Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufy precyzyjne od SHS


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Zamówiłem sobie tą: http://azteko.pl/shs-lufa-precyzyjna-6-03-mm-363-mm-p-8061.html za 35 zeta w promocji jakby nie patrzeć się opłaca, no i w porównaniu do stocka g36k GFC różnica jest widoczna gołym okiem. Skupienie naprawdę znacznie się polepszyło, nie mam już rozrzutu na końcu zasięgu. Do tego założyłem zieloną gumę g&g ( nie obyło się bez piłowania docisku dystansera) bo kręciła za mocno ale teraz jest dobrze. W moim przypadku warto było zmienić z fabrycznej różnica duża na +.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zamówiłem 509mm SHSa, jak będę miał okazję, to napiszę recke.

 

Jak na razie, to aby czyściłem tą lufę, bo wydawało mi się, że ma jakieś frafuty. Na wacikach widać było niby opiłki lub coś w tym stylu - syfku trochę było. Lufa założona do auga, razem z gumką systemy. Ogólnie lufa robi dobre wrażenie. O wynikach później.

Link to post
Share on other sites

Dobra, poszczelauem* , to co zobaczyłem, może opisać tylko gigantyczny banan na mordzie i słowo - miazga. Nie potrafię ocenić, czy te lufy to loteria, i czy ja po prostu trafilem na taki egzemplarz , ale powiem jedno - na pewno te lufy znajdą się w kilku innych moich replikach.

 

* pisownia celowa

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Też sie wypowiem.

Chciałem kupić jak najtańszą lufe. Wybrałem SHS i nie liczyłem na poprawę celności.

O dziwo poprawa mocno zauważalna.

 

Własnie ciekawe.

Sam planuję kupić jakąś preckę, ale skoro mam możliwość najpierw kupić taniego SHSa i mieć poprawę osiągów, to po co mi promyk?

Gdzie kupowaliście? Google nie nada, nie pokazuje ;/

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...