Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

Posiadam replikę G36 firmy JG i jakiś dłuższy czas temu zaczął z nią występować problem w postaci trudności, czy też raczej - niemożliwości z dokładniejszym wyregulowaniem hop up. Dopiero od niedawna - gdy czas pozwolił - zacząłem się nią ponownie interesować i ostatnio co stwierdziłem, iż przydałoby się wymienić w niej komorę hop up. Jednak nasuwa się pytanie: na jaką? Reasumując: mógłby mi ktoś polecić odpowiednią komorę do mojej repliki, do powiedzmy... 60 złotych? Z góry dzięki. : )

Link to post
Share on other sites

Dlaczego chcesz wymienić komorę HU ? Z G36 jest nie mała loteria. Od zawsze wiadomo że w tych replikach najlepszą komorą jest oryginalna komora. Bywa czasem że wymiana komory skutkuje spadkiem fps, rozszczelnieniem układu, problemami z podawaniem kulek etc.

Na Twoim miejscy wymieniłbym na początek gumkę HU i sprawdził kilka dystanserów o różnej twardości i wielkości.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Odkopuje, nie chcialbym zakladac nowego tematu ma forum bo jest ich duzo na temat komor w g36... A wiec: Chcialbym zakupic do gietki jg komore SHS robiona na maszynach cnc jest teraz w ofercie gf za 58 zl, dodam ze szkielet gb mam wymieniomy ma SRC, czy polecacie ta komore ? Trzeba nedzie duzo pilowac zeby ja ustawic ? jaka dlugosc dyszy do niej bedzie idealnie pasowac ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

To skoro już został odkopany to i ja się zapytam o najlepszy wybór komory Hop-up oraz dyszy do g36 Aresa, ponieważ stara uległa cóż... degradacji.

Jako że minął rok bez odpowiedzi, może przez ten czas ktoś znalazł komorę cnc do g36 aresa?

Link to post
Share on other sites

Nie ma lepszej komory od komory ARESa, szukaj komory tej firmy.

 

Dlaczego:

Ma najpłynniejszą regulacje, Poza tym jest ciaśniejsza od np. JG czy 5KU, lufa lepiej się uszczelnia z gumką (teflon rozwiązuje te problemy).

Kiedyś takie komory w PL były po 60 zł. Terasz trzeba szukać.

Edited by zajaszcze
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...