Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sklep wojsko.com.pl opinie


Recommended Posts

Nie wiem do końca do jakiego działu to wsadzić ale ponieważ ten sklep sprzedaje broń palną postanowiłem założyć ten temat w dziale o broni palnej. Czy kupowaliście coś kiedyś w tym sklepie, bo mają za podejrzanie niską cenę kilka sztuk AKMS(750zł), choć cztery lata temu w Czechach widziałem za 3000 koron(ok 500zł). Zapraszam do podzielenia się opinią.

Ps. Szanowni nadgorliwi moderatorzy. Kieruję do was pewną prośbę. Jeśli uznacie że temat nie powinien być w innym dziale to przenieście go tam a nie od razu zamykajcie, według mnie to odpowiedni dział.

Edited by Taktyczny Tricerxd
Link to post
Share on other sites

Sklep mi znany. Transakcje bez problemów. Idzie się dogadać.Ceny też nie najwyższe, powiedziałbym, że atrakcyjne. Kontakt na 6. Sklep jest w Kołobrzegu (znaczy przed Kołobrzegiem jadąc od Ustronia Morskiego. Akmsy mają tak tanio bo skupują od jednostek wojskowych z którymi praktycznie są sąsiadami. Jak dla mnie sklep na 5.

Link to post
Share on other sites

Sklep mi znany. Transakcje bez problemów. Idzie się dogadać.Ceny też nie najwyższe, powiedziałbym, że atrakcyjne. Kontakt na 6. Sklep jest w Kołobrzegu (znaczy przed Kołobrzegiem jadąc od Ustronia Morskiego. Akmsy mają tak tanio bo skupują od jednostek wojskowych z którymi praktycznie są sąsiadami. Jak dla mnie sklep na 5.

A wysyłają może? Bo z Katowic nie chce mi się tam jechać

Link to post
Share on other sites

Człowieku na jakim ty świecie żyjesz?? Kto Ci wyśle broń pocztą?! Gratuluje pomysłu. Nie no napisz tam lub zadzwoń i powiedz o swoim pomyśle, pewnie tak jak ja teraz nie będą wiedzieli czy śmiać się czy płakać... Masz wogóle pozwolenia na broń skoro chces ostrą kupować? Podejrzewam, że nie skoro wpadasz na pomysły o wysyłce Akmsa pocztą. Ręce opadają....

 

Halo, policja, przyjedźcie na wmasg...

Link to post
Share on other sites

Człowieku na jakim ty świecie żyjesz?? Kto Ci wyśle broń pocztą?! Gratuluje pomysłu. Nie no napisz tam lub zadzwoń i powiedz o swoim pomyśle, pewnie tak jak ja teraz nie będą wiedzieli czy śmiać się czy płakać... Masz wogóle pozwolenia na broń skoro chces ostrą kupować? Podejrzewam, że nie skoro wpadasz na pomysły o wysyłce Akmsa pocztą. Ręce opadają....

 

Halo, policja, przyjedźcie na wmasg...

Zamierzam wyrobić pozwolenie. Narazie chciałem dowiedzieć się jakie opinie ma ten sklep. Temat do zamknięcia

Link to post
Share on other sites

Taki ktoś jak ty,( chodzi mi o wiek, który zdradza styl pisania) może co najwyżej napisać sobie

"pozwolenie" na kartce zabranej drukarki rodziców i bawić się pistolecikiem z odpustu, bo repliki to też strach się bać w twoich rękach...

 

Sorry za gwałtowność, ale później słyszy się o tragediach, że dzieciak znalazł coś po dziadku i wywiózł pół kamienicy ekspresem do św. Piotra, a i tak winę będą ponosić my, airsoftowcy...

Link to post
Share on other sites

Nie można dać człowiekowi bez uprawnień automatu. Na 100% mają pozwolenia tylko muszą przestrzegać określonych procedur użycia i przechowywania. Dlatego giwerki wracają do firmy i lądują w kilkuset kilogramowych sejfach.

Edited by uli23
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...