Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szyny RIS dla AK - temat ogólny


Recommended Posts

Wicie rozumicie.... nie wiem, dlatego pytam. Mam juz na tyle duzo lat, zeby sie wielokrotnie na wlasnej skorze przekonac, ze jesli cos kosztuje 5 razy wiecej nie oznacza automatycznie, ze jest 5 razy lepsze. Rownie dobrze moze to oznaczac, ze ktos cie chce po prostu zrobic bez wazeliny. Powiem szczerze. Szukam wlasnie alternatywy dla TDI czy FAB'a do RS. Jesli stwierdze, ze jakosc, material, pasowanie sa akceptowalne, to nie bede wydawal 1,5K PLN bo nie bardzo chce mi sie placic za RIS'a prawie tyle samo co za bron. Jesli sie okaze, ze jednak nie jest akceptowalne to kupie RS bo mnie nie stac na kupwanie szajsu.

I tak na wszelki wypadek dodam, ze wiem co robie. Znam ludzi zajmujacych sie strzelaniem zawodowo, ktorzy stosuja takie rozwiazania na broni uzywanej do treningow i sobie chwala te rozwiazania. Swoja droga taka mala ironia losu. Czesc asgejow zrobi wszystko, zeby do repliki zalozyc oryginalne elementy nawet jesli czasami kosztuja fortune, a strzelajacy uzywaja elementow asgejeowych bo.... taniej :icon_razz:

Edited by Chochla
Link to post
Share on other sites
  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Doprecyzuj co masz na myśli pisząc jednoczęściowy-że nakładka na rurę gazową i łoże są zespolone? Jeśli o to chodizło to nie, ten front jest dwuczęściowy-łoże jest sprzedawane osobno i nakładka na rurę gazową osobno. Szukaj na wgc pod hasłem zot.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

025_zpssnahupf8.jpg

http://www.aliexpres...08.3.170.wuxHwl

$79.00 + darmowa wysyłka do Polski

 

Zastanawiam się czy do palnego sobie tego nie kupić. Nie jest drogo, a jak wytrzyma to będzie kolejny tani zamiennik od majfrendów :icon_biggrin:

Edited by wegorz
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam serdecznie, chciałem się was moi mili zapytać czy gdzieś kolwiek znajdę szyny montażowe na chwyt przedni do AKS74u? Na przykład cosik takiego: http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg-2/cm-045c-cm?from=listing&campaign-id=19? ? Szukałem na wszystkich polskich sklepach i jedyne co znalazłem to taki zestawik co kosztował ponad 300 zł... Czy znajdę coś takiego w polskim sklepie? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...