Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

16 latka popełniła samobójstwo z repliki.


Recommended Posts

Naprawdę... ? Nie wiedziałem, dziękuję. A już miałem wyrzucić moją szatańską zabawkę na śmietnik bo jeszcze się coś złego stanie. A tak serio jeśli rozdmuchają sprawę, mogą się przyczepić do wiatrówek, czarnoprochowców, straszaków i .... (uwaga niespodziewanie) ASG...

Idealne preteksty do ograniczenia wolności.

Link to post
Share on other sites
(...) zginęła od strzału z broni palnej.
Z pierwszych ustaleń wynika, że 16-latka zastrzeliła się sama z broni kolekcjonerskiej, która należała do jej ojca - dowiedziała się nieoficjalnie nasza reporterka Agnieszka Wyderka.

Gdzie tu mowa o replice :icon_question:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Codziennie ktoś ginie od postrzału z broni w Polsce. Padło akurat na bron czarnoprochową na którą w Tuskolandii nie trzeba zezwolenia. Chwila moment barany wprowadzą zakaz posiadania;) Jeszcze nie skumaliście, że media to największa władza? Trwa akcja mająca na celu całkowite odcięcie obywatela od broni ( z wyjątkiem mafii i urzędników którzy to pozwolenie mają;) ).

 

Nikt nie mówi o konkretach. Szopka Panowie, szopka.

Edited by Said
Link to post
Share on other sites

Said posiadanie broni w tym kraju od 45 roku nigdy nie było łatwiejsze.

Jeżeli akurat tobie nie chcą wydać pozwolenia na posiadanie broni sportowej, myśliwskiej, szkoleniowej czy kolekcjonerskiej (o rozdzielnego ładowania niewspomnę) oznaczało by to, że nie ukończyłeś 21lat, masz ograniczoną sprawność psychofizyczną, wykazujesz zaburzenia funkcjonowania psychologicznego, jesteś uzależniony od alkoholu lub innych środków psychoaktywnych a może zostałeś skazany wyrokiem sądu? ;)

Co do, jak to nazwałeś, "tuskolandii" to za czasów tejże prezydent Komorowski spowodował, że możesz (ale ty chyba nie) posiadać w domu proch do broni rozdzielnego ładowania i nikt o 4 nad ranem do Ciebie nie zapuka Mossbergiem.

Tak że kolego, jeżeli nie masz o czymś zielonego pojęcia, to nie wypowiadaj się na dany temat, bo się tylko chłopie ośmieszasz.

Link to post
Share on other sites

Taki lincz, tacy znawcy:(

Said posiadanie broni w tym kraju od 45 roku nigdy nie było łatwiejsze - pieprzysz głupoty synek.

Jeżeli akurat tobie nie chcą wydać pozwolenia na posiadanie broni sportowej, myśliwskiej, szkoleniowej czy kolekcjonerskiej (o rozdzielnego ładowania niewspomnę) oznaczało by to, że nie ukończyłeś 21lat( ukończyłem), masz ograniczoną sprawność psychofizyczną( nie mam), wykazujesz zaburzenia funkcjonowania psychologicznego( nie wykazuje), jesteś uzależniony od alkoholu lub innych środków psychoaktywnych( znów pudło) a może zostałeś skazany wyrokiem sądu?( nie tym razem) :icon_wink:

Co do, jak to nazwałeś, "tuskolandii" to za czasów tejże prezydent Komorowski spowodował, że możesz ( usmiałem się)(ale ty chyba nie( dlaczego nie? po czym tak twierdzisz?) posiadać w domu proch do broni rozdzielnego ładowania i nikt o 4 nad ranem do Ciebie nie zapuka Mossbergiem.

Tak że kolego, jeżeli nie masz o czymś zielonego pojęcia( mam spore), to nie wypowiadaj się na dany temat, bo się tylko chłopie ośmieszasz.( ojoooooooj).

 

Tak na marginesie Beduin - minałeś sie strasznie z tematem bo tu mowa o czyms innym .

 

Dawaj dalej.

