Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 G&P Duży rozrzut.


Recommended Posts

Witam. Włożyłem do M4 czarną gumkę systemy. Ciasno jak cholera ale jakos poszło. Dla mnie to jest tragedia strzela to gorzej niż moja stara specna. Aktualnie mam 450fps tylko nie wiem gdzie. Kulki G&G 0.25 na dystansie 30m masakra rozrzut w kosmos. Panowie help, bo spodziewałem się po G&P czegoś innego.

Link to post
Share on other sites

Przy 450 fpsach przerzuć się na cięższe kulki, ja już bym zaczął używać 0.3g

Poprawnie załóż gumkę, jak jest ciasno pomóż sobie olejkiem silikonowym. Jak ją zbytnio naciągniesz mogą dziać się cuda.

Sprawdź rozrzut fps, bo moim zdaniem to tutaj właśnie leży przyczyna.

Obejrzyj dokładnie, a najlepiej zrób podmiankę lufy wew. czasami przy niemałych rysach są podobne objawy.

Możesz zerknąć też na cylinder. Widziałem raz przypadek gdzie tłok uszczelniał się z frezowanym cylindrem G&P od samego początku z powodu za grubego oringa na głowicy tłoka.

Link to post
Share on other sites

Grzebane coś było przy GB? Front nie jest luźny? Komora jest dobrze dociśnienięta? Jaki rozrzut fps 450 mierzyłeś czy na oko?

 

Jedynie to lekko dokręcałem silnik. Całe górne body ma lekki luz. Rozrzut na oko widzę jak się kulki zachowują. Jak specna lepiej strzela to coś musi być nie tak.

Link to post
Share on other sites

Wymieniłeś gumkę, po wymianie gumki zaczęły się dziać takie rzeczy? Jeśli tak:

-sadząc po twoim opisie zakładania mogłeś źle ją założyć

-gumka jest wadliwa

 

Nie widzę sensu szukania Bóg wie gdzie przyczyny jeśli zmieniałeś tylko gumkę i dokręciłeś silnik

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...