Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SRT-12 (SPARTAC)


Recommended Posts

  • 1 month later...

Mam tą replikę jest fajnie wykonana zewnętrznie nawet mag praktycznie nie ma luzów tylko mam z nią mały problem dekiel nie chce się zamknąć i właśnie wiecie jak to zrobić.Ogólnie replika bardzo dobrze spasowana i to jest kopia cm028. Ja replike polecam tylko ten dekiel ale tam jeśli ktoś chce kupić to polecam a jeszcze strzelanie strzelałem z kulek 0.23 PJ na 40m i dobrze strzela ja POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Jeśli to twoje pierwsza replika to nie polecaj, jak nie masz do czego porównać. Zwolnij też z pisaniem i zacznij czytać to co skrobiesz. Strasznie trudno cię zrozumieć. Podstawowy problem: interpunkcja.

Eeee nie to wcale nie moja pierwsza replika miałem używkę cm042s i była full metal drewno ale ją sprzedałem (Nie powiem dlaczego) ja SRT12 polecam i za taką cenę.Mój kolega ma cm028 i ma więcej luzów od srt12 i cm028 wygląda bardziej "zabawkowo"
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Tylko, że ten twór w porównaniu do cymy 028 ma plastikowy dekiel, rurę gazową i podstawę muszki, zamiast mieć je wykonane z pięknego, ultra (żart, info dla tych którzy nie wyczuli) wytrzymałego ryżowego znalu. Magazynek też. Zadziwiające, że według opisu lufa zewnętrzna jest stalowa (ciekawi jak to będzie się trzymać razem, wielka kupa plastiku z ciężką lufą).

 

Recenzja w dzikim języku, ale coś tam da się zrozumieć

 

(model bliźniaczy)
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

W cymce mamy neodymowy, tutaj jest zwykły. Jakby ktoś chciał specyfikacje serwisanta to powiedział, że w środku jest to:

"Stalowe zębatki XYT siwe, spring m125 , zwykła dysza, chromowany cylinder, tłok z głowicami standard jak CYMA, łożyska 7mm ślizgowe"

Stabilne 421-423 fps [+- 3fps różnicy] na G&G, dzisiaj przeszło sporo kulek i chodzi nadal git. Jak coś będzie nie tak to napiszę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zębatki od razu do wymiany. Dostałem do naprawy z wylamanymi zębami na zębatce środkowej. Przebieg raczej mały bo właścicielowi służyła do strzelania w ogródku. Jeżeli chodzi o ciebie Stilgar to ciekawi mnie ile ci zapłacili za opowiadanie na swoim filmie o tym szajsie w samych superlatywach. Może i sam gb da radę przez jakiś czas, ale hop up i samo body wytrzyma krócej niż to z DG które jest wątpliwej jakości.

Link to post
Share on other sites

Zapłacili ;) ? Nic mi nie zapłacili :) Replikę mam nadal, strzela jak strzelała, upadła kilka razy, kilka rysek jest i git. Przeszła już 1 opakowanie kulek i jest jak było. Na wiosnę zrzucę fotkę GB i zobaczymy jak będzie. Do DG body ze Spartaca bym nawet nie przyrównywał :P

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Ja mam SPARTAC-09 i nie mogę narzekać , przemielone 24k , nic się nie sypie i do tuningu idealna , wielki plus za.....Wszystko w jednym kolorze , nic nie odstaje , i nie wygląda na plastik z 6 m . Upadła nic nie odpadło , zarzynam co każdą sobotę . Osobiście , szczerze wolę go używać niż cm.028.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...