Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór Glocka - WE vs Army vs Meister vs KWA vs TM vs Stark Arms


Recommended Posts

Panowie, odgrzeję temat :icon_biggrin:

Rozumiem, że Taiwan SA:

http://airsoftarmory...lika-GBB-DE/849

to jest to samo co Stark Arms/VFC ?

Oglądałem filmik który pokazywał kompatybilność magazynków TM i WE. Wyszło na to, że wszystko pasuje do wszystkiego. Tylko spójrzcie na zdjęcia na airsoftarmory. Magi wyglądają jakby miały "wycięcie" na blokadę magazynka po drugiej stronie niż standard TM. Ktoś wyjaśni mi tą anomalię ? :icon_biggrin:

Film z kompatybilności :

 

EDIT: Oddzielne magi do kupienia mają tą samą przypadłość: http://airsoftarmory...0-kulek-G19/914

Edited by Snoozior
Link to post
Share on other sites
  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Temat ogarnięty. Może Ameryki nie odkryłem, ale sam się dowiedziałem to napiszę. Może komuś się przyda :D

Więc sprawa wygląda tak. Taiwan SA to jest zwyczajnie VFC/Stark Arms, tylko z oznaczeniami. Druga kwestia to magi. Mają wyżłobienia z obu stron, ponieważ jak kolega wyżej zauważył, można przekładać zatrzask magazynka :D Z tego co rozumiem podchodzą magazynki TM, WE itd.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Witam! Chciałbym się dolączyć do pytania tytułowego. Poszukuję Glock'a, który ma wymiary zgodne z bronią ostrą. Miałem Glock'a 17 od WE i był problem z kaburą, bo replika była za szeroka i kabury od Imi Defense/blackhawka nie pasowały. Która replika według Was jest nalepiej odwzorowana pod względem wymiarów? Dodam, że interesuje mnie napęd GG.

Link to post
Share on other sites

Witam! Chciałbym się dolączyć do pytania tytułowego. Poszukuję Glock'a, który ma wymiary zgodne z bronią ostrą. Miałem Glock'a 17 od WE i był problem z kaburą, bo replika była za szeroka i kabury od Imi Defense/blackhawka nie pasowały. Która replika według Was jest nalepiej odwzorowana pod względem wymiarów? Dodam, że interesuje mnie napęd GG.

 

Pilnik, papier drobnoziarnisty i wszystko podpasuje, mówie ci :D

 

Tak, wiem że to nie jest odpowiedź na pytanie.

 

O ile dobrze pamiętam to KWA, ale ręki nie dam sobie obciąć.

Link to post
Share on other sites

A iwo-hest'a można dostać w PL? I czy produkują kabury lewostronne.

 

O ile dobrze pamiętam to KWA, ale ręki nie dam sobie obciąć.

 

Też słyszałem właśnie o KWA od apru osób, ale na YouTube oglądałem recenzje i pytam się gościa czy pasuje to mi odpowiedizał, że jest za szeroki i do imi defesne nie pasuje :icon_neutral:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

WGC trzęsie porami i nie wysyła wersji z oznaczeniami po świecie. Dział prawny Glocka po wielu latach obudził się, że ktoś, gdzieś piratuje nie tylko ich logo, ale w ogóle zastrzeżone wzory przemysłowe i dostali strasznej piany, zwłaszcza w USA, bo w Europie bodaj Cybergłąb pilnuje tego tematu (jako licencjonobiorca).

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Dzięki, nie znałem tego sklepu. Niemniej jednak nie ma tam interesującego mnie modelu, ale znalazłem Meistera <klik>. Ktoś miał może z tym modelem do czynienia? Jak wygląda w porównaniu do SA i WE (tylko te 3 modele 18c rozważam więc "dozbieraj i kup TM" mnie nie rusza, nie chce po prostu TM)

Link to post
Share on other sites

Dzięki, nie znałem tego sklepu. Niemniej jednak nie ma tam interesującego mnie modelu, ale znalazłem Meistera <klik>. Ktoś miał może z tym modelem do czynienia? Jak wygląda w porównaniu do SA i WE (tylko te 3 modele 18c rozważam więc "dozbieraj i kup TM" mnie nie rusza, nie chce po prostu TM)

 

Mnie bardziej Meister przypadł do gustu, niż SA. WE w tej trojce wypada najgorzej, choć znacząco od SA nie odbiega.

Link to post
Share on other sites

Czyli gradacja taka jakiej sie spodziewałem. @Lesio a znasz jakiś sprawdzony sklep zagranico gdzie sprzedają do nas klocki SA z oznaczeniami? SA macałem, WE też, Meistera z kolei nie miałem nigdy w ręce więc nie wiem czy mi przypadnie, ale nie odrzucam go oczywiście.

 

Mam jeszcze jedno pytanie, jeśli Meister i Stark, to których wersji 18c szukać? Im więcej przeglądał sklepów tym większą rozpiętość cenową widzę, a niekoniecznie wiem z czego ona wynika..

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam miałem też niedawno dylemat co wybrać maistra czy ostatnią gen army i wybrałem army bo po 3 miesiącach szukania maistra szlak mnie trafił. Posiadam tego glocka od army od jakiś 3 miesięcy i jak narazie nie narzekam (odpukać) pomimo faktu ze pojawił się ubytek na zamku to i tak przeżył już kilka upadków i nawet ładnie dawał radę w niskich temperaturach. Strzelam się nim praktycznie co weekend tak więc jest w ciągłym użytku standardowo po każdej strzelance czyszczonko i nie odmawia posłuszeństwa. Wiele osób mówiło ze zamek nie powraca do końca mi się to przy normalnym strzelaniu jeszcze nie zdarzyło ale jak leciutko oddciągnę zamek i puszczę to z 3mm mu brakuje do końca, raz zdarzyło mi się tylko że zamek się zacioł ale to dlatego, że dałem za gęsty smar i na dodatek poleciał na piach zobaczymy co będzie w przyszłości.

Co do kwa miałem i powiem krótko wolał bym o nim zapomnieć taka * że masakra, jedną rzecz naprawisz 2 kolejne się *

WE glocka nie mialem, mialem tylko berette i tez sprawiała czasem problemy ale po paru przeróbkach śmigała jak należy

Teraz szykuję się na kolejny zakup gaziaka i jak ktoś by widział gdzieś maistra to prosił bym o kontakt wezmę na warsztat i tego skambaga skoro ma takie dobre opinie :icon_wink:

Jak ktoś chce coś dokładniej o tym armiaczu to może się pomęczę i dokładnie opiszę co i jak

 

Stosowanie wulgarnego słownictwa jest zabronione, niezależnie od formy - również ze wszelkimi rodzajami "autocenzury";

Otto

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...