Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelki Jumpable Plate Carrier (JPC) - Crye / kopie / wariacje


Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Podaj swoje wymiary. Pamiętaj, że kamizelka bez płyt to zwykła szmata i nie ma sensu kupować kamizelki jeśli nie dasz do środka chociaż atrap.

 

Jakie wymiary mam podać? Myślę że jak na 175cm, szczupła sylwetka, ... to rozmiar najmniejszy czyli M (tak samo jak atrapy płyt) będzie OK?

Link to post
Share on other sites

Siadasz na krześle prosto, mierzysz od górnej krawędzi mostka (tego "dołka" pomiędzy obojczykami, da się ten spadek wyczuć palcami) do pępka, odejmujesz od tego 2,54 centymetra, szukasz na wiki wymiarów płyty, która ma najbardziej zbliżoną długość do Twojego wyniku. Gratulacje, zdiagnozowałeś sobie rozmiar SAPI.

 

Z innej beczki, ktoś łądował do kangura w JPC magsy do G36? Wchodzą? Nie plączą się te gówniane zaczepy o gumki?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Niestety na chwilą obecną nie mogę sobie pozwolić na kamizelkę za ponad 300zł (oczywiście ubolewam nad tym bardzo), więc trzeba sobie radzić Chinami… Czy ktoś to widział na oczy? Macał? Tak wiem szkoda kasy na ten syf bo rozwali się na 1 strzelance, ale jakoś miałem ichniejszy chest i sezon mi wytrzymał… http://www.taiwangun.com/lekki-jump-plate-carrier-z-ladownicami-multicamo-8fields?from=listing&campaign-id=19

Link to post
Share on other sites

Wiem tylko tyle, że jesteś jakiś niedowartościowany, samael16, i zabawki kupujesz za hajs rodziców. Latając w chińskim gównie i tak będę czerpał wicej radochy z asg niż ty w pro kontrakcie us navy seals delta szpeju za hajs rodziców. A nie czekaj, dzieciaków nie wpuszczają nie strzelanki - zapomniałem.

 

Shardac - dzięki za info - musiałem przegapić Shephard's Tactical. Poczytam zorientuje się, pomyślę :)

Link to post
Share on other sites

@Dariusz

Nie ma co się spinać, samael mówi prawdę i wynika to z jego niemałego doświadczenia. Chiński szpej często rozpada się od samego patrzenia. Już dużo osób żałowało tego wyboru, więc próbuje on uświadomić ci, że nie ma co oszczędzać, a dozbierać i kupić coś na dobrym poziomie - to samo mówi stare polskie powiedzenie - skąpy (chytry) dwa razy traci.

 

PS. Docinki na poziomie wyzywania od dzieci i korzystaniu z pieniędzy rodziców wystosowywane są często przez osoby, które są właśnie takimi dziećmi, więc oszczędź nam takich zagrywek, to forum nie służy do kłótni ;)

Link to post
Share on other sites

Echh dziękuję już się popisałeś brakiem kultury, chociaż z jednym masz rację nie strzelam się od roku z powodu politechniki.

 

No bo chiński sprzęt jest do niczego nawala materiał, krój itp. Chyba tylko chesty jako tako coś wytrzymują pod warunkiem ich używania przez osoby, które się nie czołgają albo dynamiczne natarcie to opieranie się o drzewa bo szkoda się położyć.

 

Swoją drogą skoro chcesz kamizelkę to masz płyty do niej bo bez tego to zwykła szmata.

Link to post
Share on other sites

Mega, dzięki wielkie za odpowiedź. Po zapięciu kamizelki trzeba jeszcze jakoś przy plecach tę płytę podczepić by nie wisiała w dół...masz pomysł?

 

Szukam poucha do płyt(pewnie cryye), płyty już znalazłem. I właśnie zachodziłem w głowę jak te płyty się przyczepia ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...