Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[krawiec] Kajtoo5


Recommended Posts

SDC10243+%25282%2529.JPG

Dwa chest rigi RACK.

Materiały:

Cordura 1000D Woodland Outdoor fabric / Cordura 1000D Zieleń Fińska (stok)

Taśmy pasamon poliamidowe z IRR, ciemny oliwek

Klamry Nexus Fastex SR40

Regulatory Itw Nexus ladderlock

Napy stoki (bodajże polimex) - chwilowo nie mam odpowiedniej napownicy, dlatego nie inwestuję w lepsze napy.

Siatka konstrukcyjna

Nici Durafix 40

Półkola Duraflex

 

SDC10242.JPG

Pas taktyczny z prostymi szelkami typu X.

Materiały.

Cordura Woodland 1000D Outdoor Fabric

Siatka dystansowa czarna

Taśmy pasamon

Nici Durafix

Czarny pas dodany poglądowo

 

SDC10246.JPG

Chest rig niskoprofilowy custom

Cordura 500D Khaki/Tan (europejska produkcja, wziąłem na spróbowanie)

Taśmy poliamidowe Tan, produkcji brytyjskiej (również na spróbowanie. Jednak następnym razem będę zamawiał taśmy w Tanie od Pasamonu)

Nici Durafix

Klamry ITW Nexus

Rzepy Paiho i Velcro

Edited by kajtoo5
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Regulamin zakupów u mnie.

1.Wykonuję szpej, który wstawiam do galerii, przy umówieniu szczegółów mogę wykonać jakiś customowy projekt.

  • klient godzi się z ryzykiem, że jeśli wykonuję jego projekt po raz pierwszy, może nie być to w 100% zgodne z projektem/idealna replika.
  • jeśli klient kupuje jedną z moich propozycji, wtedy biorę wszelką odpowiedzialność za niedoróbki i odstępstwa od projektu, które wynikły z mojej winy.
  • jeśli klient chce wprowadzić jakieś poprawki/modyfikacje do mojej propozycji, patrz podpunkt pierwszy
  • nie biorę odpowiedzialności za różnice w kolorystyce, pomiędzy moimi wyrobami a szpejem klienta
  • klient jest informowany z jakich materiałów zostanie wykonany wyrób przed wpłatą

2. Moje wyroby wykonuję w standardzie MOLLE, z materiałów producentów takich jak: ITW Nexus, Duraflex, YKK, Alpha tech.itp, ale zdarzają się STOKI, o których INFORMUJĘ.

  • klient może zażyczyć sobie wykonania szpeju z innych materiałów, musi się jednak liczyć z ew. zmianą kosztów
  • o ewentualnych zmianach w materiałach będę informował
  • nie biorę odpowiedzialność za jakość materiałów stokowych
  • wykonanie szpeju z materiałów stokowych obniża jedynie koszty materiałów (koszty robocizny nie zmieniają się)
  • Nie biorę odpowiedzialności za kompatybilność moich wyrobów ze sprzętem klienta!

3. Realizacja zamówienia

  • jedyną formą zapłaty jaką honoruję jest przedpłata na konto (przelew na konto, po uzgodnieniu warunków transakcji, przed rozpoczęciem prac), chyba, że ustalę z klientem co innego.
  • szpej wysyłam pocztą polską: nie biorę odpowiedzialności za pracę PP!
  • jest możliwość odbioru osobistego
  • jeżeli wyroby spełniają warunki uzgodnione między mną a klientem przed dokonaniem transakcji: nie przyjmuję zwrotów
  • jeżeli wyroby nie spełniają warunków uzgodnionych między mną a klientem, w zależności od woli klienta zwracam koszty wykonania danego produktu, lub wymieniam na produkt spełniający warunki (ew. dokonuję poprawek, jeśli jest to możliwe i jeśli taka jest wola klienta)

4. Postanowienia końcowe

  • zobowiązuję się do przestrzegania regulaminu, jak i do wprowadzania ew. poprawek, gdy będzie taka potrzeba
  • poprawki wprowadzone po realizacji zamówienia, nie dotyczą go (prawo nie działa wstecz ;) )

 

Przykro mi, że musi być tak oficjalnie, ale pewne sytuacje mnie do tego doprowadziły.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zamówiłem u tego krawca insert na 3 magi do m4 do kamizelki FAPC. Przyszedł dzisiaj, po małych komplikacjach z wysyłką - jak zrozumiałem były one wynikiem braku czasu przez wkuwanie do sesji, co doskonale rozumiem. Uszyty bardzo dobrze, pasuje do kamizelki idealnie. Brawa należą się za dobrze wykonane gumy (zamknięcia), magazynek nie ma prawa wypaść. Jedyny minus jakiego mogę się dopatrzeć jest taki, że czasami po napisaniu do kajto wiadomości we wtorek, odpowiedź otrzymujemy w sobotę. Może nie dla każdego to problem, ale ja lubię wiedzieć co się dzieje z moim zamówieniem. Poza tym duży +

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...