Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ciągłe zamówienia z zagranicy.


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zamawiałem radio Baofeng oraz komorę od producenta ( Ares). Kontakt znakomity, żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.

Ceny obu przedmiotów bardziej niż zadowalające. Szybka realizacja zamówienia, po tygodniu przedmioty znalazły się w moich rękach.

Szczerze polecam i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jako klient Samaela mogę śmiało polecić Jego usługi. Kontakt świetny, ciągła informacja na temat stanu przesyłki, odpowiedź i pomoc na wszystkie upierdliwe pytania, a w porownaniu z polskimi częściami (zamowilem prec lufe i komore) zaoszczedzilem okolo 230zl.

Pierwsze, ale ma pewno nie ostatnie zakupy, ktore zrobię u tego maniaka :)

Edited by gepardcheetah
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam wszystkich. Kompletowałem bebechy do mojej repliki wyborowej, rzadkie części - współpraca trwała około 2 miesięcy, znalezienie tych części to nie jest proste zadanie :D i co mogę powiedzieć: fachowa robota, świetny kontakt, wielkie zaangażowanie, porady "od serca" nie od "portfela" :) wszystko bezproblemowo, szybko, uczciwa prowizja, współpraca z każdym sklepem wskazanym przez klienta, a nawet próby sprowadzenia części do sklepów w Japonii. Dziękuję za poświęcony czas i za szukanie najtańszych i najlepszych możliwości ! :D Serdecznie POLECAM współpracę !

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Magazynki zamówionej klamki ciekną? Nie ma problemu - replikę Samael od razu wysłał do serwisu, dzięki czemu uniknąłem drobnego rozczarowania, sporej frustracji i problemów z szukaniem fachowca. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług kolegi. Polecam z całego serca.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...