Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tokyo Marui DEVGRU Custom HK416D


Recommended Posts

Zamiast tuningu byś lepiej się skupił na magach do tego, bo to nie jest wymienny standard. Ten HK nie przyjmie magów do replik "starej" generacji, TM poszło i stworzyło nowy system.

 

Zresztą, to je TM. Tego nie trza tuningować :icon_biggrin:.

 

Zakup 10-12 dodatkowych magazynkow pasujacych do tej repliki nie stanowi problemu.

 

 

Jest cholernie warta zakupu, nadaje sie do użytku prosto z pudełka pod warunkiem że jesteś świadomy tego co to tak naprawdę jest i że na pewno chcesz to kupić

 

Nie do konca rozumiem co masz na mysli piszac czy "wiem co to tak naprawde jest", jak napisalem jestem nowy w temacie asg (posiadam kilka replik kupionych ponad 15 lat temu) ale mam zamiar zaczasc sie bawic tym troszke bardziej "serio" ze tak to ujme. Wybierajac ta replike szukalem dobrej broni, dobrze wygladajacej, zrobionej glownie z metalu - jak dla mnie spelnia te kryteria. Ogolnie nie jestem laikiem w temacie samej broni, pytajac o opinie chodzilo mi o walory tego modelu/producenta w asg.

 

P.S nie wiem czy umiescilem temat w dobrym dziale (ale zakladajac cene repliki mysle ze jest z pierwszej "ligi")

Edited by Boneripper
Link to post
Share on other sites

Tokyo Marui jest pionierską firmą od ASG i właściwie dzisiejsze repliki są jakie są dzięki tej firmie. Sam nigdy nie miałem w łapach Tokyo Marui, niemniej jedyne opinie jakie czytałem to cud, miód, maliny i cholerny plastik. TM przez dłuższy czas miało zastój technologiczny, ich repliki nowej generacji nie są specjalnie długo na rynku.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

SirHawk co masz na mysli pisząc : "

Zamiast tuningu byś lepiej się skupił na magach do tego, bo to nie jest wymienny standard. Ten HK nie przyjmie magów do replik "starej" generacji, TM poszło i stworzyło nowy system.

 

Zresztą, to je TM. Tego nie trza tuningować :icon_biggrin:.

Link to post
Share on other sites

Repliki Tokyo Marui nowej generacji mają magazynki niekompatybilne z tymi "standardowymi". A fragment, że nie trzeba tuningować - osiągi fabryczne w replikach Tokyo Marui są bardzo dobre :D. Chociaż pewnie nie umywa się z dobrze złożonymi chińczykami 450FPS z lepszymi lufami.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

No właśnie taki sobie.. zaraz poleci fala hejtu, ale dobrze złożony chińczyk 420 fps ze zmienionym hop-upem strzeli dalej

Jeśli masz pieniadze, marzysz o pięknym hk416, chcesz miec niezawodną replike na cale zycie i 310 fpsow jest dla Ciebie ok, to spoko.

z drugiej strony osiagi jak na replike za +2,5 tysiaca beda bardzo słabe, nie oczekuj wiele, za taką cene mozesz zlozyc snajpe 600 fps albo jakiegos potwora z 500 fps strzelającego na auto :D

zaraz wpadną fanboye i napisza ze mierzyli krokami i im wyszlo 150 metrow, ale niestety, praw fizyki nie oszukasz i cm.028 z m120 guardera, jakąś częścią co im słabo wyszla zeby to się nie rozpadło (chyba tłoki u nich leżą, ale nie wiem), zmienioną gumką hop-upa i zlozona przez jakiegos ogarniętego serwistana strzeli dalej i celniej :D

Edited by Erkiii
Link to post
Share on other sites

To już jest Twoja osobista decyzja zależąca od preferencji. Jeśli mieszkasz za granicą gdzie są jakieś ograniczenia co do fps, np. 350 fps albo chcesz najlepiej odwzorowaną replike hk416 albo chcesz się wzorowac na jakichś sealsów etc. etc to marui moze byc ok. Tylko pamietaj, że te hk416 nie kosztuje 600 dolarów tylko pewnie jeszcze około 60 za wysylke pomnożone przez 1,26 (podatek) :P

A teraz jakby wyszło wyciągnięcie jakiegos konkretnego wyniku, w powiedzmy kwa

-sr-10 kwa - 1500 zł

-tłok i jego głowica, powiedzmy JBU - razem około 150 zł

-silnik high torque jbu - około 200 złoty

-spring m150 guarder - 50 zł

-jakis promyk/km head, pewnie około 350 zł

-gumka hop-upa - 30 zł

 

jakieś prace serwisanta, kable etc. ale to się idzie w stówce zmiescic

 

W takim zestawieniu można bez problemu wyciągnąć około 600 fps, genialne skupienie i bardzo dobry zasieg. Jak wyliczałem to wyszło około 2,400. Ale to tylko luźne wyliczenia, dla replik g&p itp. wyjdzie nieco więcej. Chodzi po prostu o to, że jeśli chcesz mieć dobre osiągi, to nie ma co przepłacać i kupować tma

Edited by Erkiii
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...