Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelki Jumpable Plate Carrier (JPC) - Crye / kopie / wariacje


Recommended Posts

Po kolei.

 

Płyty Austina w Medium mam od bardzo dawna. Przy okazji M'ki to zdecydowanie mój rozmiar. W TMC wchodzą na styk, z większymi raczej bym nie ryzykował.

 

Kamizelka od TMC jest raczej na 100% odpowiednikiem kamizelki w rozmiarze Medium.

W najnowszej wersji w środku (od strony ciała) i na ramionach materiał rozciągliwy w multicamie.

 

W wersji multicam ramiona są zrobione z hypalonu.

Edited by Bat_Sirius
Link to post
Share on other sites
  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sprawdziłem emersona w "boju" Bardzo fajnie rozkłada ciężar płyt. Żadnych problemów z kamzą. Zmieniłem płyty na Mki również Austina. JPC emersona jest takim czymś pośrednim pomiędzy M i L, lecz bardziej właśnie na L. Oba rozmiary można komfortowo nosić w każdym razie. Muszę gdzieś w okolicy złapać kogoś z JPC TMC i porównać czy są duże różnice pomijając materiał od środka w MC :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Planuję zakup kamizelki JPC. Mam 180 cm wzrostu, waga od 75 do 80 kg w zależności od sezonu ;D.

Nie przymierzałem, ale wydaje się wygodna. Ogólnie jeśli chodzi o kolorystykę to chyba preferowałbym Olive, ale ciężko coś z Cordury znaleźć w okolicy 300zł, ogólnie pod spodem bedzie mundur Flecktarn, przynajmniej narazie.

 

Póki co znalazłem trzy opcje:

 

Coyote Brown Flyye:

http://allegro.pl/kamizelka-jpc-i7100655955.html#thumb/1

 

używana Flyye Tropic Multicam:

http://allegro.pl/kamizelka-flyye-swift-plate-carrier-multicam-i7244532948.html

 

albo niewiadomo co z Cordury Tropic Multicam, do tego moge sobie zobaczyć na żywo w Łodzi:

https://militarialodz.pl/pl/p/Jump-Plate-Carrier-z-atrapami-plyt-Multicam-Tropic/7877

 

Są jeszcze jakieś miejsca gdzię mogę szukać JPC w okolicach 300zł?

Link to post
Share on other sites

1. To nie jest flyee tylko TMC :D

2. To nie jest MultiCam tylko atacs

3. Nie opłaca się

 

https://www.weapon762.com/plate-carrier/127-tmc-jungle-plate-carrier.html?_pcnocache=1522245370985#/6-color-oliver_green

 

Kup sobie TMC na weapon762, po zmianie na dolary i zaaplikowaniu kuponu wyniesie cię to jakieś 170 zł włącznie z przesyłką. Obecnie wszystkie chińskie szpeje z "górnej" półki (czyli z Cordury i oryginalnych kamuflaży, TMC i Emerson) w Polsce są mocno overpriced.

Link to post
Share on other sites

Tak zrobię, dzięki. Super cena, jeszcze może ładownicę dobiorę. Co lepiej do lasów w Polsce, Olive czy Ranger Green?

 

Kilka pytań:

1) Skąd wziąć kupon?

2) W ładownice na magi M4 wejdą magi do G36?

Edited by Repcak
Link to post
Share on other sites

Crye Precision to się raczej nie spodziewaj za te pieniądze... jest poprawnie - tyle można powiedzieć.

5 lat w warunkach bojowych to to nie wytrzyma, natomiast jak będziesz miał farta i dostaniesz lepiej odszyty egzemplarz, to trochę podziała w warunkach airsoftowych ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mam jpc od tmc który ma oryginalny multicam. Kamizelka jest z cordury. Jeżeli poczekasz przez weekend to może uda mi się w niedziele zrobić fotki obydwu bo kolega ma właśnie od Emersona, która też jest w oryginalnym multicamie.

 

Generalnie polecam od TMC kamizelkę, nawet się tak składa że swoją sprzedaje właśnie. 

Link to post
Share on other sites

Otix96, zdania są podzielone. Chociaż słyszałem już o pasie mrb od Emersona z niepoprawnie wykonanymi przeszyciami. Na swoje TMC nie narzekam. Chińczyk odwalił kawał dobrej roboty. 

Jak poszukasz na airsoftphotos to znajdziesz jak wygląda to u mnie w połączeniu z fastem w multicamie. 

 

Link to post
Share on other sites

Ok dzięki, widziałem i całkiem fajnie wygląda :) 

Ale zastanawiam się nad nowa od TMC lub używką od jakiegoś polskiego producenta Currahee czy Red River ewentualnie Templars.

Wydaje mi się, że owa używka lepiej mimo wszystko posłuży niż ten lepszy chinol :) 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...