Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

4Airsoft.pl


Recommended Posts

Na Śląsku w Żorach od niedawna funkcjonuje nowy sklep airsoftowy. Z założenia jest to sklep internetowy, jednak w planach jest sklep stacjonarny. Już teraz możliwy jest odbiór osobisty w Żorach. Przy 4Airsoft.pl funkcjonuje także serwis replik.

Załogę sklepu tworzą ludzie ze środowiska airsoftowego, którzy zapewniają, że dołożą starań, aby było "tanio i dobrze". Z uzyskanych informacji dowiedzieliśmy się też, że sklep prowadzi akcję promocyjną (do odwołania) polegającą na wyrównaniu ceny z konkurencją. Sklep przyjmuje również zamówienia specjalne na rzeczy spoza obecnej oferty, w założeniu także z zagranicy.

Na prośbę klienta sklep dowozi towar na manewry na Śląsku m.in. w Rybniku, Wodzisławiu Śląskim, Jastrzębiu-Zdroju, Bielsku-Białej, Katowicach.

 

4airsoft-2.jpg

 

 

Szczerze polecam ten sklep. Dobry kontakt i miła obsługa. :icon_smile:

 

 

Strona sklepu: http://www.4airsoft.pl/index.php

Facebook: https://www.facebook.../4Airsoft.AnnaH

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam, chcieliśmy poinformować, że mamy problemy techniczne na sklepie. Zamówienia są przyjmowane jednak nie zostaje generowany e-mail do klienta o zamówieniu. Po zatwierdzeniu zamówienie wyskakuje error, jednak widnieje ono u nas w systemie i będzie realizowane normalnie. Za problemy techniczne przepraszamy.

 

4Airsoft

 

Witam,

Informujemy że usterka została usunięta. Był to poważny problem i dlatego tyle to trwało ale na szczęście udało się już wszystko naprawić i teraz wszystko powinno działać bez problemu :icon_smile: tak więc zapraszamy :icon_smile:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Jakiś czas temu kupiłem w ich sklepie na allegro m.in. zestaw cylindra BU Guardera. Niestety okazało się, że cylinder jest uszkodzony, więc od razu napisałem do nich maila z reklamacją. Nie mieli więcej zestawów cylindra ani samego cylindra tego typu na stanie, więc oczywiście zwrócili mi równowartość cylindra, żebym zakupił go w innym sklepie (a tego uszkodzonego nie musiałem nawet odsyłać). Ponadto zgodzili się na wszystkie zaproponowane przeze mnie opcje rozwiązania tego problemu. Kontakt mailowy i podejście do sprawy wzorowe - oby każdy sklep tak funkcjonował. Do tego szybka wysyłka, paczka dobrze zabezpieczona. Ode mnie mega pozytyw!

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Wspólpracuje ze sklepem od początku jego istnienia, nigdy problemów nie miałem wprost przeciwnie zawsze mile zaskoczony byłem, tym bardziej milej poinformowac że znam osobiście cały personel sklepu.

Godny polecenia, sumienny i rzetelny sklep.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...