 

Podasz źródło?

FAKT PRZESADZIŁEM - bije czołem w posadzkę - płaczę w obie ręce. Edited by Said
Link to post
Share on other sites

Said ja ciebie nie obrażałem w swojej wypowiedzi, ty jak widzę masz do tego duże skłonności. Myślę, że tu może tkwić problem z wydaniem ci pozwolenia, wiesz rozmowa, pani (pan) psycholog itd,itd ;)

Jesteś agresywny, odpowiedzi twoje nie są poparte żadnymi argumentami to co uprawiasz to zwykły troling (wykazujesz niestety zaburzenia funkcjonowania psychologicznego, czego dałeś dowód w swojej odpowiedzi)

Nie odpowiadaj, nie zamierzam się dać wciągnąć w rozmowę z tobą, bo widzę, że próbujesz sprowadzić adwersarza do swojego poziomu a później pokonać doświadczeniem.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za diagnozę, zaoszczędziłem na wizycie u specjalisty :icon_wink: pozdrawiam!

 

Ale zgodzę sie z Tobą w jednym, na forum jestem furiatem. Na codzień przykładnym obywatelem, mężem i ojcem.

Edited by Said
Link to post
Share on other sites

Jeżeli akurat tobie nie chcą wydać pozwolenia na posiadanie broni sportowej, myśliwskiej, szkoleniowej czy kolekcjonerskiej (o rozdzielnego ładowania niewspomnę) oznaczało by to, że nie ukończyłeś 21lat, masz ograniczoną sprawność psychofizyczną, wykazujesz zaburzenia funkcjonowania psychologicznego, jesteś uzależniony od alkoholu lub innych środków psychoaktywnych a może zostałeś skazany wyrokiem sądu? :icon_wink:

oprócz tego że trzeba mieć konkretny powód ("do obrony własnej" nie jest powodem jeśli nie zgłaszałeś na policję gróźb pod swoim adresem) to możesz pozwolenia nie dostać mimo zdania wszystkich testów itd bo istnieje coś takiego jak uznaniowość. na samym końcu drogi do zdobycia pozwolenia komendant policji decyduje czy je dostaniesz i może się nie zgodzić niezależnie od wyników badań.

Link to post
Share on other sites

Nie chciałem zagłębiać się w temat, dzięki że mnie wyręczyłeś.

 

Ps. Nawet gdybym to napisał to i tak został bym wysmiany ( nie chciałem sie osmieszać jak to ujął kolega beduin). :icon_wink:

Edited by Said
Link to post
Share on other sites
(...) nikt o 4 nad ranem do Ciebie nie zapuka Mossbergiem.(...)

Tak to można było za "Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej" i "Rzeczypospolitej Kaczyńskiej". Zgodnie z prawem nie wolno później niż do 22:00 i wcześniej niż przed 6:00... :icon_wink:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Popieram Saida, mam podobne odczucia. Coraz głośniej robi się o projekcie nowelizacji ustawy o broni i amunicji (m.in. pod kątem prawa do posiadania klamki do obrony miru domowego nota bene na dotychczasowych warunkach, które określa obowiązująca ustawa). Nagle w mediach pojawia się coraz więcej nagłaśnianych przypadków incydentów z - uogólniając - bronią i jej pochodnymi (ukłon w stronę purystów :icon_wink:) różnego rodzaju: tu postrzał z wiatrówki, tam samobójstwo dokonane przy użyciu broni kolekcjonerskiej, na jakimś posterunku Policji na zachodzie kraju w ogóle jest problem z bieżącą ewidencją, przechowywaniem i postępowaniem z bronią bojową. Równolegle media przekazują informację, że nie ma powodu do liberalizacji przepisów, bo statystyki policyjne pokazują, że jest coraz bezpieczniej. Pojawiają się populistyczne hasła w rodzaju "jak sąsiad puści głośno muzykę to do niego strzelę bo narusza mój mir", odnoszące się wprost do projektu. Generalnie rozpętuje się gównoburza mająca na celu wywołanie w społeczeństwie psychozy z powodu umożliwienia osobom, które przejdą skomplikowany i wymagający proces weryfikacji, posiadania broni w i do obrony domu. Stąd wniosek, że media faktycznie żerują na temacie, który bardzo łatwo może stać się ich zakładnikiem, z korzyścią dla wszystkich grup, którym na rękę jest rozbrajanie społeczeństwa (spisek, uohohohohOOOOOO000!!!11#2^ :icon_razz:).

