Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprężyna do Specna Arms


Recommended Posts

Witam

Zastanawiam się nad wymianą sprężyny w replice M16 Specna Arms SA-B03.

Replika posiada system "Szybkiej wymiany sprężyny'' A w zestawie otrzymujemy

2 sprężyny,jedna do 410fps, a druga 310 fps.

Ja chciałbym założyć sprężynę dającą około 500 fps,np Sp 170 Guardera (od razu mówię że strzelam

z daleka z lunety) Dlatego zależy mi na mocy repliki.Wymieniam też lufe na precyzyjną.

Ale pytanie jest takie: Co trzeba jeszcze wymienić w replice,aby sprężyna Sp 170 guardera mogła

normalnie chodzić? Wiem że przyda się też akumulator o większej mocy icon_biggrin.gif

Wiem jak montować sprężyny w innych replikach, ale ta posiada ten system Enter Convert i

nie wiem czy w ogóle można zamontować sprężyny inne niż są w zestawie.


  •  

Link to post
Share on other sites

Hahahahahhahahahahahaha , ty sobie chyba kpisz .Troll.Ale skoro to na serio to w środku musisz wymienić wszystko + silnik, kable + lipo bardzo dobre by wsadzić m170 co i tak ci rozsadzi szkielet..A na sp130/sp140 osiągniesz w tej emce 500 a do wymiany będzie tylko tłok + głowica, no i dobrze poskładać+mosfet i niskooporowe.Poczytaj o tuningu ok.?

Link to post
Share on other sites

Mimo że temat zasługuje na hejt, potępienie i kpiny to odpowiem.

Rzeczą powszechnie wiadomą w środowiku jest to że GB v. 2 ma to do siebie, że pękają.

Oczywiście są lepsze i gorsze, niektóre są wzmocnione (dobrze jak KWA lub ,,wysoce nieprzemyślane jak G&P,,).

W markowych szkieletach (i to nie wszystkich) przypadłość ta jest mniejsze, ale mówisz o chińskiej replice z systemem E&C

który oznacza wielką dzire w tylniej ściańce GB co raczej nie przekłada się na większą wytrzymałość.

 

I tak można montować inne sprężyny. I to drucik i ti drucik.

Link to post
Share on other sites
który oznacza wielką dzire w tylniej ściańce GB co raczej nie przekłada się na większą wytrzymałość.

 

No wybacz misiek, ale jeszcze nie słyszałem, żeby komuś odleciał tył szkieletu.

 

 

Temat do kosza, a jego autor niech może najpierw poczyta sobie na forum o podstawach, a potem zabierze się za lekturę tematów o tej replice i jej tuningu.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...