Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelki Jumpable Plate Carrier (JPC) - Crye / kopie / wariacje


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JPC od TMC jest po pierwszych testach bojowych. Co mi sie rzuciło w oczy to ciasne ładownice. Polimerowe magi siedzą bardzo ciasno obok siebie i jest problem by je dobyć w rękawiczkach, w sensie chwycić. W wersji od GFC było więcej luzu :)

 

Naramienniki w przeciwieństwie do taniego chińczyka to sztywniejszy materiał w ładnym mc, który nie zwija się przy każdym ruchu jak skarpeta, chociaż z drugiej strony każda korekta na ramionach to dramat żeby to ułożyć porządnie.

 

Kamizelka dobrze leży, nie przesuwa się. Chcę tylko obciążyć ją lekko, dać po 2kg chociaż w sapi

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

http://www.taiwangun.com/kamizelki-taktyczne-2/gabkowe-atrapy-plyt-balistycznych-sapi-8fields?campaign-id=14

 

http://allegro.pl/atrapy-plyt-balistycznych-sapi-8fields-i7117326091.html

 

Na te drugie uważać z zakupem kamizelek gdyż widnieje na nich napis "Medium" a mają faktycznie rozmiar "Large".

 

Jeśli szukasz płyt jak najlepiej odzwierciedlających oryginał to kontaktuj się z niejakim "austin88" na allegro.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Spotkał się ktoś z tym tworem od Emersona w cordurze?

http://www.taiwangun...&campaign-id=19

na pierwszy rzut oka nie wygląda źle, ale jestem ciekawy opinii kogoś kto to widział na żywo :icon_lol:

 

Zamówiłem zaraz po tym jak weszła, wiedząc jak wygląda wersja nylonowa jpc od emersona. Ogólnie dałem za nią 210zł ponieważ była na promce -30%. W cenie do 250 polecam. 300 raczej bym nie dał. szycie dobre chociaż chińskie jak to w emersonach bywa. wkłady piankowe to dno. Dzisiaj będę próbował wcisnąć sapi L austina ale wątpię, że wyjdzie. Taśmy niby oryginalne, mam też je na innym szpeju, strasznie szybko ściera się kolor. Ramiona nie budzą zaufania, lecz faktycznie jest to hypalon, więc to co w oryginalnym produkcie Crye. Plastiki oryginalne nexusa więc też na plus. Wykonana z cordury 500d w oryginalnym multi z tego co metki mówią. faktycznie wygląda jak oryginalny multicam. Materiał od środka to ten termoaktywny co w innych produktach tej firmy. Z tego co wiem raczej się nie przeciera i jest dosyć wytrzymały. Jedyna rzecz na którą mogę narzekać jak na teraz to to, że chińczykowi nie wyszło i z tyłu kieszeń na sapi jest krótsza o jakieś pół centymetra od przedniej. Ogólnie fajna kamza na promocji. Za 300, raczej nie. Z tego co słyszałem TMC też nie warto jakoś bardzo. Jak już 300, to chyba lepiej upolować coś currahee albo redrivera okazjonalnie. Widziałem kiedyś jpc Currahee za 200zł w komisie.

 

Podsumowując. Kamza porządna, dobra replika Crye ze względu na materiały i jakość. Jeśli ktoś chce coś identycznie wyglądającego jak Crye polecam, ale jednak tez polecam poczekać na promocje. W przeciwnym razie jak ktoś ma już 3 stówki na kamze lepszą opcją będzie polowanie na używki naszych firm.

Link to post
Share on other sites

Sapi L na styk weszły.Trochę rozepchały na boki ten elastyczny materiał, ale w granicach akceptowalnych. Nie wygląda jakby miała się zaraz rozpaść czy rozpruć w jakimś miejscu pod obciążeniem płyt.

Mankament kolejny to zacierający się multicam na paskach od molek. Podobne zjawisko występuje na paskach które mam na plecaczku więc może taka ich już uroda. Ogólnie warto za te 200-250zł, ale nie więcej. 300 to mocna przesada, szczególnie, że nawet na aliexpress chodzą po 240, chociaż emerson tam jest zdecydowanie droższy niż u Krakmanów. Zobaczę jak się będzie trzymała po jakimś czasie.

Link to post
Share on other sites

Zdjęcia z dzisiaj. Pewnie jutro dorzucę trochę więcej. Kolory w rzeczywistości nie są tak wyblakłe jak na zdjęciach. Wsadzone repliki sapi rozmiaru L. Za tydzień lub dwa zobaczę jak M siedzą.

https://photos.app.goo.gl/jmhKXiKlBuo90aF53

 

A co do rozmiaru Sapi:

TMC zdaje się wyglądać o niebo lepiej od Emersona. Na dniach zapakuję SAPI M od Austina w swoje TMC.

Na jakiej zasadzie dobierałeś rozmiar? Tak żeby pasowało do TMC, czy tak, żeby pasowało do ciała? Pytam ponieważ nabyłem L'ki jednak mam możliwość zamiany na M.

Link to post
Share on other sites

Zdjęcia z dzisiaj. Pewnie jutro dorzucę trochę więcej. Kolory w rzeczywistości nie są tak wyblakłe jak na zdjęciach. Wsadzone repliki sapi rozmiaru L. Za tydzień lub dwa zobaczę jak M siedzą.

https://photos.app.g...hKXiKlBuo90aF53

 

A co do rozmiaru Sapi:

 

Na jakiej zasadzie dobierałeś rozmiar? Tak żeby pasowało do TMC, czy tak, żeby pasowało do ciała? Pytam ponieważ nabyłem L'ki jednak mam możliwość zamiany na M.

 

Edit: już się naczytałem tego tematu i znalazłem odpowiedź :D

Link to post
Share on other sites

Dodałem jeszcze jedną fotke. Po lewej kontraktowy massif w multicamie ( praktycznie nie sprawny), na dole tył plecaczka od Shepard'sa z cordury w mc (nie mam pojęcia skąd ściągana cordura, tył ponieważ nie wyblakł od słońca).

 

A co do fotek, aparat coś mi kolory przekłamuje ostatnio dosyć mocno. Jutro może będzie coś realniejszego. Ogólnie wygląda troszkę bladziej niż na stronie tg. W sumie to ten sam egzemplarz jak się dobrze przypatrzeć :P

Edited by giob
Link to post
Share on other sites

Pytanko o JPC od TMC w kolorze Renger Green. Ma ktoś? Na fotkach z weapon762 nitki wyglądają tragicznie, białe i odcinające się, ten materiał na ramionach to hypalon czy jakieś paskudztwo? Jeśli masz to i dobrą duszyczkę podziel sie dobrymi szczegółowymi zdjęciami jak i swoją opinią ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...