po prostu za słabo.

 

Następna zmiana to zakupienie dedykowanej do tej repliki lufy 6.03 modify czarnej niestety też jest aluminiowa. Wydaje mi się że nie jest potrzebna ponieważ ta stokowa 6.08 jest i tak już bardzo celna ale za 160zł chciałem ją wypróbować i już tak została jeśli nie masz na nią kasy nic nie szkodzi aż takiego wpływu na celność nie ma.

 

Dalej wymieniłem stokową sprężynę na sp150 laylax mam wrażenie że jest odrobinę za krótka ale nic się specjalnego nie dzieje wszystko działa ok. Zespół spustowy podobno wytrzymuje sprężyny do m170 i faktycznie przez krótki czas używałem sp170 laylax ale zmieniłem ją spowrotem na 150tke dlaczego? Ponieważ mniej szkodzi całemu układowi i uwierzcie mi te 500 fpsów w zupełności wystarczy nawet na strzały do 100m fakt kulka leci trochę dłużej ale wystarczy trochę praktyki i doświadczenia aby uporać się z tym efektem.

 

Jak to dotąd to wszystko postaram się napisać czy coś się stało z moim modem w połowie przyszłego roku. Jakieś pytania? pisać śmiało

Edited by pawel1247
Link to post
Share on other sites

Nie chronowałem jej ale będę miał teraz taką możliwość w sylwestra i napisze jak to wygląda. Aha nie polecam sprężyny laylax do niego ponieważ wydaje mi się że jest za krótka o te 2-3 cm i przeszkadza to w przeładowywaniu nie jest tak płynne jak powinno być ale da się z tym strzelać. Jeśli nie mam racji to wybaczcie piszę to na gorąco i dopiero w następnym komentarzu odpowiem czy cylindry są tej samej długość jak w vsr.

Edited by Pablo1247
Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Właśnie stałem się nowym posiadaczem mod'a i mam wrażenie, że sporo się zmieniło w tym modelu od jego premiery, oczywiście na +. Jest kilka rozwiązań z siostrzanej ssg24, których wcześniej nie było.  Replika jest naprawdę solidnie wykonana, dlatego tuning na razie  rozpocznę tylko od mocniejszej sprężyny M170. W dalszych planach mam zamiar zmienić komorę hop-up pod lufy od AEG. W internecie niestety nie ma zbyt wielu informacji odnośnie części i tuningu MOD24. Z tego co wiem replika zbudowana jest  w systemie APS-2. Gdzieś kilka razy przeczytałem, że pasują do niej komory pod M24 Snow Wolf'a od AirsoftPro i PDI. Jak jest z tym naprawdę? Ktoś może już wymieniał? Jak ma się sprawa z innymi częściami?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...