Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szyny RIS dla AK - temat ogólny


Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skoro to system TM, to może coś takiego: http://www.evike.com/products/28065/ ?

Jakiś czas temu to widziałem w jakimś polskim sklepie, ale nie pamiętam gdzie...

 

Ewentualnie, kopia Ultimaka i docięcie? http://www.taiwangun.com/montaze-szyny-montazowe/rura-gazowa-ze-zintegrowana-szyna-ris-pod-optyke-dedykowany-do-replik-karabinow-ak-akm-cm?from=listing&campaign-id=14

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś orientuje się gdzie w Polsce jest największy wybór (!) dostępnych (!) replik akcesoriów Zenita? Nie tylko szyn.

 

W Polsce ze sklepów chyba tylko na gunfire zdarza się być jakiś wybór, ale w tej chwili niestety pustki - możesz się spytać o ewentualne dostawy bo jeszcze niedawno mieli na stanie dużo części od Core - tłumiki, szyny, chwyty itd

 

Natomiast polecam sprawdzać na rusmilu, tam dość często ludzie sprzedają repliki części Zenita, warto też wrzucić swoje ogłoszenie, może szybciej kogoś znajdziesz.

 

A i gdybyś potrzebował przypadkiem B19 to daj znać - mam replikę Core którą mogę sprzedać :)

Link to post
Share on other sites

Pytałem jakiś miesiąc temu o dostawę CORE - wtedy niestety nie przewidywali w najbliższej przyszłości, a zdarzało mi się na zapytania o inny towar dostawać zgodne z prawdąodpowiedzi, że będzie taki bądź inny produkt za na przykład 4 miesiące, więc naprawdę bym się tych rzeczy od CORE nie spodziewał :icon_wink:

 

Panowie, szukam takiej szyny: Matrix Tactical X47 Rail System, bądź podobnej w rosądnej cenie: http://www.kingarms....s-17-std-bk.jpg

Wiecie może czy przypasuje ona do akmsa od E&L?

Edited by Trela
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

To jest kopia Cyma/beta project. Nie ma tam obsady łoża. Ale w cymie jest zrobiona bruzda normalnie pod obsadę łoża więc możliwe że w GFG też jest, nie sądzę aby robili specjalnie lufę zewnętrzną inną niż do 104/105. Wystarczy wtedy kupić używkę obsady i już założysz zenita.

 

Ja z kolei mam inne pytanie odnośnie szyny b9 i b9m. Jakby ktoś nie wiedział to wygląda to tak:

file.jpg

Chciałbym się dowiedzieć o ile mm podchodzi wyżej ta przedłużona szyna w stosunku do szyny dolnej na łożu.

DSC_0034-640x360.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 10 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...