Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty: Advanced Warfare


Recommended Posts

No i w końcu pokazali o czym ma być nowy CoD. Czyli walki prowadzone przez najemników wyposażonych w jeszcze nowocześniejsze wynalazki niż w BO2. No i postać głównego złego, grana przez Kevina Spacey'a, nawiązująca do Franka Underwooda z House of Cards :)

- tutaj podobało mi się zdanie, że wszyscy którzy byli dobrzy w armii, służą już gdzie indziej.
Link to post
Share on other sites

Wysrał Druty robiło się już coraz bardziej nijakie. Być może nowa seria, prywatne armie i walka o wolność całego świata przyniesie odświeżenie, choć jest to życzenie, które powtarzam sobie od wydania MW3. No i fajnie by było, gdyby pojawiła się kampania, której nie da się przejść w ciągu jednego wieczora.

Edited by proteziaksaspl
Link to post
Share on other sites

Silnik graficzny pewnie ten sam co do tej pory...

 

Single? Jakoś mi się nie widzi, żeby trwał zbyt długo( zapewne krótko i po "holiłudzku").

Multi? Nowoczesność jak widać(wg. moich obserwacji) 4 liter nie urywa. Te "future" opcje broni i możliwości działań są trudne do przedstawienia w multi. Na kartce może być git, a w grze - no właśnie.

Zobaczymy, może tym razem to nie będzie kotlecik z nową jakże "długą" kampanią.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o multi to ostatni CoD się spisał. O ile oczywiście ktoś poradził sobie z przycinkami, bo mi na przykład to się udało dopiero po paru miesiącach. Jeśli działa, jest przyjemnie, ze względu na w końcu dosyć rozsądnej wielkości mapy. Może tym razem na PC silnik będzie już poprawiony. Czyli jest iskierka nadziei, że jeśli nie wrócą klaustrofobii z MW3 i BO2, to multi będzie całkiem przyjemne.

Link to post
Share on other sites

. Każda część fajna, natomiast Black Opsy to żenada.

Drugo BO był średni ze względu na klimat.

W pierwszym były świetne klimatyczne misje: Workuta, ta retrospekcja z drugiej wojny, kosmodrom w bajkonurze czy misjie w Vietnamie.

Link to post
Share on other sites

battlefield na multi przewyższa coda kilka razy

Battefield stoi w rozkroku między realizmem a przystępnością.

Trudno porównywać Coda z BF, Cod to razmach i szybka akcja, a BF to walenie z trepa 5 minut nic nie robiąc, by zostać rozwalonym od strzału snajpera z drugiej części mapy, rozjechanym przez czołg czy rozwalony z helikopteru.

BF nie jest ani konkurencją dla ultra napakowanych akcją FPS (Cod, Titanfall, Halo) ani dla symulacji (ARMA, stare Operation Flashpoint). Sorry naprawianie czołgu spawarką ani to że czołg zostawiony na boku sam się naprawia to nie jest TO.

 

THIS ISN'T IT-Michael Jackson po zobaczeniu BF

Link to post
Share on other sites

Zależy jak kto gra. Aktualnie, jeśli chodzi o bf3, gra się bardzo przyjemnie. Na pewno spowodowane jest to faktem, że pewna liczba kumatych graczy przeszła na bf4, a do gry w trójkę, wobec jej niskiej ceny, dołącza wielu nowych. I aby nie powiedzieć, że ich zachowanie na serwerach ociera się o kompletny idiotyzm i bezmyslnosc, są oni po prostu nieporadni, jednocześnie stanowiąc banalne cele.

Link to post
Share on other sites

Od czasów starego Flashpointa na żadną grę nie czekam, a jedynym, poza Flashpointem ( moim oczywiście zdaniem ) tytułem jako tako godnym uwagi był Rainbow Six.

Wszystkie nowoczesne "kolodudi" czy inne "batelfildy" to nic innego jak z lekka żenujące skakaj-szczelaj-kucaj. Kto ma szybszy palec wskazujący ten góruje. Nawet mając IQ brukwi czy rzodkiewki. A nie tego oczekuję po grach.

W strzelankach jedyną w/g mnie nadzieją, jest "The Division" gdzie trzeba będzie łączyć specjalizacje, sensownie planować działanie i stosować taktykę taktykę adekwatną do poczynań przeciwnych drużyn. Ale pożyjemy zobaczymy.

Edited by danesz
Link to post
Share on other sites
Od czasów starego Flashpointa na żadną grę nie czekam

Chodził mi OFP: Cold War Crisis po głowie, od kiedy nie podołałem jako dzieciak przejścia tej misji, w której się ewakuowało przez lasy (bodajże szósta). Rok temu wziąłem ze sobą laptopa na statek (bez internetu), no i wrzuciłem parę takich gierek, które by go nie spaliły, w tym i nieszczęsnego OFP.

 

Jakoś tak wyszło, że ta misja nie sprawiła mi żadnego kłopotu, odkryłem klawisz przyspieszania czasu i po przejściu kilku misji tych komandosów, absolutnie się zauroczyłem.

Resztę kampanii, dodatkowe misje i świetny dodatek pochłonąłem ASAP. Myślę, że takich gier już nie będzie, o ile nagle wszystkich konsoli (razem z właścicielami) nie pochłonie ziemia :icon_razz:

 

A CoDy są fajne jako interaktywne filmy (Przynajmniej Modern Warfare'y i to co było wstecz, Black Ops był paskudny, pierwszy raz miałem autentycznie dość strzelanek).

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...