Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AS VAL [LCT]


Recommended Posts

  • 8 months later...
  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam replikę AS AL LCT i wbrew wyżej podawanych opinii uważam, że jest to bubel. Jedyna zaletą tej repliki jest stal jako material z ktorej została wykonana cała reszta o bubel. Sczegolnie rozwiazanie z umieszczenim baterii w lufie . Przy zamykaniu przycinaja sie kable. Albo jest problem z załozeniem lufuy po podpieciu baterii. Moim zdaniem LCT projektowało te replikę bardzo szybko by zapełnić luke na rynku, ale jest to porażka nie warta swojej ceny.

Edited by szakal 40
Link to post
Share on other sites

Mam replikę AS AL LCT i wbrew wyżej podawanych opinii uważam, że jest to bubel. Jedyna zaletą tej repliki jest stal jako material z ktorej została wykonana cała reszta o bubel. Sczegolnie rozwiazanie z umieszczenim baterii w lufie . Przy zamykaniu przycinaja sie kable. Albo jest problem z załozeniem lufuy po podpieciu baterii. Moim zdaniem LCT projektowało te replikę bardzo szybko by zapełnić luke na rynku, ale jest to porażka nie warta swojej ceny.

 

Mam podobne przemyślenia, ale fanboje LCT od razu zjadają za takie opinie. Ogółem King Arms ma niedługo pokazać swojego wała, więc będzie alternatywa (pomijam NPO za miliony monet)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam podobne przemyślenia, ale fanboje LCT od razu zjadają za takie opinie. Ogółem King Arms ma niedługo pokazać swojego wała, więc będzie alternatywa (pomijam NPO za miliony monet)

 

Teraz Wintorez na gunfire jest za 1600zł a NPO na 39bullets za 471 euro. Jeżeli rzeczywiście nie ma dodatkowych opłat to NPO okazuje się całkiem niezłą konkurencją. Pamiętam jak rok temu Wintorez LCT z gunfire był nawet po 2000zł.

Edited by 117Night
Link to post
Share on other sites

Magazyn w Polsce, więc nie może być dodatkowych opłat, ponieważ wysyłka w granicach kraju :icon_wink:

 

No niby tak. Z ciekawości sprawdziłem jak tam się kupuje. To nie jest normalny sklep, tam najpierw wypełniasz jakiś formularz a potem się z tobą skontaktuje ich sprzedawca. Trochę dziwny sposób.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Kupiłem wss'a czyli praktycznie to samo, chciałem was zapytać jak wygląda sprawa z żywotnością repliki po tych kilku latach ?

Dodam, ze przemieliłem przez niego ok. 1200kulek i chyba jest to poprawiona wersja- nie mam żadnych podwójnych strzałów czy problemów z selektorem ognia. 
W drodze leci do mnie psop i przedłużka montażu pod optykę od LCT. 

Jako, że replika jest stockowa, a pod ręką nie mam chrono nie wiem ile fps'ów w tej chwili generuje.
Założyłem że ok. 400 i załadowałem 0.28ki od G&G- nie powiem, tragedii nie ma- sylwetka człowieka to przy bezwietrznej pogodzie 2/3 strzały z 60m (kulki lecą na 65m). 
Chciał bym aby wss miał 450fps-może ciut więcej, o ile temat luf precyzyjnych jest mi znany to reszta bebechów jest dla mnie magią. Poza sr25 od zawsze miałem springi pokroju M24 CA, czy VSR 10 TM, czytałem co trzeba kupić/wymienić i wszystko składał mi Poldeck.
Jako, że Poldeck już nie składa replik to będę szukał kogoś nowego z głową na karku. (Znacie kogoś godnego polecenia ?)

Do wss'a na pewno poleci promyk (407 lub 427mm) i...
... no właśnie co dalej warto/trzeba zmienić  żeby nieco zwiększyć zasięg i powtarzalność ?

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, kacper111 napisał:

Poza sr25 od zawsze miałem springi pokroju M24 CA, czy VSR 10 TM
Do wss'a na pewno poleci promyk (407 lub 427mm) i...
... no właśnie co dalej warto/trzeba zmienić  żeby nieco zwiększyć zasięg i powtarzalność ?

To może zamiast promyka który spadł na jakości poczytaj o lepszych lufach jak PDI/Lambda/da vinczi , Obowiązkowo flathop 

Pod 450fps to kulki 0.32 będą w sam raz.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie wiedziałem, że moje ulubione promyki już nie są takie epickie :o
Będę więc pewnie celował w pdi, z tego co rozmawiałem to wystarczy wymienić sprężynę, głowicę cylindra i gumkę hopa- serwis mam już ogarnięty, tylko poczekam na jakiś zatrzyk gotówki i wyślę replikę. 
Z ciekawostek, bo nikt o tym chyba nigdzie nie pisał- kupiłem element PK-256 od LCT i rozwiązuje on problem z montowaniem optyki. Oryginalne psop 6x24 nie chciało mi wejść nawet na szynę i bez wykręcenia żarówki nie było mowy o założeniu lunety. Teraz wszystko wchodzi bez wykręcania czegokolwiek, szyna jest w pełni kompatybilna w radzieckim montażem. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...