Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z przeładowaniem MB 03


Recommended Posts

  • 1 month later...

Siema mam to samo a replika 2 dni temu wrocila z serwisu z wpisem wytarty tlok.Kolega ma ten sam problem bo spust jest full metal starl sie tam tylko lekko lakier.Dzis oddalem rowno 11 strzalow problem sie powtorzyl.I pytanie co robic prosic o zwrot pieniedzy?dalej to reperowac?czy moze wymienia na nowy karabin lub inna tansza replike?Za pierwszym razem jak im to wyslalem to odeslali a zamiast kasy bo prosilem o zwrot kosztow przesylki (24 zl) dostalem 2k biodegradowalnych (0.23g).Szkoda slow do tej pukawki co jest ostrzezeniem dla potomnych by tego nie kupowac.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

(...)

Szkoda slow do tej pukawki co jest ostrzezeniem dla potomnych by tego nie kupowac.

Pozdrawiam.

 

Nie żeby ta replika była uznawana za chłam... Na tym forum w ogóle ludzie się nie śmieją z tej repliki...

Patrz, my ostrzegamy innych przed tą repliką a oni ostrzegają nas. Chyba coś tutaj nie działa jak powinno.

 

Tak z ciekawości jaki to był sklep?

Link to post
Share on other sites

Replika z taiwaguna.Przebieg to jakies 400 kulek.Wrocila z serwisu z wymienionym tlokiem.Po 11 strzalach problem sie powtorzyl.I jak w moim poprzednim poscie

I pytanie co robic prosic o zwrot pieniedzy?dalej to reperowac?czy moze wymienia na nowy karabin lub inna tansza replike?

Link to post
Share on other sites

Tlok jes nawet w niezlym stanie,seary zaden nie pekniety jeskko porysowane,a slychac przy naciagnieciu ze zeskakuje i szybko ciagnie w strone repliki...wiec sam juz nie wiem co jest nie tak bo rozkrecilem odpowiednio nasmarowalem bo ten smar z taiwana to jakis shit,a problem jak byl tak jest.A odpowie ktos na moje pytanie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...