Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ORTEGA II 26-27.07.2014 IX Świętokrzyski zlot ASG - Ociesęki | PATRONAT WMASG


Recommended Posts

Jeszcze dopisuję USMC nabrało dużej liczebności więc stanie się stroną militarną gry, ale w weekend zamykam zapisy bo to już ostatni dzwonek na zamówienie odpowiedniej ilości toyek, naszywek, identyfikatorów, grochówki, itd...

 

na AWE I FARC będzie podział po zamknięciu zapisów według klucza przynależności do team-ów

GYVER czyli do 5 osób USMC mozemy wchodzić?

Link to post
Share on other sites

czesc

 

dokonalem jeszcze rejestracji 3 osob, na Twoim forum do wojska w tym mnie :

klusior, markus, global

zrzekamy sie wszelkich naszywek , grochowek itp byleby wziasc udzial w grze. zagapilkismy sie z rejestracja i wyszlo jak wyszlo, mam nadzieje ze bedziemy wzieci pod uwage , prosimy o maila z nr konta aby przelac kase, zrobimy to bezwlocznie

 

dzieki

Link to post
Share on other sites

Impreza od strony AWE była kompletnie tragiczna. I nie jest to tylko moje zdanie.

Nie będę się już w szczegółach rozpisywać, bo temat jest ciągnięty w stosownym wątku na forum poświęconym imprezie, a spora ilość uwag powtarza się z tymi wygłoszonymi już przez uczestników pierwszej edycji, które jak widać nie zostały praktycznie w ogóle wzięte pod uwagę.

Link to post
Share on other sites

I tak było lepiej niż ostatnio, ale faktycznie nie było zadań tylko jedna jebanka o kopalnie i to dość kiepsko rozmieszczone bo ich lokalizacja w dużym stopniu faworyzowała FARC. Główny minus słabe dowodzenie no i piwo podrożało:) Orgi nie zapanowali nad taka liczbą graczy

Link to post
Share on other sites

I tak było lepiej niż ostatnio,

 

Kpisz? W tym roku oprócz tego, że sama rozgrywka była beznadziejna doszły jeszcze problemy organizacyjne i logistyczne. Gra w sobotę rozpoczęła się o 13. Ludzie siedzieli po parę godzin w bazach nic nie robiąc. Organizatorzy rozstawiali punkty i bazy kiedy ludzie czekali gotowi do gry. Chromowanie trwało 3h i było zupełną stratą czasu.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...