 

EDIT: najbardziej dojmujący jest fakt, że wg mediów upowszechnienie dostępu do broni (to mój skrót myślowy!) ma zadziałać na ludzi jak szatański omen, wyzwalający potęgującą żądzę mordu w przeliczeniu na 1km^2. Tak jakby nie było innych narzędzi mogących zostać użytymi do zabijania poza klamką... Ciekawe ilu wg tej wersji asgejów jest potencjalnymi mordercami i zabójcami? :icon_razz:

Edited by Tomciaz
Link to post
Share on other sites
.

 

EDIT: najbardziej dojmujący jest fakt, że wg mediów upowszechnienie dostępu do broni (to mój skrót myślowy!) ma zadziałać na ludzi jak szatański omen, wyzwalający potęgującą żądzę mordu w przeliczeniu na 1km^2. Tak jakby nie było innych narzędzi mogących zostać użytymi do zabijania poza klamką... Ciekawe ilu wg tej wersji asgejów jest potencjalnymi mordercami i zabójcami? :icon_razz:

 

Od 2004 roku, mamy repliki broni czarnoprochowej, bez pozwoleń. Jakoś nie widać "dzikiego zachodu" na ulicach, chociaż zapewniam, że tej broni jest sporo. Propaganda zniewolenia musi być, w końcu dostęp do broni to oznaka "władzy". Mając media, "demokracją" można odpowiednio sterować, mając pieniądze, ma się władzę, mając władzę ma się $ i koło się zamyka. A żadna władza, nie lubi tracić władzy. Reglamentacja broni, daje większe szanse władzy, że nie będzie "skreślonym z listy żywych", w skrajnych przypadku.

 

Nasilenie informacji w mediach, o "niebezpiecznej broni", jest z pewnością celową manipulacją społeczeństwem. Wszak nigdy nic nie dzieje się bez przyczyny.

 

 

Życia dziewczyny szkoda. Niemniej jednak sznurówką również mogła odebrać sobie życie. A to wszak nie powód, żeby nie mieć w domu sznurówek...

Edited by ravkill
Link to post
Share on other sites

No i wykrakaliście

 

http://wgospodarce.p...we-ograniczenia

 

"Niektóre z propozycji budzą wiele kontrowersji. Chodzi głównie o pomysł wprowadzenia zakazu sprzedaży ASG (air soft gun) – replik broni palnej, które najczęściej strzelają plastikowymi kulkami, wykorzystywanych zazwyczaj do celów hobbystycznych bądź sportowych. Zakaz miałby objąć nawet – popularne wśród pasjonatów i kolekcjonerów militariów – dekoracyjne repliki broni historycznej."

Edited by Kojot ze Szczecina
Link to post
Share on other sites

Artykuł był wcześniej inaczej napisany, były użyte słowa "replika" co starszym osobą w naszym kraju na pewno skojarzyło by się od razu z wiatrówkami straszakami i asg. Takie sytuacje powodują, że przeciwnicy wolności mają kolejne argumenty do zaostrzenia przepisów. Wszędzie teraz o tym piszą tylko dlatego, że to była "broń". Co chwilę ktoś popełnia samobójstwo, i jakoś cisza.

Link to post
Share on other sites

Zabierzmy ludziom także ładowarki do telefonów, bo mogą ich użyć jako garoty.

Zabierzmy także poduszki, bo nimi też możemy się udusić.

Zabierzmy ludziom ręce, bo są niebezpieczne...

Ta ustawa jest głupsza od gimbusa...

Zabierzmy mężczyznom członki bo można nimi gwałcić.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...